כיצד להפוך את הטלפון החכם דמוי אדם דמוי iPhone X

כמו הדגימה הבדיקה בחרנו UMIDIGI S2 smartphone. טענה נוספת לטובתו היתה צורת המקרה והמסך המאורך, המזכירים במקצת את ספינת הדגל של אפל.

UMIDIGI S2

כך נראה הטלפון החכם לפני שהתחיל הניסוי. תמונת התוצאה היא בסוף המאמר.

משגר

קודם כל, אנחנו צריכים להתקין משגר חדש. הטוב ביותר עבור תפקיד זה מתאים נובה משגר – פגז החזקים ביותר וגמישה עד כה. אנו ממליצים להשתמש בגירסה המלאה של התוכנית, מכיוון שהיא מאפשרת לך להגדיל את גודל הסמלים. אם אתה מוכן לקבל את העובדה כי הסמלים על שולחן העבודה יהיה קצת יותר קטן מזה של ה- iPhone X, אז אתה יכול להגביל את עצמך לגרסה ללא תשלום של התוכנית.

כדי להפוך את שולחן העבודה שלך נראה כמו משגר נובה, אתה צריך להגדיר את זה כראוי. הדרך הקלה ביותר לעשות זאת היא פשוט על ידי שחזור קובץ תצורת הגיבוי, אשר ניתן להוריד כאן.

משגר נובה משגר

הדבר היחיד שאתה צריך הוא רקע שקוף מיוחד עבור התיקייה. ניתן להוריד את התמונה לטלפון החכם ולהחיל אותה בהגדרות תצוגת התיקיות.

סמלים

עם סמלים זה קל. הורד מ- Google Play אתה אוהב קבוצה של סמלים בסגנון של iOS ולהפעיל אותו אופציה משגר נובה. הבחירה היא גם ערכות בתשלום, לגמרי בחינם.

סמלים קבוצה של סמלים

לכסות בראש

אחד המאפיינים של ה- iPhone X החדש הוא לחתוך בחלק העליון של המסך ללא מסגרת. אחד השירותים הבאים בחינם יעזור לך לשחק את המראה שלה על הטלפון החכם פועל אנדרואיד.

הודעות קופצות

הודעות דוגמה להודעה

כדי לדמות הודעות במסך דף הבית של iOS, תוכל להשתמש ביישום Floatify. זה מספיק כדי להתקין את כלי השירות, לתת לו את ההרשאות הדרושות, ולאחר מכן להפעיל את התבנית מיוחדת ההגדרות, אשר נקרא – iOS 10.

  5 יישומי אנדרואיד מגניב עבור חבילות מעקב

רקעים

אין בעיות צריך להתעורר עם הטפט. אתה צריך להוריד קבוצה של תמונות, לבחור האהוב עליך ולהגדיר אותו כרקע שולחן העבודה שלך.

טפט כמו ב- iPhone X רקעים לשולחן עבודה

פינות מעוגלות

המסך של הטלפון החכם UMIDIGI S2, שבו השתמשנו כדי לכתוב את המאמר, יש פינות מעוגלות. את אותו אפקט ניתן להשיג על קונבנציונאלי להציג בעזרתו של השירות Roundr. זה נראה טוב מאוד.

התוצאה

פינות מעוגלות

כתוצאה מהפעולות המתוארות, השגנו עותק מעניין כזה. זה מתאים למדי עבור ביצוע מגוון של מבט משועמם של טלפון חכם או בדיחות על חברים.

קרא גם:

  • כיצד להתקין את רינגטון iPhone בלעדי על כל החכם
  • היישום XOutOf10 יהפוך כל דמוי אדם חכם כמו iPhone X →
  • השוואת המאפיינים של Google Pixel 2, iPhone X, iPhone 8, Galaxy S8 ו- HTC U11 →

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 필드는 *로 표시됩니다

Scroll to Top