10 שימושי MX פונקציות עבור חובבי וידאו על אנדרואיד

MX Player – נגן הווידאו הטוב ביותר במכשירים המבוססים על Android. הוא יודע איך לפתוח את כל הפורמטים הפופולריים של קבצי מדיה, יש דרישות מערכת צנוע ומכיל מספר עצום של הגדרות שונות.

1. HW +

נגן MX: HW + MX Player: HW + 2

נגן MX תומך הן בחומרה והן בתוכנה. בסוף שנת 2016, התוכנית כללה גם מפענח HW +. כאשר הוא מופעל, רכיבי codec שפותחו על ידי היוצר של השחקן משמשים לנגן את הווידאו, ואת פענוח מתרחש על חשבון מאיץ הווידאו של המכשיר שלך, לא את המעבד. הודות לכך, יותר פורמטים של וידאו נתמכים והשמעה חלקה יותר אפשרית.

2. רקע השמעה

מקרן: נגן רקע מקרן: נגן רקע 2

כברירת מחדל, MX Player מפעיל סרטון כאשר חלון היישום פעיל. עם זאת, בהגדרות יש אפשרות המאפשרת השמעת רקע. בזכות זה אתה יכול להתחיל כל וידאו למזער את חלון השחקן. ההפעלה לא תופרע.

.3 הגדרת תצוגת הכתוביות

MX Player: הגדר כותרת כתוביות מקלט: הגדרת תצוגת כתוביות

תמיכה כתוביות הוא אחד היתרונות של MX Player. בעזרתם, אתה יכול לצפות שוב שוברי קופות וסדרות לפני שהם מותאמים באופן רשמי. עם זאת, לא כולם יודעים כי התצוגה של כתוביות ב השחקן יכול להיות מכוון היטב: לבחור את הגופן, להגדיר את גודלו, לציין את המיקום של השורות על המסך.

4. וידאו מקוון

MX Player: סרטון מקוון MX Player: וידאו מקוון 2

MX Player יכול לנגן לא רק קבצים מקומיים, אלא גם וידאו באינטרנט. לשם כך, פתח את התפריט בחלון התוכנית הראשי, בחר בפריט “זרם רשת” וציין קישור לקובץ שנמחק.

5. זוכרים את מיקום התצוגה

MX Player: לזכור את מיקום התצוגה נגן MX: לשנן את מיקום הצפייה 2

בזמן העמוס שלנו לא תמיד ניתן לראות את הסרט מתחילתו ועד סופו. תמיד יש איזה עניין דחוף או שיחה שתפריע לך. מאוחר יותר לא לחפש את הרגע שבו עצרת, הפעל את האפשרות “המשך” בהגדרות ה- MX Player.

6. השמעת אודיו

MX Player: השמעת אודיו : נגן אודיו

המטרה העיקרית של MX Player היא לנגן קבצי וידאו. אבל אם אתה רוצה, אתה יכול להשתמש בתוכנית זו וכנגן מוזיקה. כדי לעשות זאת, פשוט להפעיל את “נגן אודיו” אפשרות בסעיף “אודיו”. בנוסף, אל תשכח לאפשר את יכולת השמעת הרקע עבור אודיו בדף “שחקן”.

7. ערכות נושא

MX Player: ערכות נושא נגן MX: ערכות נושא 2

משתמשים רבים אוהבים להתאים את המראה של התוכנות לטעם שלהם. ב- MX Player יש עבור כל זה נחוץ. בדף “ממשק” ניתן לראות מספר עצום של הגדרות התאמה אישית, מהנושאים למיקום והמראה של הפקדים.

8. סינכרון ההגדרות

MX Player: סנכרן את ההגדרות MX Player: הגדרות סינכרון 2

אם אתה מבלה הרבה זמן לכוון את ה- MX Player, זה יהיה מעליב לאבד אותו במקרה של כישלון כלשהו. כדי למנוע זאת, שמור את כל הגדרות התוכנית עם הפקודה “ייצוא”. תוכל לטעון את הקובץ המתקבל לאחסון ענן ולהשתמש בו כדי לסנכרן הגדרות כאשר ה- MX Player מותקן במספר מכשירים.

9. הגנה מפני ילדים

שחקן מושלם: הגנה מפני ילדים מקס: הגנה על הילד

אם אתה רוצה לקחת ילד לזמן מה, ולאחר מכן להפעיל את הקריקטורות. אז הוא לא מתחיל להחליף קבצים או ללמוד את התוכן של הטלפון החכם בעת צפייה, להפעיל את המנעול. הם קיימים בתוכנית של כמה סוגים, ואחד מהם נועד במיוחד לילדים.

10. הסתרת קבצים ותיקיות

MX Player: הסתרת קבצים ותיקיות MX Player: הסתרת קבצים ותיקיות 2

כברירת מחדל, MX Player סורק את תוכן הזיכרון ומציג את כל הסרטונים הזמינים בפלייליסט. אם אתה רוצה להסתיר כמה קטעי וידאו מהתוכנית, ולאחר מכן לסמן קבצים אלה או תיקיות ובחר את הפקודה “הסתר”.