Magisto – הדרך הקלה ביותר לערוך וידאו (+ חשבונות Premium עבור הקוראים)

מי נתקל בעריכת וידאו יודע כמה זה משימה קשה וקשה. יש צורך לבחון בקפידה את החומר ירה, הדגשת הקלעים מפתח זה, לגרום להם לחתוך, לדלל את הסיפור עם מעברים ואפקטים, להוסיף פסקול מתאים. במילה אחת, יש הרבה עבודה, וזה דורש תוכנה מיוחדת ומיומנויות רלוונטיות.

לכן, משתמשים רבים, מתמודדים עם בעיות בעת עריכת וידאו, פשוט לשחרר את הדבר הזה ולהשאיר קטעי וידאו מעוותים הבוצי שלהם בצורתם המקורית. זה רק הצופים לא מביאים שום הנאה. מגיסטו מציע דרך מקורית מן המצב הזה. המפתחים של שירות זה יצר תוכנה מיוחדת שיכולה לנתח את רצף הווידאו באופן אוטומטי לבחור את הרגעים המעניינים ביותר סצנות בו.

טכנולוגיה מג'יסטו

לשם כך, טכנולוגיה מיוחדת הנקראת Emotion Sense Technology משמשת. היא מסוגלת לנתח את המהירות של אובייקטים נעים, את הנוכחות של דיאלוגים, תקריב של פרצופים וסימנים אחרים על ידי אשר מדגיש את הקלעים המפתח. לאחר מכן, בהתבסס על תוצאות הניתוח הזה, הבינה המלאכותית יוצרת תסריט לעריכה הסופית של הסרט. במקביל Magisto הוא מסוגל להבין מי הם הדמויות העיקריות של הווידאו, מה הנושא שלה ואת מצב הרוח העיקרי. בהתאם לכך, אפקטים מתאימים, staking החוצה ועיצוב קול נבחרים. כתוצאה מכך, וידאו מקצועי הוא מיוצר מן הרגיל הביתה וידאו. לדוגמה, כגון.

איך זה עובד בפועל?

יהיה עליך להתקין את תוכנית Magisto בהתקן שבו אתה משתמש. זה יכול להיות גאדג ‘ט נייד פועל אנדרואיד או iPhone, שולחן עבודה ב- Windows או ממשק אינטרנט בדפדפן. לאחר מכן, עליך לציין את היישום עבור החומרים שמהם אתה מתכנן ליצור קליפ חדש. אתה יכול להשתמש וידאו או תמונות, במקרה האחרון תקבל תצוגה שקופית יפה. שים לב כי היצירה של קליפ מתרחש בשרת של החברה, כך תצטרך חיבור לאינטרנט. לאחר החומרים הדרושים הועלו לענן, אתה רק צריך לבחור את אחד הנושאים המוצעים Magisto ולבחור, אם אתה רוצה, את המסלול אודיו. כך זה נראה על אנדרואיד.

  17TRACK – המעקב הטוב ביותר של הודעות ללא פרסום

הווידאו הסתיים יופיע בתוכנית לאחר זמן מה, על מה תקבל הודעה על ידי מכתב לכתובת הדוא”ל שלך. אני בטוח שהתוצאה לא תאכזב אותך, כפי שמג’יסטו מייצר קליפים דינמיים ומרהיבים שנראים בנשימה אחת. אלגוריתם חכם כמעט תמיד מצליחים להעביר את המהות של הסיפור שלך בצורה מעובה להביא אותו לקהל.

אוספי מג'יסטו

כל הסרטונים שנוצרו נשמרים בגלריית המשאבים. משם תוכל לשתף אותם ברשתות חברתיות, לפרסם ב- YouTube או להעלות למכשיר שלך. שים לב כי עם שימוש חופשי האפשרות האחרונה אינה זמינה, כמו גם כמה אפשרויות אחרות מקוצצים: לדוגמה, מספר נושאים זמינים אורך של קליפ הסופי.

במיוחד עבור הקוראים של Lifehacker, היזמים של Magisto לנהל פעולה, שבתוכה 500 אנשים לקבל ללא תשלום – חשבונות פרימיום לתקופה של חודש. המונח הוא קטן, אבל מספיק כדי להעריך את היכולות של Magisto, ובמקביל לעבד את המניות וידאו שנצברו על המכשירים שלך פועל אנדרואיד, iOS ו- Windows.

כדי לקבל גישה חופשית לכל התכונות של התוכנית תצטרך ללכת לקישור זה ולהיכנס לשדה קוד קידום מכירות מיוחד . אל תשכחו לשתף את המאמר הזה עם חבריכם ולזכור שהקוד תקף למשך שנה אחת מיום פרסומו.

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 필드는 *로 표시됩니다

Scroll to Top