מצלמות חדשות iPhone 6s ו iPhone 6s פלוס: סקירה של תכונות

באופן מסורתי, אפל משפרת מדי שנה את המצלמות של האייפון החדש, אבל השנה השחקניות בקופרטינו עשו צעד גדול קדימה. שתי המצלמות השתפרו בבת אחת: הן קיבלו תכונות חדשות, רזולוציה מוגברת של תמונות והרבה שבבים אחרים. בחומר זה, נוכל לספר לך בפירוט על המצלמות החדשות iPhone 6s ו iPhone 6s Plus.

מצלמה ראשית

לראשונה מזה 4 שנים, אפל הגדילה את הרזולוציה של המטריצה ​​של המצלמה הראשית. עכשיו זה 12 מגה פיקסל במקום 8. הערך צמצם נשאר באותה רמה – ו 2.2. טכנולוגיית המיקוד פיקסלים עבור פוקוס אוטומטי מהיר גם נשאר במקום. בנוסף, הפחתת הרעש השתפרה המצלמה החדשה, אשר אמור להשפיע באופן חיובי על איכות התמונות שצולמו בתנאי אור חלש. כמו כן, את הרזולוציה של תמונות פנורמיות גדל – עכשיו זה 63 מגה פיקסל.

צילום שצולמה על ידי המצלמה הראשית iPhone 6s
תמונה שצולמה על ידי המצלמה הראשית של ה- iPhone 6s.

תכונה חשובה אפל מתמקדת היא Live Photos. טכנולוגיה זו מאפשרת לך לעשות “תמונות חי”, אשר למעשה קטעי וידאו קצרים. כבר דיברנו על כך בפירוט.

יכולות וידאו

כעת ניתן לצלם וידאו ברזולוציה של 4K בקצב של 30 פריימים לשנייה. במקביל, ירי 4K-Video, אתה יכול לעשות בו זמנית תמונות 8 מגה פיקסל. iMovie גם למדו לעבוד עם rollers ברזולוציה גבוהה זו. וידאו Slo-mo יכול כעת להיות ירו ברזולוציה HD מלא ב 120 מסגרות לשנייה ב 720p ב 240 מסגרות לשנייה.

צילום מסך

מצלמה קדמית

המצלמה הקדמית עברה שיפוץ גדול. עכשיו היא יורה ברזולוציה של 5 מגה פיקסל במקום 1.2, כפי שהיה לפני. זה צריך ברצינות לשפר את איכות ופרטים של התמונות שצולמו בחזית. וכמובן, זה יהיה תכונה חשובה מאוד עבור מטורפים עצמית.

צילום מסך 09.10.44

Facetime-Camera מאפשר לך לצלם HD-Video, תומך במצב HDR, מצב צילום מהיר והתאמת החשיפה. אבל היה לה משהו מעניין – זה הבזק. אבל זה לא פלאש רגיל, זה פלאש רשתית. וזה יוצא דופן לא רק על שמו.

למעשה, Retina Flash הוא מצב מיוחד של המסך הראשי. הוא מעריך את הסביבה ואת התאורה כדי לבחור את הרמה האופטימלית של בהירות המסך. לדברי אפל, זה יהפוך את selfies יפה ביותר שראית אי פעם.

צילום מסך 09.10.04


לסכם את כל האמור לעיל:

  • המצלמה הראשית קיבלה חיישן 12 מגה פיקסל והיכולת לירות ב 4K.
  • המצלמה הקדמית סוף סוף יש מטריצה ​​של רזולוציה גבוהה יותר מ 1.2 מגה פיקסל, ומאפשר לך לעשות פלאש עצמית.
  • חדש iPhone יכול לירות וידאו ב 4k, כמו גם סרטונים מו-מו ב HD מלא.
  • Live תמונות היא טכנולוגיה ליצירת “תמונות חי” על iPhone 6s ו 6 פלוס, ומאפשר לך ליצור קטעי וידאו יפה ולהתקין אותם כמו שומרי מסך על מסך הנעילה.

באופן כללי, המצלמות של ה- iPhone 6s הפכו להיות טובים יותר בכל רכיב. עם זאת, המצלמות של הדורות הקודמים של האייפון (במיוחד הראשי) עדיין ירו טוב מאוד, וקניית iPhone 6s שווה את זה עבור אלה שאוהבים לעשות selfies – הם יראו את השינויים ביותר.