10 דרכים להגדלת השדיים ללא ניתוח

אנו יודעים בוודאות כי אי אפשר לעשות שדיים ללא שתלים וכי מתכונים פופולריים כמו “לאכול כרוב” הם רק מיתוסים. אבל כדי להפוך את הדמות פרופורציונלית יותר, השד בולט יותר – משימה בר השגה. מה נדרש בשביל זה?

1. יישור

אם הכתפיים בולטות קדימה, אז חזה קטן מאחוריהם הולך לאיבוד. בשל יציבה לא נכונה, החזה מתכופף, החזה נעלם. זה מספיק כדי ליישר את עצמך כדי להוסיף את עצמך גודל. בדוק את עצמך לפני המראה: הגב ישר הופך מיד. אם יש לך בעיה עם היציבה, לקבל את זה קבוע. אפילו לא למען הציצים, אלא למען הרווחה והבריאות.

2. פוטולסט

בוריס קוסטודייב, “יופי”

שדיים נקבה הם שרירים, שומן בלוטת החלב בפועל. גודלו וצורתו של השד לא תוקנו ללא ניתוח, אך השומן והשרירים זמינים לנו. משקל – החזה יגדל. העומס יוגדל על ידי שאר הדברים, אבל מי אמר שזה רע?

3. שאיבת שרירי השד

אז, אם אתה לא רוצה להרוויח שומן, רק השרירים נשארים. חשוב: השד עצמו לא יגדל, גודלו של הקאליקס לא ישתנה. אבל השרירים הם “כרית” שעליה השד שוכב. שרירים חזקים להרים את החזה, להרחיב את החזה כולו, כך חזותית החזה נראה גדול יותר.

4. למד את התנוחה הנכונה על התמונה

אם השד לא צריך על בסיס קבוע, ולכן, עבור Instagram, זה מספיק כדי לסובב קצת ולעשות תמונה על אשר יהיה. הגרסה הפשוטה ביותר היא תצוגת הדף. במקרה זה, מעיניהם, איך ומה אתה תומך בחזה, שם הוא מסתיים ומתחיל, ורק את הדבר העיקרי גלוי.

5. מכה את הגב

זהו טיפ עבור אלה עם ירכיים רחב, שדיים קטנים, וכתפיים צרות. לערב את שרירי הגב ואת הטון שלהם. ראשית, זה יעזור לשמור על יציבה. שנית, זה יהיה איזון הדמות. באופן כללי, החזה אין שום קשר עם זה, אבל הפרופורציות הם גם חשובים.

6. השתמש בגדים מתקנת

עכשיו זה יותר קשה למצוא חזייה ללא מוסיף קצף וחומרי איטום מאשר איתם. לכן, אין זה סביר כי פריט זה יהיה קשה.

בנוסף, בחנויות יש רפידות סיליקון לשמור על החזה שלהם לבד, ללא רצועות.

הם נשמרים על חשבון הצורה ואת השכבה הפנימית, אשר נדבק אל העור. כריות כאלה מתאימות גם לבגדים פתוחים, אשר צריך להיות משוחק ללא רצועות.

סדר על aliexpress

עוזר אוניברסלי – תחבושות מיוחדות “שניים אחד”. הם בו זמנית לתמוך בחזה ולעזור לשמור על הגב (וזה חשוב, כזכור).

הבד הוא רזה, כך מחוך תומך הוא בלתי נראה מתחת לבגדים, זה יכול לשמש יחד עם חזיות, רפידות סיליקון.

סדר על aliexpress

7. לאבד משקל

זוהי עצה במקרה המשקל הוא מספיק גדול, אבל החזה הוא קטן. אז זה יכול להיות כי הבטן היא בולטת יותר מאשר השד. הגיע הזמן לקבוע את אינדקס מסת הגוף שלך ולזכור כי השמנת יתר alimentary (כאשר שומן מופקד על איברים פנימיים ומתבטא במותניים) הוא הגרסה המסוכנת ביותר של עודף משקל. זה הוא שמוביל להתפתחות מחלות של מערכת הלב וכלי הדם. זו סיבה רצינית לרדת במשקל. והעובדה כי החזה יהיה בולט יותר נגד הגוף הדק הוא בונוס נעים.

8. ללבוש בגדים עם הדפסים

יש חולצות מיוחדות אשר מגדילות את השד עקב אפקטים חזותיים. המציא אותם ביפן. מזויף, כמובן, אבל יצירתי.

9. להיכנס להריון

הריון והנקה הן רק הדרך לעבוד על הבלוטה ללא ניתוח. השד יגדל.

ההשפעה, עם זאת, היא זמנית. ברוב המקרים, הכל חוזר לקדמותו ברגע שההנקה הושלמה.

אבל יהיה לך זמן להעריך את השדיים הגדולים בגדלים שונים ולחשוב אם אתה צריך את זה כאשר מתברר כי הכאב בגב, את הקשיים בבחירת כביסה ואת אי הנוחות בנאלי להיכנס לעומס על החזה.

10. הליכה ללא חזייה

האפשרות הטובה ביותר היא לא לנסות לתאר משהו לא. ללכת לסטריאוטיפים, ללכת עם ציצים קטנים ולשמוח. וכך שאף אחד לא מפקפק שיש לך שדיים, פשוט לא ללבוש חזייה. זהו יתרון עצום של חזה קטן, להשתמש בו לעתים קרובות יותר.

Loading...