5 תוכניות נהדר ציור חינם עבור אנדרואיד ו- iOS

פעמים בניו להצמיח אמצעים חדשים של ביטוי, והיום אף אחד לא מופתע האמנים ששינו את כני הציור המסורתי בסמארטפונים וטאבלטים. יתר על כן, תוכנה מיוחדת מאפשרת לך ליצור גרפיקה של כמעט כל רמת המורכבות. היום נדבר על כלים כאלה שנוצרו עבור התקנים ניידים.

1. Adobe Photoshop סקיצה

יישום זה אפילו לא מנסה להעתיק את אחותו הגדולה – תוכנית שולחן העבודה Photoshop. במקום לערוך את התמונות, מפתחי Photoshop Sketch החליטו להתמקד בציור. התוכנית משתמשת במלוא הפוטנציאל של מסכי מגע ועטים, במיוחד תחושה מושלמת על iPad. יחד עם זאת, הוא נותן תחושה מתמשכת מן הציור על הנייר.

ארסנל עשיר של יישומים כולל עיפרון וירטואלי, עט כדורי, מברשות שונות, כלי ערבוב ועבודה עם פרספקטיבה.

2. ציור Adobe Illustrator

עוד יישום נהדר של Adobe. שלא כמו Photoshop Sketch, Illustrator Draw נועד ליצור גרפיקה וקטורית. כלים והגדרות תוכנית משמשים לעבודה יעילה עם גיאומטריה. אתה יכול בקלות לצייר כל מיני קווים וצורות מורכבות עבור לוגו, סמלים ואלמנטים דומים אחרים. הפונקציה הגדלה מרובות מאפשר לך לתקן את הפרטים הקטנים ביותר.

3. צבע MediBang

יישום יפני, ספוג עם אסתטיקה של אנימה ומנגה. זה עבור אלה ז ‘אנרים כי התוכנית מתאימה ביותר. בתוך זה תמצאו גופנים מיוחדים, צורות ומסגרות המשמשים קומיקס. בנוסף, MediBang צבע יש את כל הכלים הרגילים כמו מברשות וסרגלים, כמו גם מערכת לעבוד על שכבות. האחרון יכול להיות מיושם סגנונות, כמו גם Photoshop.

4. Autodesk SketchBook

Autodesk Sketchbook מאויש מערך עשיר של מברשות, עפרונות, טושים, וכלים אחרים שניתן להתאים אישית בקלות כדי להתאים לצרכים שלך. יש תמיכה בשכבות, מצבי מיזוג ופונקציות לעבודה עם סימטריה. אתה יכול להתחבר היישום DropBox או iCloud ולאחסן יצירות מופת שלך בענן.

5. ArtFlow

ArtFlow מציעה 20 כלים להתאמה אישית, כולל מברשות ומילוי. אתה יכול להשתמש עד שתי שכבות בכל פעם לבטל עד 6 הפעולות האחרונות. התוכנית יכולה לייצא עבודות JPEG, PNG ואפילו קבצי PSD מרובד, אשר לאחר מכן ניתן לפתוח ב- Photoshop. בממשק פשוט ArtFlow אפילו ילד יכול להבין את זה.

  Peers.TV – טלוויזיה באינטרנט חינם בטלפון החכם שלך

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 필드는 *로 표시됩니다

Scroll to Top