12 augmented מציאות אפס עבור אנדרואיד שמגיע תשומת לב

מציאות משופרת (AR) היא אחת הטכנולוגיות הניידות המבטיחות ביותר. Google ו- Apple יש תוכניות גדולות עבור זה, ואתה כנראה כבר להשתמש בו, בלי לדעת את זה. על בסיס המציאות המוגברת, למשל, המסיכות באינסטגרם עובדות, כמו גם משחק פוקימון גו, התכונה העיקרית שבה הוא תמיכה AR.

אבל מלבד היישומים שכולם יש על השמיעה, ישנם אחרים כי הם ראויים לציון.

1. כוכב הליכה 2

כוכב הליכה 2

היישום מאפשר לך לכוון את הטלפון המצלמה לשמים ולראות על המסך כוכבי הלכת האמיתיים, כוכבים הכוכבים. הפלנטריום בכיס יהיה דבר חיוני למורים, החל אסטרונומים וכל אלה המעוניינים במה נקודת זוהר בשמים – הכוכב, מאדים או תחנת החלל הבינלאומית באמת.

2. Google Translator

Google Translate

אחד היישומים הניידים הטובים ביותר עבור מטיילים. בין כל התכונות שלו, ראוי לתשומת לב מיוחדת: אתה יכול להצביע על המצלמה בתמרור, תפריט בבית קפה או טקסט אחר ומיד לקבל תרגום. הפונקציה פועלת ב -38 שפות. במקרה זה, באפשרותך להוריד ערכות שפה לשימוש ביישום ללא גישה לרשת.

3. SketchAR

סקיצהאר
לעשות

אם אתה רוצה ללמוד איך לצייר במשך זמן רב, אבל מדריכים רבים לא עוזרים, לנסות SketchAR. היישום משתמש במציאות מוגברת כמורה.

קח גיליון ריק, בחר תמונה או העלה את עצמך, והתוכנית תציג עותק וירטואלי של התמונה על הנייר. נותר רק לעגל את מה שאתה רואה במסך הטלפון החכם.

4. ויקיטוד

ויקי

אחד היישומים הישנים ביותר AR. אתה יכול לסובב את המצלמה מצד לצד ולראות איפה וכמה רחוק הם בתי הקפה, בתי מלון ואטרקציות. ויקיפדיה לוקחת נתונים משירותים כמו ויקיפדיה ויועצת נסיעות.

אף אחד לא מפריע לשימוש בחיפוש טקסט רגיל – כך שוויקיטוד הופך ליישום נוח לנסיעה.

  6 שימושים של OTG USB עם מכשירי אנדרואיד

5. Gorillaz

גורילאז 1 גורילאז 2

כמעט אף אחד לא יכול להיות מופתע כי לקבוצה וירטואלית יש יישום משלה של מציאות מוגברת. התוכנית פועלת כמקור של תוכן בלעדי. אתה יכול לשוטט בבית שלך ומעבר ולמצוא פריטים שונים מן גורילאז קליפים. כאשר אתה לוחץ על אובייקט כזה, אתה מוצא את עצמך בחדר עם חומרים נוספים.

חומרים אלה עשויים לדרוש יישומים שונים. לדוגמה, תוכל למצוא שיר שברצונך להאזין לו באמצעות Spotify. וכדי לתקשר עם דברים אחרים, קסדה של מציאות וירטואלית הוא שימושי.

6. Inkhunter

Inkhunter Inkhunter 2

אם אתם מתכננים לעשות קעקוע, ואז Inkhunter יאפשר לך לנסות את זה על כל חלק של הגוף, אז לא מתחרט על זה. אתה יכול לנוע בחופשיות את הטלפון ולהביט הקעקוע מכל זווית. בסיס התמונות מתחדש כל הזמן בעבודות של אמנים מקצועיים. אתה יכול לשמור את התוצאה ולשלוח אותו לאדון שלך.

7. רוחות הצמד אר הישרדות

רוחות רפאים

משחק קצר אך מרגש בז’אנר הזוועות, שמומלץ לנגן באוזניות ועם האורות. היישום מאיר את החדר עם הטלפון החכם פלאש עושה את התמונה על המסך ירוק. אז יש תחושה שאתה משוטט בחושך עם מצלמה, מתורגם למצב לילה, כמו Outlast. המשימה של השחקן היא לחפש גרפיטי ולצלם אותם.

8. לומיאר

לומיאר 1 לומיאר 2

היישום משתמש בערך באותה טכנולוגיה כמו Snapchat ו Instagram. עם זאת, מסננים Lumyer הם על גבי על Selfie בזמן אמת. ראשית אתה לוקח תמונה, ולאחר מכן להוסיף אפקטים אנימציה ולשמור את התמונה כמו היפה.

התוכנית יכולה לעבוד עם קטעי וידאו. במקרה זה, מסננים מוחלים על לטוס.

רחובות שקטים

רחוב שקט
לעשות

מסע מסורתי, שבו התנועה של הדמות לא נעשה על ידי הקשה על המסך עם האצבע שלך, אבל בעזרת מציאות מוגברת. ובתפקיד של הגיבור, כמובן, אתה מתנהג בעצמך.

  Magisto – הדרך הקלה ביותר לערוך וידאו (+ חשבונות Premium עבור הקוראים)

רחוב שקט הוא מבוצע בסגנון ויקטוריאני והוא מלא חידות מעניינות. כדי לפתור אותם, אתה צריך למצוא אובייקטים אינטראקציה איתם. למרבה הצער, רק חלק קטן של המשחק הוא בחינם.

10. קטלוג איקאה

קטלוג איקאה
לעשות

היישום מאפשר לך לראות איך זה או חתיכת רהיט ייראה בבית שלך. אתה יכול לשים כורסה בפינת הסלון או לשים מנורה על השולחן. הקטלוג כולל יותר מ -300 כותרים.

11. וואלה

וואלה 1 וואלה 2

התוכנית מנסה להכין אותך לעתיד, שבו רשתות חברתיות הפכו חלק מכל היבט של החיים. WallaMe מאפשר לך להפוך את כל העולם לתוך בד ענק אחד ולהשאיר הודעות סודיות על זה.

הצבע את המצלמה של הטלפון החכם על הקיר של הבניין לצייר משהו. את passer מזדמנים על ידי לעולם לא יודע על ההודעה שלך, אבל אלה עם מי אתה משתף אותו או מי נמצא בקרבת מקום יוכלו לראות את זה.

12. כניסה

Ingress 1 Ingress 2

משחק מתוך מעבדות Niantic – מפתחי פוקימון עבור. זה על בסיס טכנולוגיית Ingress כי פרויקט סלולרי פופולרי על פוקימון הוא עובד.

אירועי אינגרסים מתרחשים בעולם מדע בדיוני מורכב. אתה צריך לבחור אחד הצדדים נלחמים זה בזה, לחפש מקורות של אנרגיה מסתורית לתפוס את השטחים. מקום הפעולה של המשחק הוא כדור הארץ האמיתי.

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 필드는 *로 표시됩니다

위로 스크롤