6 היישומים הטובים ביותר עבור היכרויות ומחפשים שותפים מיניים

1. Badoo

זוהי הרשת היכרויות הגדולה ביותר בעולם, שבה כל משתמש חדש מיד מציין את מטרת הרישום שלהם, בין אם זה פשוט תקשורת או הרצון ללכת על תאריך. אתה תמיד יכול לראות מי מהמשתמשים של השירות נמצא כעת בקרבת מקום, ועם מי בעבר אתה יכול לחצות בטעות בעיר.

Badoo כולל ממשק ידידותי למשתמש, וידאו צ’אט על פי דרישה, ומצב ייחודי למציאת כפילויות. זה האחרון מאפשר לך למצוא אנשים דומים לך, או, לעומת זאת, דומה לאלה שאתה אוהב. לדוגמה, הסלבריטאי האהוב עליך.

2. Mamba

שירות זה קורא לעצמו את המנצח האמיתי של אהבה, אשר מושך משתמשים המחפשים בן זוג נשמה. במיוחד עבור זה, מערכת חיפוש נוח מיושם עם אפשרות של בחירה רק את הפרמטרים של הריבית. במקרה זה, המשתמש עצמו נראה תמיד על ידי רשימה נפרדת של אלה שצפו בדף שלו.

בין היתרונות של “Mamba” הם שאלונים אינפורמטיבי למדי, את הפונקציה של שידורי וידאו ואת היכולת להסתיר את גילם. ניתן להירשם דרך כל רשת חברתית.

3. MyLove

שירות פשוט ואינטואיטיבי לתקשורת עם המין השני או לחיפוש מערכת יחסים רצינית. משתמשים יכולים לגשת לפרופילים מפורטים, חיפוש לפי מיקום גיאוגרפי, הערות לתמונות והזדמנות להכיר את התמונה ללא תמונה בפרופיל, שהיא כמעט אנונימית.

אפשרויות היישום, אתה יכול לבחור את ארץ החיפוש, אם מישהו רוצה לתקשר עם אלה הנמצאים בחו”ל. אין מנויים בתשלום ביישום, עבור כסף אמיתי אתה יכול רק להגדיל את הפופולריות של הפרופיל שלך.

4. LovePlanet

ביישום זה, אתה יכול לציין את מטרת ההרשמה שלך, כלומר, מי ומה אתה מחפש. זה עם ההגדרות האלה בחשבון כי הקלטת של המשתמשים הקרובים ביותר לך תוקם. עם כל אחד מהם אתה יכול לתקשר באופן אנונימי, מסתיר את הפרופיל שלך מאחרים.

היישום תומך בשידורים שיוצעו באופן אוטומטי למספר עצום של משתמשים. כמו זה לא הכל, אבל כל הזמן משתמשים פעילים בשפע השירות.

5. טינדר

אולי השירות המפורסם ביותר עבור היכרויות באינטרנט. זה מאפשר לך ללכת לחפש ולהעיף דרך מאות אלפי משתמשים ‘תמונות עם פעולות והגדרות מיותר, סימון רק אלה שאתה אוהב. אתה יכול להסתיר את הגיל שלך, להשלים את הפרופיל עם תמונות מ Instagram ולספר לך על עצמך בפירוט.

גירסאות בתשלום של טינדר יש מספר פונקציות ייחודיות ואהבות בלתי מוגבל, כי אתה יכול לתת לכולם בשורה. יש גם מסורת עבור שירותים כאלה כדי למשוך תשומת לב לפרופיל שלהם. זה יכול להיות הרים את הדף, אבל זה אפשרות בתשלום.

6. חבר של הסיבוב

מבחינת היכולות, זהו אחד השירותים המתקדמים ביותר. ללא תשלום לחלוטין, הוא מודיע על אלה שצפו בפרופיל שלך, ומאפשר לך סימניה כדי לחזור מאוחר יותר לאדם זה. ניתן לתקשר באופן אנונימי מבלי להעלות את התמונה שלך.

תכונות אחרות של השירות – היכולת לשלוח הודעות קוליות, הרבה מדבקות בהירות וסיסמה, כך שאף אחד לא יכול לגשת לחשבון שלך.

  Peers.TV - טלוויזיה באינטרנט חינם בטלפון החכם שלך