9 דברים שאתה לא צריך להתנצל על. לעולם לא!

1. טיפול בעצמך

מאז ילדותנו חזרנו פעמים רבות כל כך: “אני” הוא האות האחרונה של האלפבית “, שרבים מהם מוטבעים בתת-המוח של המוח. עבור אנשים אלה, דאגה טבעית לחלוטין עבור עצמם ועל טובתם הפך להיות משהו מביש ולא ראוי. אמנם ללא נכס זה אי אפשר לחיות חיים מוצלחים.

אל תשים את חייך על מזבח ההקרבה העצמית, כי לרוב זה רק הולך על חשבון “מאושר” לך אנשים.

2. הבעת רגשות

אנחנו רגילים להרגיש מבוכה על הדמעות או הצחוק שלנו. אמנם זהו ביטוי טבעי לחלוטין של העובדה שיש לך לב ונשמה, אשר, אולי, גדול יותר מזה של הבעלים אשר מחאו כפיים כל הזמן עם העוויה שלווה.

אתה יכול לחוות עצב, כיף, שעמום, התלהבות, אתה אדם חי. למה להסתיר את זה?

3. סליחה

רק אנשים עם לב גדול באמת מסוגלים לסלוח. ותן לכולם להיות מופתעים שאתה מסירת את היד שלך לאויבים שלך או לא סיימת את האויב, כאשר זו היתה הזדמנות נהדרת – אתה לא צריך לדאוג בקשר לזה. אל תראו אכזריות מיותרת רק משום שמישהו מחכה לך מכם.

4. אמונות

אדם עם הרשעות גורם כבוד. אדם עם הרשעות שלא מסתיר אותם והוא מסוגל לעמוד על שלהם הגנה, גורם כבוד כפליים. קיומם של עקרונות המשרד בזמננו הוא כה נדיר ובעל ערך, שאין צורך להתנצל על כך.

5. אי-דמיון

זה בהחלט לא מוזר – להיות מוזר. זה מוזר, להיפך, כאשר קבוצה של אנשים נראית, חושבת ומרגישה בדיוק אותו דבר. אם יש לך מזל להיות שונה מכולם, אז זה לא סיבה לבושה. אולי, זה היתרון העיקרי שלך.

6. איך ועם מי אתה מבלה את הזמן שלך

הזמן הוא הערך היחיד שבאמת צריך להיות מטופח. וזה לא יהיה הגיוני מדי להוציא את המשאב היקר הזה, מונחה על ידי חוות דעת של זרים לחלוטין בשבילך.

  10 דרכים להגדלת השדיים ללא ניתוח

בעוד שוכב על ערש דווי, סביר להניח שאתה לא מצטער שעבד כל כך מעט, אבל לזכור את הזמן שאתה מבלה עם חברים וקרובים שלך במקומות מעניינים, עם העיסוקים האהובים עליך.

7. כשלים

אה, זה הפוביה האהובה על אנשים רבים! הפחד ממה שאתה מנסה, אתה לא תעבוד וכל מי שסביבך יזלזל בך. הם יזכרו את זה לנצח, והבושה לכישלון זה תרדוף אתכם עד סוף ימיכם.

אבל לפני שאתם נכנסים לפינה האפלה ביותר, דמיינו תמונה כזאת.

הנה אתה – האדם שניסה, אבל נכשל. אבל עוד אחד, שפחד אפילו לנסות. אז מי מכם צריך להתנצל?

8. נוער

כן, לכל אחד מאיתנו יש רגעים בעבר שלא יכולים להיות גאים. כן, הנה אנחנו, להסתכל דרך הביוגרפיות של הגדול – יש עובדות כאלה לפעמים צצים כי השיער עומד על הקצה.

הנוער הוא בשביל זה והוא נועד לבצע טירוף ולנסות את החיים על השן. כל הזקנים החכמים היו צעירים וטיפשים, ביצעו פעולות מטופשות, ואולי כך נכתבה החוכמה. איש לא ברח מן השביל הזה בחייו, ולכן אין סיבה להתבייש.

9. מראה

מקור נוסף של קומפלקסים עבור אנשים רבים. כן, ואיך לא מורכבים, כשכיסויים של מגזיני האופנה ושל תעשיית האופנה הכניסו לנו באובססיביות את הקנונים הנכונים של הסגנון, והם לא תמיד משתלבים עם כולם.

כן, אדם לבוש לא אופנתי עם עודף משקל יכול לגרום חיוכים. אבל עוד יותר תשומת לב ימשכו על ידי אדם זה אם הוא הופך מורכב לעוויתות על הופעתו. לכן, אם הקשר שלך עם אופנה ויופי לא עובד, אז להירגע פטיש. תסתכל על הגברת הזאת, היא לא יפה?

ניסיונות קבועים להצדיק את עצמם לפני אחרים יכולים להוביל לכך שאתה מתגעגע הזדמנות ייחודית להיות עצמך, עם כל החסרונות שלך ואת המעלות. אתה תבלה את כל חייך במצב של הגנה חירשת, ותגונן כנגד הטענות המצאתי של החברה. עם זאת, אין זה סביר כי טקטיקות כאלה יובילו להצלחה, כי רק מי הולך קדימה ולא מתנצל על כל צעד זה מנצח.

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 필드는 *로 표시됩니다

위로 스크롤