סודות של התמדה של בושם: איך לבחור, היכן וכיצד ליישם

בחירה של ניחוח

חשוב להבין כי בושם שונה. זה שונה לא רק מותגים, אלא גם את מידת הריכוז של שמנים בושם. בהתאם לעוצמת ההתמדה של הבושם, רוחות, בושם מים, מי בושם, בושם ושאר בשמים מופקים.

איך לבחור בושם

בושם (Parfum) – בושם מרוכז, מתמשך ויקר ביותר של בושם. התוכן של חומרים ריחניים הוא בין 20 ל 30%. רוחות יש בסיסיות חזקות, הערות דייזי. מומלץ לשימוש בחורף ובערב.

מי בושם (או דה פרפיום) – בושם קל יותר עם הערות הממוצע בולט, אבל סיבולת כמעט לא נחות הבושם. מי בושם לפעמים נקרא גם בושם בשעות היום, הוא אידיאלי לשימוש בשעות היום. התוכן של חומרים ריחניים הוא 12-20%.

או דה טואלט – סוג של בושם קל, שבו את השטרות העליונים הם הרגישו היטב. חומרים ריחניים מ 8 עד 10%. או דה טואלט הוא עמיד פחות: אתה צריך להשתמש בו כמה פעמים ביום כדי להרגיש את הבושם.

או דה קלן האם ניחוח חלש. התוכן של חומרים ריחניים בו הוא 3 עד 8%. בושם זה משמש בעיקר גברים.

ריכוז של ניחוחות במוצרי בושם אחרים (דיאודורנטים, קרמים וכדומה) הוא פחות מ -3%. ניחוחם אינו ניכר.

על אריכות ימים של הריח משפיע על זר בושם. מוסקט, צ ‘יפר וניחוחות וודי עמידים יותר פרחים, הדרים או ים.

בעת בחירת בושם, לשקול את סוג הרכב הרכב.

כללי יישום

ההתמדה של ניחוח תלוי גם על אופן השימוש בושם, או ליתר דיוק על איפה ואיך ליישם את זה.

איפה להחיל בושם

כאשר שאל את קוקו שאנל בלתי נלאה איפה לשים בושם, היא ענתה: “איפה אתה רוצה להיות נשקה.”

למעשה, יש להחיל את הרוחות על פרק כף היד, מאחורי תנוך האוזן, בעיקול המרפק, סביב הצוואר בחלל הפנימי ובתחת הברך.

  חיבור לא מוגן: 9 דרכים להאזנה לטלפון

כיצד ליישם בושם

אלה הם הנקראים נקודות הדופק. במקומות אלה, כלי הדם קרובים העור, הטמפרטורה של אזורים אלה הוא מעט גבוה יותר. כל זה תורם לגילוי ולהפצת הבושם.

שימו לב: זו שאלה של רוחות. הם משוחררים בדרך כלל צלוחיות עם מוט זכוכית על התקע. דרך אגב, אתה צריך להקליד את זה בושם, ולא כרית קטנה של האצבע. כדי להריח מתוק, אתה צריך רק כמות קטנה של בושם עבור כל נקודה.

בושם ומים טואלט נמכרים בדרך כלל בצורה של אירוסולים. אם אתה משתמש בהם, לרסס את הבושם מולך רק לעמוד מתחת לענן של ניחוח. המים מרוכזים פחות, ולכן ניתן לעשות זאת מספר פעמים.

כיצד ליישם בושם

רוב האנשים להחיל בושם בסוף מאוד כאשר הם כבר לבושים, או אפילו לפני שעזב את הבית. למרבה הצער, כך ניחוח לא תימשך זמן רב. בגדים סופגים היטב, אבל מריח רע. ולא רק בושם, אבל כל הריחות סביב. בנוסף, אם אתה מחיל בושם על בגדים, במיוחד אור, קיים סיכון כי כתמים וכתמים יישאר.

השתמש בושם מיד לאחר מקלחת או אמבטיה. עור מאודה מהביל סופג את הניחוח כמו מים ספוג. יחד עם זאת, הידרציה של העור הוא בעל חשיבות רבה. אם יש לך סוג עור שמנוני, אין מה לדאוג, אבל אם יש לך יבש או רגיל, כדי לשמור על בושם ארוך, עור צריך להרטיב.

למטרות אלה, עדיף להשתמש קרם גוף מאותו קו כמו בושם. יצרנים רבים בנוסף הרוחות לייצר סדרה שלמה של קרנות uhodovyh עם טעם זהה. במקרה זה, הבושם שלך לא יתנגש עם ריח של קרם או antiperspirant. אם הרוחות שלך אין “לוויינים”, להשתמש באמצעים ניטרליים ללא ריח.

האם היה לך זמן להתקלח לפני היציאה? להפיץ את נקודות הדופק עם וזלין, ולאחר מכן להחיל עליהם בושם. בסיס כזה יהיה לתקן את הבושם: זה יימשך זמן רב יותר.

ריססו את הבושם על פרקי הידיים ושפשפו אותם זה בזה – אתם עושים זאת, מודים? זו טעות. כל טעם של רב-שכבתי, פתח לראשונה את העליון של השטר (פשוטו כמשמעו עבור 5-15 הדקות הראשונות), אז מתחיל “נשמע” באמצע והסוף של בסיס האגרוף. אם בושם הוא שפשף, אז זה תהליך שבור, ארומה מאבד את האינדיבידואליות שלו. אז רק תן את הרוחות יבש.

  9 דברים שאתה לא צריך להתנצל על. לעולם לא!

עוד כמה טריקים

לסיכום – עוד כמה lifhakas שיאפשר לך להרגיש ולתת את הבושם האהוב עליך במשך זמן רב ככל האפשר.

  • החל טיפת בושם על מסרק או מפזרים אותו עם מים בושם. סרוק. השיער שומר על ריחות: בכל סיבוב של ראש מאחוריך יהיה נוצה נעימה.
  • לחלח את כרית כותנה עם הבושם האהוב עליך ולשים אותו בארנק או בכיס. זה ישפר את הניחוח וליצור הילה ריחני לא רק סביבך, אלא סביב הדברים שלך.
  • שמור את הבושם כראוי. עקוב אחר תאריך התפוגה ואל תשאיר אותו בחדר האמבטיה. חם מדי ולח. עדיף לשמור את הבושם בתיבה שבה הם נמכרו: כך שהם יהיו מוגנים מפני אור השמש.

רוחות, כמו נרות מהבהבים, מסוגלים לעטוף אותך ולתת את התמונה שלך קסם. אבל הריחות הם ערמומיים. אם אתה משתמש באותו בושם במשך זמן רב, האף שלך יכול להתרגל לזה כל כך שזה ייראה כמו עם כל בקבוק חדש את הניחוח הוא פחות איתן. כמו כן אל תשכח שאם הרוחות מתאימות לך, אתה לא מרגיש אותם. אם אתה “שומע” בושם, אז זה לא בשבילך או שאתה שפך אותו על עצמך יותר מדי. במקרה זה, זה יהיה לא נוח לא רק בשבילך, אלא עבור אחרים.

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 필드는 *로 표시됩니다

Scroll to Top