שרירי קגל: היכן הם וכיצד לפתח אותם

בשנת 1948 גניקולוג ארנולד קגל, מוטרד מחוסר יעילות של פעולות לטיפול בבריחת שתן אצל נשים, בפעם הראשונה בהיסטוריה של הרפואה המודרנית דיבר על החשיבות של שרירי רצפת האגן לא ניתוחיים. “שרירי קגל”, כפי שהם עכשיו המכונה לעתים קרובות לתמוך הרחם, שלפוחית ​​השתן, פי הטבעת ובמעי הדק – בלשון המעטה, חלק חשוב של האנטומיה.

רצפת שרירי רצפת האגן מצטמצמת:

  • (השרירים האלה, כמו כל האחרים, נחלשים עם הגיל);
  • הריון ולידה;
  • ניתוח בטן, כולל ניתוח קיסרי;
  • השמנה.

תרגילי קגל יעזרו במקרים הבאים:

  • אי ספיקת שתן עם מתח (למשל, במהלך שיעול, התעטשות, ריצה והרמת משקולות);
  • Urge בריחה – כאשר הדחף לרוקן את שלפוחית ​​השתן הוא כל כך חזק כי אין לך זמן לרוץ לשירותים (לא להתבלבל עם בריחה שתן עקב הצפת יתר של שלפוחית ​​השתן, אז חסר אונים לממש);
  • החלשת השרירים של רצפת האגן לאחר הלידה, אשר יכול, בנוסף לתסמינים לעיל, לגרום השמטה של ​​אחד האברים אגן, למשל, את הרחם.

שאלות נפוצות

איך להרגיש את השרירים הנכונים?

נסו לעצור את הזרימה כאשר אתם משתינים. אם התברר, ברכותי, מצאת את שרירי קגל.

ואם לא?

אולי אתה רק רוצה יותר מדי בשירותים להתאפק (אם לא, זה סימן די מטריד, לרוץ גינקולוג). כחלופה, נסה להזין אצבע נקייה לתוך הנרתיק וללחוץ אותה. אם הכל בסדר, אתה תרגיש העלאה של רצפת האגן.

וזה הכל?

ובכן אם כך אתה לא מעוניין, לבצע נסיעת מבחן עם האהוב עליך: במהלך קיום יחסי מין, מנסה לסחוט הפין שלו בתוך עצמך ולשאול אם הוא מרגיש שאתה ומהדק אותה בחוזקה.

האם אני צריך לעשות את התרגילים בעת השתנה?

לא, זה לא. להיפך, זה התווית, יכול להחמיר את הסימפטומים או אפילו לגרום לכאב.

  איך להצליח ב Tinder: מדריך לגברים

איך להתכונן לתרגילים?

רוקן את השלפוחית, ואתה יכול להמשיך.

האם יש ניואנסים אחרים?

אתה יודע איך, כאשר מכופף את האצבע, לעשות את האחרים להתכופף מעט? אז, עם תרגילי קגל דבר דומה קורה: השרירים שלך gluteal שרירי הבטן יכול באופן אוטומטי המתח. נסו לשלוט ברגע זה. במהלך המתח של שרירי רצפת האגן, שאר אידיאלי צריך להיות רגוע: כך להימנע overexertion ועוויתות.

איך להתאמן?

קח עמדה נוחה: ישיבה, שכיבה או עמידה (אך לא בזמן הליכה). מסננים את השרירים הנכונים חזק ככל האפשר במשך 5 שניות, ואז להירגע. לאחר הפסקה קצרה, חזור. האם 10 גישות כאלה. אל תשכח לנשום, אחרת תקבל עייף מהר יותר את היתרון של אימון יקטן.

כמה זמן וכמה פעמים אתה צריך לממש?

מחקרים מראים כי ההשפעה הראשונה שאתה יכול להרגיש לאחר 4-6 שבועות של אימון קבוע פעמיים או יותר פעמים ביום. 

השאלה היא מיליון: האורגזמה שלי תהיה חזקה יותר?

זה בהחלט אפשרי. מחקרים תומכים בכך ללא צל של ספק, אבוי, לא (בחקר בעית האורגזמה הנשית בכלל), אבל סקרי חבר רבים על האפקטיביות של תרגילי קיגל טוען כי המשך ועוצמת האורגזמות שלהם גדלו. זה קל להאמין, כי אימון השרירים של רצפת האגן מאיץ את זרימת הדם אל הנקבים, במיוחד במהלך ההתרגשות. האורגזמה שלך בהחלט לא נפגעת. בנוסף, תוכל בבקשה את האיש שלך עם הנרתיק צר יותר עבה. לנצח, כמו שאומרים.

עוזרים קטנים

בנוסף לדרך “אנלוגי” לפתח את שרירי Kegel, אתה יכול לכלול הכשרה מיוחדת כדורים, שקלול סוכנים, אשר יהפכו את התרגילים יותר קשה ויעיל. הבחירה מצוינת, הנה דוגמה:

לכדורים יש רק בעיה אחת – חוסר משוב: קשה לשמור על המוטיבציה אם אין תוצאה ויזואלית.

  כיצד כראוי להכין את Mac עבור עדכון על OS X El Capitan

ארנולד קגל עצמו בשנות הארבעים השתמש במתקן מגושם של בועות גומי וצינורות כדי למדוד את עוצמת השרירים בזמן האימון. עכשיו, כאשר עניין בנושא הוא סוף סוף חווה עלייה, כמה אנלוגים מודרניים מאוד נחמד הופיעו.

בקרוב על Lifhacker תהיה סקירה של אחד המכשירים האלה. מה אתה חושב, איזה מהם? האם תקנה לעצמך דבר כזה? תגיד לי, האם אתה הרכבת את שרירי רצפת האגן ומה התוצאות השגת?

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 필드는 *로 표시됩니다

Scroll to Top