23 טיפים על איך לשתות יותר מים

בנושא השימוש היומיומי במים, כבר נאמר הרבה. ברור כי מים פשוטים הרבה יותר שימושי מאשר תה, קפה או סודה. זהו היסוד הבסיסי של החיים, כלומר הגוף שלנו צריך את זה בדיוק כמו אוויר. זה מסיר רעלים ורעלים מהגוף, מסייע לעיכול שלנו, תומך חסינות הטון לחות העור, אשר מקטין את סימני ההזדקנות – כל זה הוא הכשרון של מים.

אם אתה שותה בממוצע לא פחות מ 8 כוסות של נוזלים ליום (כולל מזון, שתייה ומים), הכל פחות או יותר מושלם. אבל מה עם חוסר רצון מוחלט לשתות מים נקיים מדי יום: מתחת למסנן, לא מינרלים, לא פחמן? איך אני יכול להביא את עצמי אוהב אותה על מי שהיא? אני מביא את תשומת הלב שלך למועצות על איך לשתות יותר מים חיים באמת מתן מים כל יום ולהפוך אותו להרגל שימושי.

1. אל תתנו לעצמכם לשתות סודה עד שתגברו על שניים עד ארבעה כוסות מים. אחרי אותם, אתה מבין שאתה כבר לא כל כך רוצה פופ מתוק.

2. קח כמנהג לשתות כוס אחת של מים נקיים בכל נקודת מעבר של היום: מיד אחרי שאתה מתעורר, לפני שאתה עוזב את הבית או לפני שאתה מתחיל לעבוד.

3. הפוך את צריכת המים לשתייה נוח. תמיד לשמור על בקבוק מלא או ספל מים קרוב בהישג יד. Lifehak יפה הוא בקבוק תוצרת בית המסייע לשתות את הכמות הנכונה של מים במהלך היום.

4. לשתות כוס כמה פעמים ביום. לכו למטבח עכשיו ומלאו מחדש את הכוס. אל תבזבז זמן! רק לנקז כוס מי שתייה מיד לאחר מילוי זה.

5. עקוב אחר המשקה. להכין שולחן ולתקתק בכל פעם שאתה שותה כוס מים. הפוך את לוח הזמנים של 30 ימים, ושתיה של מים רגילים יהפוך חלק משגרת היומיום שלך, וכתוצאה מכך – הרגל.

6. כל שעה בעבודה או בבית הספר, לשתות כוס מים, כלומר שעה אחת = כוס אחת של מים. כך, עשינו את היום – הגשמנו את הנורמה של צריכה של לחות.

7. חתיכות קלופות של לימון קלופות, סיד, כתום ושימוש בהן במקום קרח. זה יעזור לרענן את המשקה, לעשות את זה יותר נעים לטעום ולהסתכל, וגם להכניס יותר פירות לתוך הדיאטה שלך.

8. לאחר כל נסיעה לשירותים, לשתות כוס מים כדי לחדש את מאזן המים של הגוף שלך.

9. הגדרת המטרה – לשתות כמות n של מים רגילים ביום. כתוב את זה, ואת הבא – את הסיבות למה אתה צריך לעשות את זה. עובדות מוטיבציה אלה יסייעו לך להמשיך אם ההתלהבות פתאום מתחילה ליפול.

23 עצות כיצד להתחיל לשתות יותר מים

10. בכל פעם שאתה עובר מקרר עם מים או מסנן, לקחת כמה לגימות.

11. חותם את המים! לרכוש סיפון – מכשיר עבור מים carbonato ולהפוך מים משלך סודה. מוסיפים פרוסת לימון או מיץ תפוזים קטן, ואתם תקבלו משקה מרענן טעים.

12. ממלאים קערה גדולה עם קרח כתוש או קוביות קרח ואוכלים מים קפואים כמו סוכריות.

13. להתווכח עם עמית על מי מכם יכול לשתות יותר מים במהלך היום.

14. כאשר אתה מאושר עם מיץ (תפוח, ענבים או כתום), למלא חצי כוס עם מים רגיל או קרח. חשוב: אתה צריך לשתות הכל!

15. תביא בקבוק שתי ליטר מים לשתייה איתך לעבוד ולנסות לחלוטין לנקז אותו לפני שעזב את מקום העבודה שלך. אם לא תצליח לסיים את המשקה, גמור את השאריות בדרך הביתה.

16. לשמור על כוס גדולה של מים או קרח לא רחוק ממך לחדש אותו כל הזמן. לשתות דרך צינור – אז אתה עושה גדול לגימה ולשתות בכל פעם יותר מהרגיל.

17. אם אתה דיאטה וספירת קלוריות, טיפ הבא הוא בשבילך. בואו milliliters של מים פעמיים מאכילה גרם של שומן. כלומר, אם אכלת משהו המכיל 10 גרם של שומן, אתה צריך לשתות 20 milliliters של מים פשוטים.

18. לשתות שתי כוסות מים לכל ארוחה: אחת לפני הארוחה, השני אחרי. כמו כן, לשתות כוס אחת של מי שתייה לפני כל חטיף.

19. התקן יישומים מיוחדים בטלפון, במחשב, בטאבלט או בצע תזכורות בלוח השנה, שעליך לשתות מעת לעת מים. זה מדהים, אבל זה באמת עוזר! לא משנה עד כמה זה נשמע מגוחך ונאלי, אנשים רבים פשוט שוכחים לשתות מים.

20. קח בקבוק מים קטן לשימוש חוזר כל הזמן לקחת כמה לגימות בכל פעם, כאשר אין מה לעשות: עומדים בתור כספומט, בפקק, במהלך הפסקת קפה וכן הלאה. הנה שוב אתה יכול לבוא לעזרת בקבוק תוצרת בית, אשר הוזכר בסעיף השלישי.

21. זה לא הכרחי כי כל המים שאתה שותה צריך להיות קר. אתה יכול להרשות לעצמך לשתות כוס תה חם. אבל קפה ממש מרחיק לחות שימושית מהגוף. כוס אחת של אספרסו שווה כוס מים.

22. תמיד להחזיק בקבוק מים מתחת לידיים שלך, גם כאשר אתה בבית: בעת צפייה בטלוויזיה, הכנה, מחיקה ועבודות אחרות ברחבי הבית.

23. מערבבים את שתיית המים עם פולחן יומיומי: לדוגמה, עם ניקוי העור או הגילוח. לשתות כוס מים לפני ההליך, ואחד – אחרי.

אם אתה רגיל עצמך לשתות יותר מים כל יום אתה לא מקבל, כמה טריקים אלה יכולים לעזור לך. השתמש בהם עד שהמשקה של לחות נותנת לך הרגל. ואל תשכח כי כמות אופטימלית של מים עבור כל אדם שונה. זה תלוי במאפיינים האישיים של הגוף, דיאטה, מספר תרגילים פיזיים, מזג האוויר וגורמים אחרים (למשל, הריון). התייעץ עם רופא כדי לגלות כמה מים אתה צריך לשתות מדי יום בשבילך.

(על פי ג’יל ניסטול)

צילום: שוטרסטוק