סקירה כללית: [email protected]

אתמול הודענו לך כי mail.ru השיקה ענן קובץ אירוח, אשר נועד להיות מרכז שיתוף קבצים עבור משתמשים של מערכת הדואר החיים במערכת האקולוגית, וכנראה, שירותים אחרים של חברת האחזקות. אנחנו לא תומכים נלהבים של מוצרי החברה, אבל, לא להיות מסוגל לעמוד בפני “להגביל” קובץ של 100 GB, החלטנו לבדוק את תחולתו של כלי זה כמו חילוף. באופן טבעי, בראש ההנחה של מהלך מלא, שבו רציתי לבדוק.

למען ההגינות כדאי לומר כי אתה לא מקבל 100 GB, אבל 10. 100 GB עדיין צריך להרוויח ולעשות את זה מאוד פשוט. הכל מסביר את התמונה- Quest, אשר אתה צריך לעבור:

בצד שמאל תוכלו ללכת - 100 GB תמצאו ...
בצד שמאל תוכלו ללכת – 100 GB תמצאו …

שים את תוכנת הלקוח במחשב, לשים את היישום הנייד ולכלול בו את הגיבוי של תמונות מהטלפון. להשאיר טיפ לא ברור עבור מי ו ציוץ בטוויטר – לחקור הוא עבר ויש לך 100 GB בענן 🙂

לקוח שולחן העבודה

לקוח שולחן העבודה עבור OSX הוא הסמל בשורת התפריטים. לא סופק ממשק נוסף. וזה נכון. בנוסף, תיקייה נוצרת בתיקיית העבודה שלך, שבה קבצים לשים בענן דואר המיזוג. אם אתה שם משהו בתיקיה זו, זה יהיה באותו ענן. כאן הכל בדיוק כמו עם Dropbox. אם אתה עובד איתו, אז לא יהיו שאלות. לא מצאתי את הכלים לעבודה עם גרסאות קבצים. כנראה זה לא מסופק – עדיין או בכלל אני לא יודע.

את גודל הקבצים להעלות את הענן הוא בלתי מוגבל!

כדאי לומר כי בעת התקנת הלקוח, לא הייתי לשים גארד, לא לרחף את הסוכן, לא להטיל סרגלי כלים, דפדפנים והגדרות. אני מקווה שכאשר תצא מהביתא, המצב לא יידרדר. בעוד הכל נקי, את המסורות הטובות ביותר של השירותים המועדפים עליך.

  כיצד לנהל את הטבלט מהטלפון שלך ל- Android
ללא שם: בהחלט.
ללא שם: בהחלט.

אבל היה לקוח בלי משונה – אחרי שמילא תמונות מהטלפון הוא הראה לי את התמונה הזאת.

80 GB של 100?! אורלי?
80 GB של 100?! אורלי?

לקוח נייד

כך כתבתי עליו בפייסבוק:

פוסט מאת סלבה ברנסקי.

באופן כללי, אפליקציית iOS מאוד זריזה, מאוד מסודר נחמד לעבוד איתו, ולו רק משום שהיא עושה בדיוק את מה שאתה צריך ולא יותר – ממלאת תמונות גיבוי מתוך מצלמה, היא סורקת קבצים מאפשר לך במהירות ובקלות לשתף אותם. אמנם זה לא זמין Play Store ו- Google App, אבל אתה יכול לקבל את זה בשביל הזמנה.

חלק

גירסת האינטרנט של הענן מהאימייל היא מקום שבו לא תבלה זמן רב. כאן אתה יכול לארגן תיקיות (זה נוח יותר מקומי), להציג קבצים (זה נוח יותר מקומית) ולשתף אותו עם מישהו באינטרנט.

צילום מסך 2013-08-26 18.19.47

צילום מסך 2013-08-26 18.22.24

באמצעות ממשק אינטרנט אתה יכול להוריד קובץ לא יותר מ 2 GB, אם אתה משתמש במחשב שולחני, אז גודל הקובץ הוא בלתי מוגבל.

החלפת Dropbox?

השאלה העיקרית שיש לענות היא האם אנחנו יחליף את [email protected] Dropbox. אם הגודל הנדרש של מערכת הקבצים הוא ≈100GB, אז ענן הוא טוב יותר. כי אותה החלטה על 100GB מ Dropbox יעלה $ 99 / year. מיד זה בחינם. לעומת Yandex.Disk, היתרון היחיד שלה הוא תמיכה WebDAV ו- Windows RT (אם אתה מבין על מה אנחנו מדברים);

אם המשימות שלך – סנכרון של קבצים גדולים בין המשתמשים של קבוצת העבודה באינטרנט, ואז להסתכל על ענן – זה יכול לסגור את כל הצרכים שלך. … ברגע שזה יוצא של ביתא.

[email protected]