כיצד לתת נפח לשיער דק: 13 עצות פשוטות

1. הפוך את הצד בצד

כאשר השיער הוא דק, פרידה ישר לא פעל: עוצמת הקול לא יהיה בדיוק. שכל ערימה נראתה מפוארת יותר, מחלקת שיער על ידי פרידה מצד צד או זיגזג.

2. להתחיל בקלות

כיצד לתת נפח לשיער
goodhousekeeping.com

הציפורניים שעושות מסרק רגיל הן היי מהעבר. הם נראים לא טבעיים ובלתי מעודכנים. יש עוד דרך להוסיף נפח השיער בעזרת תנומה: להשתמש במברשת שיניים. מחלקים את פרידת השיער ומגרדים את החוטים הסמוכים לה רק בשורשים. לאחר מכן, להזיז את החלק הפרידה כמה סנטימטרים בצד, לחזור על התהליך – וכך כמה פעמים.

3. לשטוף את השיער רק בשורשים

לא כולם יודעים איך לרחוץ את השיער. אם הם רזים, דבק בטכניקה הנכונה חשוב במיוחד. החל שמפו לעסות את השיער שלך, מקבל ענן של קצף, אתה צריך רק את השורשים. אם אותו הדבר נעשה על כל אורך השיער, כולל טיפים יבשים ושבירים, זה יתייבש אותם יותר. השיער יתחיל להתפורר, אבל זה ייראה כמו קש.

4. אין להחיל מרכך על שורשי השיער

הדקות שלה היא השימוש במיזוג אוויר. להיפך, אין להחיל אותו על שורשים. מרקם רווי של כלי זה יהיה משקל השיער על השורשים – בהתאם, נפח לא יהיה מחוץ לשאלה. בנוסף, בגלל זה, שיער דק יהפוך מלוכלך עוד יותר.

5. יבש את השיער הפוך.

אם אתה רוצה להשיג נפח, לא שיער יבש, מושך אותם עם מברשת- brashing מן השורשים אל הקצות. עדיף להוריד את הראש למטה ולכוון את זרימת האוויר מהמייבש שיער אל שורשי השיער. זה יהיה להרים אותם, להפוך את השיער יבש יותר רכות, רכות.

6. קבל קצר יותר

שיער רזה ארוך הוא בדרך כלל נטול נפח: כוח הכבידה מושך אותם למטה. זה דבר אחר לגמרי – קיצורי שיער קצרים ובינוניים (מעל עצם הבריח). הם קל לארוז, הם בהחלט לשמור על הצורה ולשמור על עוצמת הקול.

  7 עצות כיצד להשתמש iPhone 6 פלוס ביד אחת

7. לעשות תספורת עם שכבות

יש מוצא עבור אלה שאינם רוצים להיפרד אורך, אבל עדיין צריך נפח. העיקר – לא לקבל תספורת “על הקו”, עושה את החתך ישר. במקרה זה, השיער יופיע שטוח, שיער (רזה במיוחד) – לא עבה, אבל נדיר. במספרה אתה צריך לעשות תספורת רב שכבתית עם סיום הלימודים. ועם הסטיילינג, ובלי זה זה ייראה גדול יותר.

8. האם מכתים volumetric

לעשות מכתים volumetric
pinterest.com

שיער דק עדיף לא לצייר בטון אחד. טכניקות מורכבות יותר, כגון stolette ואת balage, לעזור עם עזרה של צבע כדי להדגיש את strands הפרט ובכך ובכך להגדיל את נפח השיער. כדי לשפר את האפקט, השיער לאחר מכתים כזה צריך להיות מונח עם פיתול של קצות או גלים.

9. בחר את מוצרי הסטיילינג הנכון

אלה שיש להם שיער דק, אתה צריך לשים לב למרקם בבחירת האמצעים לעיצוב. לא כולם תורמים להשגת נפח, כמה משקל השיער שלך. לדוגמה, שמנים וג’לים לא צריך להיות קנה. אבל תרסיסים אור, מוס קצף הם בדיוק מה שאתה צריך.

10. להחיל מוצרי סטיילינג במתינות

לדעת את המדד יש צורך גם בעת שימוש בכלים עם מרקם מתאים. להוציא כדור קצף מבקבוק בגודל של כדור טניס לא צריך להיות. בכמות כזו, סוכן הסטיילינג ישקל רק את השיער וימנע מהם נפח.

11. השתמש שמפו יבש

השתמש שמפו יבש
xovain.com

שמפו יבש – סוכן פלא לבעלי שיער עדין. ראשית, הם, כידוע, אפילו בתוך חצי יום יכול להיות שמן, מלוכלך בשורשים. אם מחילים שמפו יבש על השורשים, הוא סופג עודף חלב. שנית, זה אומר מרים את השיער בשורשים, compacts אותם. שמפו יבש יכול להיות מיושם גם על אורך השיער רק כדי לתת להם נפח.

  17 דברים שאנחנו עושים לא בסדר

12. סלסל את השיער שלך

במקום ליישר ולהחליק את השיער שלך, לעשות את זה. גלי החוף, כמו אחרי שחייה במי הים, תלתלים בהוליווד תלתלים מפותלים לתת את התוצאה הרצויה.

13. לעשות הנחת רשלנית

גרסה אחרת של הנחת – עם ההשפעה של רשלנות מכוונת. שיער פרוע מעט, רופף או שנאסף בשיער, ייראה שופע וצפוף יותר. אגב, כדי להפוך את האריזה, שמפו יבש, תרסיסים עם סוכר או עם מלח ים יהיה שימושי. הם עוזרים למרקם את השיער.

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 필드는 *로 표시됩니다

Scroll to Top