35 דברים מעצב מגניב מ יתדות בגדים רגילים

מסגרת תמונה

DIYs- יכול לעשות עם בדיספינס -1
כל מה שנדרש עבור יצירתו הוא זוג בדים, חוט מסננת תה.

מתלה רב תכליתי

DIYs- יכול לעשות עם בדיספנסין -2
כדי לעשות את זה, אתה לא צריך את המרבצים הרגילים – מוארך, עם וו בסוף. אבל אתה לא יכול רק לתלות בגדים, אלא גם להשאיר הודעות לבית.

קישוטים ליל כל הקדושים

DIYs- יכול לעשות עם בדיספינס -3
כל יום הקדושים כבר קרוב – הגיע הזמן לחשוב על לקשט את הבית. בשביל זה, את fabricespins צבוע המסורתי עבור ליל כל הקדושים צבעים – שחור וכתום – הם מושלמים. לצייר עליהם (או לעשות נייר) השטן, הדלעת ותווים אחרים, והצעצועים מוכנים.

“לחיות” צעצועים

DIYs- יכול לעשות עם בדיספינס -4
כדי לרצות את עצמך ואת הילדים שלך, אתה יכול לעשות צעצועים מן fabricespins. צייר על נייר, למשל, כריש. מחציתו מודבקת לתחתית של מהדק, והשני לפסגה. כתוצאה מכך, לחיצה על הבד, הכריש “יפתח” את הפה.

קולאז ‘תמונות

DIYs- יכול לעשות עם בדיספינס -5
כדי ליצור כזה קולאז ‘צילום מקורי תצטרך מסגרת יפה, חבל, בדים ותצלומים בפועל. משוך את החבל בתוך המסגרת וצרף את התמונות האהובות עליך אליו.

מסגרת גלגל

DIYs- יכול לעשות עם בדיספינס -5-2
קולאז ‘צילום יוצא דופן יכול להיעשות גם באמצעות בדים וגלגל אופניים ישן. הדוברים ישמשו “תמיכה”, שבו אתה יכול לצלם תמונות.

כרטיס השנה החדשה

DIYs- יכול לעשות עם בדיספינס -6
בד, צבוע לבן, עם פנים חמודים וצעיפים עליזים – תוספת מצוינת לכרטיס הברכה של השנה החדשה. צרף אותם לנייר, ואנשי השלג הטובים ישנו את ברכתך.

גרלנד לברכות

DIYs- יכול לעשות עם בדיספינס -7
זה פתרון מצוין לברך עמיתים במשרד. לעשות כזה “מועצת המנהלים של כבוד” עם זרעים של fabricesins, וכל עובד יוכל לעזוב שם ברכה שלו ברכה.

ברכת חתונה

DIYs- יכול לעשות עם בדיספינס -8
כרטיסים טיפוגרפיים הם נדושים. הפתעה את הזוג הצעיר עם כרטיס מן בד. כדי לעשות זאת, צבע אחד מהם בלבן (שמלת הכלה) והשני בשחור (הטוקסידו של החתן). אל תשכח את העיניים, השפתיים והרעלה. “פתוח” בד – אוהבי להסתכל זה בעיני זה; “סגור” – התמזגו לנשיקה לוהטת. ברכה מקורית זו תחליף אלף מילים.

צעצועי עץ חג המולד

DIYs- יכול לעשות עם בדיספנסין -9
שני בדים, מודבקים יחד, ועוד אחד, המצורפת מלמעלה – צבי של סנטה הוא מוכן. נותר רק לצייר את הצעצוע בצבע הנכון, לצייר את העיניים ולצרף אף. בגרסה זו של RudolfCo להסתכל על עץ חג המולד הוא חמוד מאוד.

  למה משמעת טובה יותר ממוטיבציה

פרפרים מתוקים

DIYs- יכול לעשות עם בדיספנסין -10
אלה “פרפרים” עם מילוי טעים הם מה שאתה צריך לחופשה של הילדים. שים את פינוקים בשקיות צלופן ולמשוך אותם עם מטלית, צבוע מתחת לפרפר, – כנפיים יסתדר. ילדים לא רק להיות טעים, אבל, בזכות האריזה המקורית, זה מעניין.

פמוטים או סירים

DIYs- יכול לעשות עם בדיספנסין -11
בעזרת פח פח עשוי עץ, שני דברים יפים ושימושיים ניתן לעשות בבת אחת. אם אתה מצרף את בדים על קצה הצנצנת ולשים נר קטן בתוך כוס זכוכית בפנים, אתה מקבל פמוט; ואם אתה שופך בתוך האדמה ולשתול פרחים, הסיר המקורי ייצא.

פאקמן

DIYs- יכול לעשות עם בדיספנסין 12
הפוך פקמאנה פשוט: עיגול צהוב לחתוך באמצע, במחצית אחת לצייר עין דבק אותו לחלק העליון של clothespin, והשני, בהתאמה – לתחתית. וכדי לעשות את זה מציאותי מאוד, אתה יכול גם לצרף פסלון של הגבס.

בעל הכרטיס

DIYs- יכול לעשות עם בדיספינס -13
אם אתה רוצה את ההודעה שלך כדי להיות שם לב מיד, לא לשים את זה, אבל לשים אותו על השולחן. בחודש זה תוכלו לעזור את clothespin הרגיל. עם זאת, עדיף להשתמש מהדק עם רחב “כפות” – כך בעל יהיה יציב יותר.

בד – באטמן

עשה זאת בעצמך עם עשה-בד

אלה הם בדים עבור גיבורי אמיתי. ביצוע אותם עם הידיים שלך לא יהיה כל כך קל (תצטרך לקבל כנפיים איפשהו), אבל יהיה לך את המכשירים הכי מגניב בעולם עבור גלימה גיבור.

קיר צילום

DIYs- יכול לעשות עם בדיספנסין -15
זוהי דרך נוספת לארגן ולאחסן תמונות. סורג המתכת ואת fabricesins לעזור לשחרר את התמונות האהובות עליך מתוך השבי מאובק של אלבום התמונות. בנוסף, ניתן לשנות את החשיפה לעתים קרובות ככל שתרצה.

עיפרון

עשה זאת בעצמך עם עשה-בד
מ 10-15 מטליות עץ אתה יכול לעשות כוס יפה מאוד עבור עפרונות. זה מספיק כדי להדביק אותם יחד “במעגל”. ולמען היופי – כדי לגדל ולעטוף סרט. אבל לא לשכוח את התחתונה – זה יכול להיות עשוי מקרטון.

עיפרון בגדים

DIYs- יכול לעשות עם בדיספנסין -17

שלב את המעצב הבלתי מתואם המעצב ברטוש מוכה. הוא “חצה” עם מטלית בעפרון וחפצים אחרים. התוצאה התברר להיות די מעניין – דברים מן פלדה קונבנציונאלי הם רב תכליתיים. עם זאת, התועלת המעשית של טרנספורמציות כאלה מעוררת ספקות.

  23 כלב אידיאלי גזעים עבור הרצים

זר

עשה זאת בעצמך-עשה-עם- clothespins-18
מתוך חישוק מתכת ומערכת של אריגי מתכת, צבעוניים (או צבועים בצבעים שונים), אתה יכול לעשות את הזר לקישוט הפנים. פלוס להכחיש כי אם אתה מתעייף של עיצוב כזה, אתה יכול בקלות לשנות את זה על ידי צביעה fabricesins בצורה אחרת.

נברשת

עשה זאת בעצמך - עשה זאת בעצמך - 19
כדי לעשות כזה נברשת מעצב תצטרך טבעות מתכת רשת, בעל המנורה, חוטים, מספריים מתכת רבים, רבים fabricespins. לקבלת הוראות מפורטות על ייצור, לחץ כאן. מתברר נברשת מאוד אטמוספרי, אשוחית, מפזר בנוחות אור סביב החדר.

קיצורי דרך

DIYs- יכול לעשות עם בדיספנסין -20
כדי לא להתבלבל בארון הפשתן שלך, אתה יכול לעשות תוויות מצחיק כזה. כדי לעשות זאת, אתה צריך להדביק על נייר יפה clothespin ולעשות את הכתובות המתאימות: “מגבות”, “סדינים”, “חיתולים”, וכו ‘

חתול בכובע

DIYs- יכול לעשות עם בדיספנסין -21
צעצוע כזה כיף ימשכו לא רק לילדים, אלא למבוגרים. זה חתול! עם זאת, “השמלה” בכובע פרפר יכול להיות כל, הלב היקר, חיה קטנה. כדי לעשות זאת, אתה צריך למצוא פסטה מתאימה, דבק אותם fabricespin לקשט.

מהדק לפרחים

DIY-Can-Make-With-Clothespins-22
אתה לא מפתיע אף אחד עם פרחים בחבילה פוליאתילן הרגיל, אבל עם זר עם מחזיק עשוי בד, אתה יכול. העיקר הוא למצוא clothespin יותר (כך הגבעולים להתאים את “איילה”) ו zadekorirovat מעט.

מגנטים למקרר

עשה זאת בעצמך עם עשה-בד
על ידי הדבקת נייר מגנטי בצד אחד (נמכר בחנויות נייר מכתבים) ו יפה לקשט אותו, תקבל מגנט בהיר ומועיל על המקרר. שימושי, כי אתה יכול לצלם תמונות, הערות וכאלה.

עכבר-נורושקי

עשה זאת בעצמך עם עשה-בד
עוד דבר קטן חמוד לילדים והוריהם הם עכברים מאלות כביסה. אוזניים, אנטנות וזנב – מ הרגיש, העיניים נרכשו (אם כי אתה יכול לצייר). הפוך עכבר כזה לא לוקח יותר מחצי שעה.

Wreath – בעל תמונות

DIYs-Can-Make-With-Clothespins-25 (1)
זוהי גרסה נוספת של זר לקשט את הפנים. כדי לעשות את זה, אתה צריך מתלה חוט הישן, צבע, סרט, וכמובן, יתדות בגדים. הם צריכים להיות צבועים בכל צבע מתאים, ולאחר מכן מתוח על חישוק עשוי קולב. במקרה זה, בדים ישמרו על הפונקציונליות שלהם – אתה יכול לצרף תמונות של יקיריהם אליהם.

  איך להפסיק לדאוג מה אחרים חושבים עליך

מתלה למטבח

DIYs- יכול לעשות- With-Clothesins- 26
דברים ביתיים, כגון בדים, קשה למצוא יישומים שאינם סטנדרטיים. אבל אתה יכול! לדוגמה, לא לצבוט את התחתונים שלהם, ולהפוך אותם סרט מדידה מדידה עבור כל מיני מטלות מטבח. זה נראה מאוד בהיר.

מנורת שולחן

עשה זאת בעצמך עם עשה-בד
המעצב הגרמני דייוויד אולשבסקי אוהב להשתמש בפריטים ביתיים למטרות אחרות (לדוגמה, אתים וקלשון כמתלד בגדים). לפעמים זה מגניב מאוד. לפחות, מנורת השולחן ממכשירי הבד נראית מרשימה.

מראה

DIY-Can-Make-With-Clothespins-28
כדי ליצור מסגרת כזו עבור המראה הקיר, אתה צריך: את המראה עצמו, בדים, אקדח דבק, “קליפ” – התאמה, סרט סאטן ו … יכול פח. זה האחרון נדרש כדי להדביק את בדים במעגל.

אביזרי חתונה

DIYs- יכול לעשות עם בדיספנסין -29
בגדים יפים ועדינים אלה, המעוטרים בפרחים מלאכותיים, יכולים לשמש לחיזוק כריכות לכסאות, מפות שולחן, חופות ועוד אלמנטים דקורטיביים המשמשים בחתונות.

Fotosyurpriz

DIYs- יכול לעשות עם בדיספינס -30
קח את הרעיון הזה לשירות אם אתה רוצה להפתיע אדם אהוב. זר של תמונות המצורפות לחבל עם בדים הוא דרך מבריקה ורומנטית לזכור רגעים המשותף הטוב ביותר שלך.

לוויתן וכריש

עשה זאת בעצמך עם כלי מטבח
מעריצים של נושאים ימיים, ללא ספק, כמו עטיפת בד וכובע-כריש. צעצועים כאלה יכולים להיעשות על ידי לקשט את מלחציים כראוי והצמדת סנפירים. עוד ענקים לים יהיה “להחיות” את הלשון האדומה של הרגשתי.

מטוס

עשה זאת בעצמך-עשה-עם-בדיחות -32
כדי להיות “בונה מטוסים” אתה רק צריך מקלות גלידה ו clothespin. צבע אותם בצבעים מנוגדים, דבק אותם, והדו-כנפי מוכן.

מחזיקי לאחסון חוט

עשה זאת בעצמך-עשה-עם- clothesins- 33
זה lifhakwomen עבור נשים. מאסטרים בעבודת יד מסבכים לעתים קרובות יש מעט חוט שמאל. חבל לי לזרוק אותו, אבל לשמור אותו בעייתי. אבל בדים עשויים לעזור לפתור בעיה זו.

לעמוד תחת חם

pimg_1250_347

אם הוא פורק את הבד, אז מן הפרטים שלו אפשר לעשות דבר מאוד שימושי בבית – עמדה תחת צלחות חם ומחבתות. בשביל זה, את הפרטים של fabricesins צריך להיות מודבק על הקצוות כך מעגל מתברר.

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 필드는 *로 표시됩니다

Scroll to Top