מה אומר מצב השינה של בני הזוג שלך?

המיקום של אדם בחלום יכול לספר על תכונות רבות של אופיו. לדוגמה, אם אתה ישן על הגב שלך, זה בדרך כלל פירושו ביטחון וכוח, ואם אתה מונח על הבטן שלך – זהות אישית פתוחה, חברותית ומהנה.

זה אפילו יותר מעניין לראות איך שני אנשים נפגשים על המיטה. בחלום את התנהגותך נשלטת על ידי התת-מודע, כך שפת הגוף הופכת להיות אינדיקטור מדויק להפליא של מה שקורה בתוך זוג רוטש שלווה. מכאן האינטרס האמיתי של העולם המדעי כלפי עמדות של אנשים במהלך השינה המשותפת. הרבה פסיכולוגים בחנו את הבעיות, וכתוצאה מכך מדענים זיהו את 10 המיקומים הנפוצים ביותר.

סגור חיזור

תנוחת שינה: חיזור קרוב
מעט

על פי מחקר שנערך על ידי פסיכולוג קורין מתוק (קורין מתוק), עמדה זו מתרחשת כ 18% של זוגות. היא מדברת על ההתפתחות הדינמית של היחסים שבהם אחד השותפים מגן על האחר. למרות שזה נראה די מתוק, המצב עלול להסתיר קצת גסות רוח.

פאטי ווד, מומחית בשפת הגוף עם ניסיון של שלושים שנה, מוסיפה: “זהו מצב מאוד פגיע עם גוונים מיניים. היא מצהירה בגלוי שהחצי שלך בוטח בך לחלוטין “.

חיזור חינם

תנוחות שינה: חיזור חינם
מעט

ככלל, זוגות צעירים אוהבים לסחוט זה את זה במיטה, אבל ברגע שהקשר מתרסק, כוח החיבוק נחלש. פטי ווד מעירה כי אלה הן אותן חיבוקים עם רמה גבוהה של ביטחון, אבל עם פחות גוון מיני.

בסופו של דבר, כל האנשים מגיעים לחיבוקים חופשיים, שמערכת היחסים שלהם יכולה להיקרא. שותפים פשוט לחזור לתפקידים המספקים להם את האיכות הטובה ביותר של שינה.

אובססיבי מחזר

מצבי שינה: התנהגויות אובססיביות
מעט

המצב שבו אחד מבני הזוג עובר לקצה המיטה, והשני עוקב אחריו, הוא קצת כמו מרדף. תנועות כאלה ניתן לטפל בדרכים שונות. ראשית, אדם “נרדף” רוצה בדיוק את זה בגלל חוסר תשומת לב או כאלמנט של משחק אהבה. תחושה נוספת של התנהגות “בריחה” נראה על ידי שמואל Dunkell (שמואל Dunkell). לדברי הכותב, במקרה זה יש “חיזור בלתי מורשה” – השותף נע בחיפוש אחר מקום פנוי.

  החיים הם מלחמה: עצה של Sun-tzu שתעזור לכם להשתפר

סבך מבולבל

תנוחות שינה: סבך סבך
מעט

מקלעת חזקה מאוד ונדירה למדי מתרחשת אצל זוגות שבהם רגשות חזקים משתוללים, למשל, לאחר ביצוע אהבה או בתחילת מערכת יחסים רומנטית. למרות שמישהו יכול לשמור את זה במשך זמן רב, וזה לא בהכרח טוב. לדברי הפסיכותרפיסטית האמריקנית אליזבת פלין קמפבל, שותפים יכולים לסמוך יותר מדי על זה כדי לישון בנפרד.

קשר רופף

תנוחות שינה: צומת חלש
מעט

מחציתם נרדמים, דוחקים את פניהם אל פניהם, ואחרי 10 דקות הם מתפזרים למרחק קצר. עמדה זו היא סימן ליחסים קרובים אף יותר מאשר מיזוג מלא. כנראה, לכן רק 8% מהזוגות נמצאים במצב זה. זוהי פשרה מצויינת בין קרבה לעצמאות לשניהם.

מעריצי החופש

עמדות שינה: מעריצי חופש
מעט

אל תדאג אם אתה ישן במרחק מסוים, מפנה את הגב שלך אחד על השני. עזוב את הפחדים, אין בזה שום רע. לדברי הפסיכולוג קורין מתוק (קורין מתוק), כך בני הזוג מדגים את הקשר ההדוק שלה ועצמאות. והמצב נפוץ מאוד – ב -27% מהמקרים.

לנשק את הגב

תנוחות שינה: נשיקה חזרה
מעט

לגעת הגב או הישבן במהלך השינה הוא סימן טוב של מערכת יחסים בריאה. שותפים רגועים, הם נוחים באיחוד שלהם. המיקום הוא נצפו לרוב בקרב אלה שפגשו רק אחד את השני או היו במערכת יחסים במשך פחות משנה.

כתף חמימה

מצב שינה: כתף נוחה
מעט

המיקום שבו צלב חוצה את הרגליים, וראש אחד השותפים מונח על חזהו של האחר, ניתן לראות ביחסים המוקדמים או בהתחדשותם. עמדת טיפוח זו יוצרת תחושת ביטחון. הפסיכולוגית שירלי גלס (שירלי גלאס) גם מציינת רמה גבוהה של אמון, תחושות של מרפאה ושל חסות.

רגליים ארוגים

תנוחת שינה: רגליים ארוגים
מעט

לדברי מדענים, מפלרטט מפלרטטת במיטה, מלווה בארגלי הרגליים, מדבר על צמא לקשר רגשי או מיני. המגע של הרגליים הוא גם סימן לכך השותפים עדיין אינם מסוגלים לקבל מלא רגשות אפילו בחלום. גורלם של האנשים קשור כל כך, שהם חיים כאורגניזם אחד, משלימים ומטרידים זה את זה.

  66 דברים שאתה צריך להיפטר במהלך הניקוי הבא

“טווס” גורף

תנומה של שינה: טווס
מעט

לפעמים אחד השותפים לוקח פוזה של כוכב ים, ואם אתה מדבר בצורה טובה, מתמוטט על המיטה כמו חזיר חצוף. ברור כי אדם אחד שולט, והשני תופסת מקום משני. אבל רוב האנשים לא רוצים להיות הכינור השני! דרגת האנוכיות יורדת בסולם, שבגללה חציו חייב ממש לתלות מעל קצה המיטה. אם אי הנוחות מתרחשת בחייך – הזמן לשיחה הוא בלב אל לב!

אתה יכול להבדיל את “החייל” מן “הגנרל” במיטה על ידי המיקום של הראש. מי שוכב קרוב לראש המיטה של ​​המיטה נוטה להרגיש בטוחים ולשלוט. ואלה שמניחים את ראשם מאחור הם בדרך כלל יותר כנועים ויש להם הערכה עצמית נמוכה יותר. אם הראשים נמצאים בקרבת מקום, זה אומר שוויון בין אנשים. אפילו טוב יותר, אם הראשים נמצאים במגע – זה אומר כי המוחות של השותפים מכוונים לאותו גל.

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 필드는 *로 표시됩니다

위로 스크롤