איך להצליח ב Tinder: מדריך לגברים

רבים מאיתנו יודעים על היישום טינדר, המאפשר ליצור מכרים חדשים.

לאחרונה, ספר אלקטרוני המוקדש ליישום זה פורסם. המחבר של הספר ידוע בשם מקס. מקס טוען כי ספרו נכתב על בסיס “הפסיכולוגיה המקובלת של הפיתוי” (זה נשמע יפה, מה שזה לא אומר).

במבט ראשון, נראה כי הספר נוצר במיוחד עבור איסוף אמנים, המבקשים להשתמש באחד היכרויות יישומים כדי להגדיל את רשימת הלב של נשים מאופקת.

אבל מחבר הספר אומר שזה לא כך. המטרה העיקרית שלה היא להציל את הזמן של אנשים ולשמור משתמשים מבוכה, אשר לעתים קרובות מלווה מכרים חדשים. טינדר, על פי מקס, הוא לא רק יישום תאריכים חולף וחסר משמעות, אלא גם דרך מצוינת לפגוש נשים אתה לעולם לא מעז להתקרב בחיים האמיתיים.

הנה טיפים בסיסיים לגברים שאוהבים לעשות מכרים טינדר.

1. Tinder הוא לא רק בקשה היכרויות מזדמנים

מקס אומר שאנשים רבים מתארים טינדר כפגישה לפגישות לילה אחד. אבל זה מוטעה: ב טינדר לא יושבים אך ורק גברים צעירים מודעים למין. למעשה, הבנות שאתה פוגש בטינדר אינן שונות בהרבה מהבנות שהיית פוגשת, למשל, בבר.

“תביני את זה כדי למשוך את תשומת הלב של בחורה שאתה באמת אוהב, ב טינדר הוא הרבה יותר קשה מאשר אם אתה פגש אותה, למשל, בודד משועמם בבר.

תאר לעצמך: אתה צריך לשכנע בחורה שלא ראתה אותך באופן אישי, לבלות איתך ביחידות. וכן, אל תשכח כי הגברת צריכה להעדיף פגישה איתך מפגש עם גבר מוכר או עם מיליוני בחורים אחרים שהם גם משתמשים של טינדר.

אבל יש חדשות טובות: על פי החוק של מספרים גדולים, תוכל להשיג הצלחה רבה יותר ב Tinder מאשר בבר. בנוסף, ישנם טיפים שונים שבהם אתה יכול להגדיל את סיכויי ההצלחה שלך. “

2. להיות מאהב אידיאלי

“אני רוצה להזכיר על בחור אחד שאיתו היתה לי הזדמנות לשוחח באינטרנט. שמו רייאן גוסלינג. הוא גדל בצורה כזאת שהוא לא יכול אפילו לחשוב על פגיעה נשים בכל דרך שהיא, והוא תמיד ניסה לטפל בהם בכל דרך אפשרית.

גברים כמו ריאן, שמכבדים כל כך את הנשים, יכולים מטבעם להיות ביישנים מדי ולעולם לא יעזו להתקרב ולהתוודע לגברת ברחוב או להתחיל לפלרטט איתה בבר.

זה הבחור שמיליוני נשים חולמות עליו, אבל בחיים האמיתיים הם כמעט ולא שמים לב אליו. אם אתה משתמש בגישה “המאהב האידיאלי”, אתה יכול להפתיע נעימה אישה.

גישה זו מוצלחת, שכן היא חלה על רוב הבנות. אל תשכח כי לאחר הרשתות תוכלו להיפגש עם הנערה בחיים האמיתיים, ואז ריאן גוסלינגו יצטרך להפוך ג ‘יימס בונד. “

.3 הגדר את טווח החיפוש האופטימלי

אל תמהר לחפש מיד חבר במשך אלפי קילומטרים ממך. התחל קטן ולהגדיל את טווח החיפוש בהדרגה. אז אתה תהיה עדיפות להכפיל את סיכויי ההצלחה שלך.

4. צור תמונה איכותית לפרופיל שלך

זה מה Max מייעץ על תמונת הפרופיל.

אל תפרסם תמונות:

במקום:

5. החלק במקום ללחוץ על צלב או לב

מקס ממליץ לא ללחוץ על צלב או לב, אבל מרפרף – זה לוקח פחות זמן. בספרו, מקס בוחן את היתרונות והחסרונות של שיטות אלה. אבל למרות העובדה כי עדיף להשתמש svayp, על פי מקס, שיטה זו יש כמה חסרונות. אנו מבלים פחות זמן בניסיון ללמוד את תמונת המשתמש, ואנחנו יכולים לשים את אוהב או לא אוהב באופן אינטואיטיבי, ללא כל היסוס, מתגעגע אדם שמגיע תשומת הלב שלנו.

6. אל תלך טינדר לעתים קרובות מדי

“כמובן, אתה יכול להציג תמונות ולשים את אוהבת בכל עת של היום או הלילה. עם זאת, עדיף לעשות זאת בזמנך הפנוי, למשל, כאשר אתה מחכה למשהו או למישהו. או כאשר אתה פשוט לא יכול למצוא דרך שימושית יותר לבזבז זמן.

אם אתם משלבים התכנסויות ב Tinder עם כמה דברים חשובים, אז אתה לא תיתן את הפעילות ביישום תשומת הלב הראויה.

למרות העובדה כי טינדר לא לוקח לך הרבה זמן, לא נותנים לזה להתערב במהלך חיי היומיום שלך. אל תישאר שם שעות, ותחזור כל יום או יומיים.

מרווחי זמן כאלה טובים גם משום שהוא יאפשר ליישום לבחור את המשתמשים הפעילים ביותר עבורך. בנוסף, כמה אנשים יכולים לראות את הזמן של השיחה האחרונה שלך טינדר. וכאשר אתה מבחין כי אדם מגיע לתוך היישום כל חמש דקות, מיד יש מחשבות כמו “אין לו שום דבר אחר לעשות?”, “אני תמיד מקבל מקוון הנצחי שלי” וכן הלאה.

תן את הבנות זמן, לא להפציץ אותם עם אוהב, אבל לחכות עד שהם מתחילים לשים לב לך. אז אתה בהחלט תהיה על סוס. “

7. אל תהיה בררן מדי

בואו נהיה כנים: ב טינדר, הבנות אינן מודל בלעדי. בנוסף, גברים נוטים לייפות את המראה שלהם, שוכחים כי הם עצמם גם רחוק האידיאלי.

אז לא להיות בררן מדי, ואם כל המראה אותו הוא כל כך חשוב לך, ואז לקבל את עצמך סולם דירוג מ 1 עד 10 ולסמן רק אלה נשים אשר יכול לשים את הגבוה ביותר (או כמעט הגבוהה ביותר) דירוג על סולם שלהם.

8. הזמן הטוב ביותר לתקשר ב Tinder

ב טינדר, על פי מקס, יש זמן הממשלה:

לדוגמה, יום ראשון הוא אידיאלי עבור בילוי וכמה פעילויות שאינן מטרידות אותך כמו טינדר. זה היום המושלם כדי לקבוע פגישות בשבוע הקרוב, כי ביום ראשון, בנות לא לעתים קרובות להימנע מלהתקשר איתך בעזרת הביטוי האהוב “סליחה, אני עסוק עכשיו.”

מאות נערות מערים שונות עקבו אחרי עצתו של ידיד והקימו את טינדר בסוף השבוע. ביום ראשון, יש לך הרבה זמן פנוי כדי להכיר את הצעירות “החדש שנעשו”.

9. גלה מי הבחורה שזה עתה פגשת

המידע הכלול בפרופיל של טינדר הוא בבירור לא מספיק כדי להפוך תמונה מלאה של האדם כדי להבין אם זה שווה את תשומת הלב שלך. אבל יש פתרון פשוט: למצוא את הנערה שפגשת באמצעות היישום בפייסבוק. אז אתה יכול לגלות על האינטרסים שלה, להבין עם מה אנשים היא מעדיפה לתקשר, וגם לראות יותר של התמונות שלה.

10. לא למהר דברים

מקס ממליץ: “לא למהר, לא לנהוג סוסים. אל תתעקש להיפגש מיד אחרי חמש דקות של התכתבות. כן, זה בהחלט אפשרי כי הבחורה עם מי יש לך אהדה הדדית (אפילו בזמן וירטואלי הוא וירטואלי), רואה אותך כשותף פוטנציאלי. אבל אם אתה מיד מתחיל לעשות רמזים חד משמעיים להתעקש על הפגישה, אז אתה יגרום סלידה וניכור ברוב הבנות. “

11. לכאורה, תמונות פיקנטיות אינן רעות

בספרו, מקס אומר שהוא תמיד חשב ששליחת דימויים מתובלים היא הרבה סוטים באינטרנט ואנשים חרדים אחרים. אבל אז הוא מזכיר אדם שהיה בן לווייתו באחד ממסעותיו. אדם זה שלח תמונות אינטימיות באופן קבוע לנערות בטינדר – כנראה, בהצלחה רבה.