למה אנשים שאוהבים לקרוא טובים יותר מאחרים

מי שאוהב לקרוא טובים יותר מאחרים! והכל בגלל שהם …

1. ככלל, הם מעודנים יותר / מעודן

קריאה מאפשרת לאנשים להיכנס לדעות ולמציאות שהן שונות משלהם. זה עוזר להם לשפר את נקודת המבט שלהם. קריאה גם תורמת להתפתחות של אינטליגנציה, חוכמה, שלווה וסבלנות. כמו כן, אל תשכח כי אנשים שקראו בהנאה, כמו אף אחד אחר, לא יכול ליהנות ממשחקים כאלה כמו תאורה טובה, ריהוט נוח ותה טעים.

2. הם יותר אינטליגנטיים

כאשר אתה קורא הרבה, אתה לומד הרבה. אם אדם קורא פנטזיה, שבה אנחנו מדברים על שדים ודרקונים, אין זה אומר שזו קריאה טיפשית. ספרים כאלה יכולים להיות מלאים בשיעורי חיים. אתה יכול למצוא הרבה אנשים שקוראים פנטזיה. ויש להם אוצר מילים טוב יותר מאלו שקוראים מגזינים שונים או לא קוראים בכלל. הם מבינים את הרמזים טוב יותר, ללמוד טוב יותר מידע חדש. הם גם יותר נעים לתקשר עם. וזה חשוב מאוד במערכת היחסים. אני לא רוצה לומר שאדם הקריאה הוא חייל אוניברסלי, מוכן לכל דבר. אבל מאנשים כאלה תוכלו לשמוע את הביטוי “אני לא יודע” הרבה פחות.

3. הם יצירתיים

יצירתיות חשובה במערכת יחסים. אחרי כמה שנים של יחסים, זה מאוד קשה להפתיע את הנפש התאומה שלך. כאשר אדם קורא הרבה, הוא סופג את היצירתיות של המחברים, כמו ספוג. בכל הספרים הללו מוצגים רעיונות שהקוראים לא ידעו עליהם. ואם אתה רוצה מערכת יחסים מתמשכת, אז קריאת אנשים מתאימים יותר עבור זה. אחרי הכל, הם ימצאו דרך לשמור על החידוש במערכת היחסים ולעשות אותם מעניינים. הם פשוט ישתמשו ברעיונות שהם קראו פעם.

4. הם עדיין במקלחת

ואנשים כאלה מבינים ילדים טוב יותר, והם יודעים איך להתמודד איתם. אחרי הכל, יחסים טובים במוקדם או במאוחר מובילים לילדים. ובואו נדבר בכנות, אלה האנשים שיכולים ללמד את הילדים שלנו כשהם גדלים. אנשים כאלה יודעים הרבה אגדות ואפילו הם יכולים לבוא איתם. הם יוודאו שהילדים נספגים באמת בסיפור.

  למה משמעת טובה יותר ממוטיבציה

5. הוא יהיה מאהב נלהב יותר

האם אי פעם קראת את הסצנה המתוארת בטוב טעם ברומן? הם מאוד אינטואיטיביים, אבל לא וולגריים. בעולמות המתוארים בספרים, אנשים נלהבים מאוד. וכפי שכבר אמרנו, אנשים שקוראים לומדים הרבה. אז, הספר יכול ללמד אותך איך להיות נלהב.

6. הם סבלניים יותר

קריאת ספרים דורשת די הרבה זמן. ואנשים עסוקים צריכים שבועות לקרוא את הספר עד הסוף. חלקם יכולים לבלוע כמה מאות עמודים בתוך כמה שעות. בשני המקרים, אתה צריך הרבה סבלנות. וסבלנות היא מיומנות שאתה צריך לחדד במשך שנים. ואנשים קוראים באמת לחדד את זה במשך זמן רב. אנשים כאלה יהיו סבלניים מספיק כדי לפתור בעיות במערכת היחסים.

7. הם ילמדו אותך הרבה

כפי שאמרנו שוב ושוב, לקרוא אנשים יודעים הרבה. הם קוראים דפים רבים, ואת הדפים האלה מכילים שיעורים שונים. אחרי הכל, לא כל הספרים שהם קוראים הם פנטזיה, דרמות או רומנים. אנשים כאלה אוהבים לא רק לקרוא. הם גם אוהבים ולומדים. הם אוהבים את זה. וזה אומר שהם יכולים גם ללמד אותך הרבה. חיים, מערכות יחסים, טכנולוגיה וכאלה. האם יש באמת נושא כה מעורפל עבור אדם ממש טוב לקרוא? אם יש, אז הוא יכול לקרוא על זה.

8. אתה מובטח זמן אישי

קוראים אוהבים לקרוא. זה נשמע קצת טיפשי, אבל קרא את זה עד הסוף. במהלך הקריאה אנו מציגים את הנופים, האנשים והסצינות המתוארים בספר. וכאשר אנו נקרעים מקריאה, הכל נעצר. ואנחנו צריכים להתחיל שוב. כאשר אדם קורא, הוא לא אוהב להיות מופרע. וזה אומר שיש לך זמן לעצמך. אתה יכול לישון, להתרחץ, ללכת לקניות או לעשות מה שאתה רוצה.

9. הם באמת יודעים מה זה רומנטיקה

הם קוראים ספרים המכילים אלמנטים של רומנטיקה. גם אם זה רומן פנטסטי, שנכתב במיוחד עבור בחורים צעירים או גברים, זה יהיה רומנטי. גיבורות הגיבורות של ספריו חווים את הרגעים הגרועים ביותר בחיים. הם חוו קרב ובגידה, הפרדה וייאוש. אבל, למרות הכל, הם נשארים יחד, לאחר שהתגברו על כל הקשיים. ואם אתה פוגש אדם קורא, היה סמוך ובטוח כי הוא יודע הכל על רומנטיקה. אז החיים שלך יתמלאו במהרה עם הרומן הזה.

  30 דברים יפים מן פקקים היין

10. הם יודעים מה אכפת

ספרים עשויים מנייר. ונייר הוא דבר שביר מאוד. זה יכול להיות נהרס על ידי אש, מים, רק זמן. אז להיות בטוח כי האנשים לקרוא יודע איך לטפל בדברים שלהם. אחרי הכל, הם רוצים לקרוא מחדש את הספרים שלהם שוב ושוב. אתה יכול להיות סמוך ובטוח כי אנשים כאלה יהיה זהיר לא רק שלהם, אלא גם את הדברים שלך. והם יתייחסו אליך בזהירות. כמובן, אתה לא דבר! האנשים האלה פשוט דואגים לכל מה שהוא באמת יקר להם.

באופן כללי, קריאת אנשים טובים יותר מאחרים. אבל תיזהר! לא כל אדם קורא הוא כפי שתואר במאמר שלי.

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 필드는 *로 표시됩니다

Scroll to Top