איך לטוס זול עם נוחות? 14 דרכים לשמור על כרטיסי טיסה

המטוס מהיר ונוח. אבל הנסיעה האווירית אוכלת את חלק הארי של תקציב הנוסע.

אנחנו יודעים הכל על כרטיסי טיסה ואף יותר. לכן, בחרנו 14 דרכים לעזור לך לקנות כרטיס טיסה זול. זהו מדריך מעשי עבור אלה שרוצים לראות את העולם ולחסוך כסף.

שיטה מספר 1 – לקנות כרטיס מראש

נוסעים מנוסים יודעים כי במוקדם את הכרטיס הוא חיפש, כך סביר יותר כדי לחסוך כסף. כרטיסי טיסה נמצאים למכירה במשך 330 ימים לפני היציאה. אבל, כפי שמראה בפועל, הזמן האופטימלי לרכישה הוא 60 ימים.

חשוב! בזהירות ללמוד את תנאי השבות והחלפה (במשך 2 חודשים, כל דבר יכול לקרות). על פי החוק הרוסי, ניתן להחזיר את הכרטיס לא יאוחר מ -24 שעות לפני שליחת המטוס. אבל זה נכון רק עבור נושאות האוויר המקומי. עבור חברות תעופה זרות, כרטיסים שאינם ניתנים להחזרה הם נוהג נפוץ.

שיטה מספר 2 – טיסה בימים הנכונים

יום שלישי, רביעי וחמישי – בכמה חברות תעופה זה הכי “זול” ימים. מיום שישי עד יום ראשון, כמו גם על החגים כרטיסים יקרים יותר.

חשוב! על קווי העסקים הפופולריים הכלל הזה לא עובד – אנשי עסקים לעוף בימי חול.

שיטה מספר 3 – אנחנו מחפשים כרטיס בזמן הנכון

כרטיס טיסה מערכות החיפוש, כמו בורסות, – ציטוטים ניתן לשנות כל 15 דקות. אנשים מחפשים לעתים קרובות כרטיסי טיסה בעבודה, ומנועי החיפוש מגיבים מיד לדרישה.

חשוב! הזמן הנכון למצוא כרטיסים זולים הוא מוקדם בבוקר או מאוחר בערב.

שיטה מספר 4 – לשחק עם תאריכים

אם זמן היציאה וההגעה אינו חשוב, כאשר מחפשים כרטיס טיסה, לשחק עם התאריכים. + / – 3-5 ימים יכולים לחסוך כמה מאות יחידות קונבנציונאלי.

חשוב! Aviasales יש עוזר נוח עבור זה – “מחיר נמוך לוח שנה”. זהו סימן המציין אילו כרטיסים נמצאים בכיוון זה או אחר בטווח של מספר ימים. משחק המחוונים (למעלה ולמטה ימינה), אתה יכול למצוא הצעה יתרון באמת.

לוח שנה מחיר נמוך

שיטה מספר 5 – להשתמש “יום ראשון הכלל”

על פי חוק של יום ראשון, הנוסע, המגיעים בכל יום בשבוע, חייב לבלות את הלילה הבא ביעד שלו מיום שבת עד יום ראשון. כלל זה הומצא באמריקה, שם טיסות מחולקות רשמית (אנשי עסקים להוטים לחזור הביתה לסוף השבוע) ואת מטרות אישיות (תיירים לא אכפת).

  כיצד לבצע התקנה נקייה של OS X El Capitan ולמה זה נחוץ

חשוב! “יום ראשון הכלל” מאפשר לך לחסוך כסף, אבל זה לא עובד על כל התעריפים.

שיטה מספר 6 – לקחת בחשבון עונתיות

הקיץ הוא עונה חמה עבור טורקיה, יש חופשה החוף. חג המולד וראש השנה – hype באירופה. הולך הבא “התיירות מכה”, זוכר – במהלך העונה מחירי כרטיסי טיסה גבוהים יותר.

חשוב! טיול עצמאי בתקופה של רוגע החג יעלה כמה פעמים זול יותר. אבל, לאחר שראה את “טעים” תג המחיר, לא לאבד את הראש. ללמוד את המאפיינים הטבעיים והאקלים של המדינה. אולי, המחירים הנמוכים הם מוכתבים על ידי העונה הגשומה, ואתה לא תוכל לנוח.

לדוגמה, בעונה “מגניב” (נובמבר ופברואר, מעט גשם ושפע של שמש), המחיר המינימלי של כרטיס לתאילנד הוא 21,959 רובל (2 השתלות!), וגם בעונה החמה (מרץ-מאי, לחות גבוהה חם מאוד) – 19 159 רובל (1 העברה).

1

2

שיטה מספר 7 – לקנות כרטיס הלוך ושוב

חברות תעופה שואפים טיסות צוות מלא. זה מסביר את מדיניות המחירים. זה כרוך במחיר של כרטיסים באחד או בשני הקצוות. השווה: הכרטיס הזול ביותר עבור הטיסה של JAT Airways “מוסקבה – פריז – מוסקווה” עולה 10,076 רובל.

חיסכון בעת ​​רכישת כרטיס החזרה

על הטיסה “מוסקבה – פריז” (בכיוון אחד), אותו מוביל מציע כרטיס עבור מינימום של 9,539 רובל.

כרטיס לכרטיס אחד

פלוס 11 759 רובל – כרטיס חזרה.

כרטיס עלות חזרה

סך הכל: 21 298 רובל. החיסכון: 11,222 רובל.

חשוב! רכישת כרטיסים הלוך ושוב על ידי חברת התעופה אותו הוא כמעט תמיד זול יותר.

שיטה מספר 8 – אנו מחפשים הצעות מיוחדות

איירליינס מוכרים בקביעות כרטיסים כחלק ממבצעים מיוחדים. לדוגמה, לעתים קרובות יש מכירות הסתיו (העונה של החגים מסתיים – התנועה הנוסעים באזורים מסוימים מופחת באופן משמעותי).

המניות הן רווחיות. אבל לכרטיסים להצעות מיוחדות יש תנאי תעריף מיוחדים: אין החזר, אין החזר כספי מלא, קצבת מטען מוגבלת ועוד.

כרטיסים למניות נרכשים במהירות, והצעות המיוחדות מתקיימות לתקופה מוגבלת. כדי לא לפספס כרטיס זול, אתה צריך להירשם כמנוי לחברות התעופה, או לעקוב אחר המניות באמצעות שירותים מיוחדים. לדוגמה, מנוי על Aviasales.ru.

  11 צמחי מרפא שיניעו יתושים

3

חשוב! לפעמים המסע מתחיל עם הצעה מיוחדת של חברת התעופה.

שיטה מספר 9 – אנו משתמשים בונוסים

לחברות תעופה יש תוכניות נאמנות (מערכות בונוס מצטברות). אייר קנדה יש ​​Aeroplan, בריטיש איירווייס יש מועדון אקזקיוטיב, Aeroflot יש Aeroflot בונוס, וכן הלאה.

בונוסים (קילומטרים, נקודות, נקודות) ניתן להוציא על רכישת כרטיסים של חברת תעופה זו ושירותים נוספים שונים. כדי לשמור על טיסה עם סיוע של בונוסים, אתה צריך לטוס הרבה, להשתמש בשירותים של אותה חברת תעופה (או ברית) ולהצטרף לתוכנית בונוס.

חשוב! כרטיסי בונוס לא תמיד קל לקנות.

שיטה מספר 10 – אנו משתמשים ב- aggregators

מנוע החיפוש המודרני כרטיסים לאסוף מידע מעשרות חברות תעופה, מפעילי תיירות וסוכנויות. לדוגמה, Aviasales תהליכים מידע מ 5 מערכות ההזמנה, 45 סוכנויות 728 חברות תעופה. בזכות זה אתה יכול למצוא כרטיס טיסה זול באמת.

חשוב! המחירים המוצעים על ידי מנועי החיפוש הם לעתים קרובות יותר אטרקטיבי מאשר תגי מחיר באתרי האינטרנט של חברות תעופה. הסיבה לכך היא כי ספקים רבים metasearchs לתפוס כדרך למשוך נוסעים חדשים, והם מוכנים להוריד את העלות עבור לקוחות אשר מגיעים דרך מנוע חיפוש כזה, מתוך תקווה שהם יחזרו שוב ושוב.

שיטה מספר 11 – אנו פונים ל- IT-lifhakam

מנוסים lifhhakers ממליצים: לחפש כרטיסים במצב גלישה בסתר, להשתמש proxies של מדינות אחרות, כמו גם Windows או Ununtu. אז אתה יכול לקבל נתונים אובייקטיביים יותר, כי הוא האמין כי מנועי החיפוש מוטים יותר כלפי משתמשי מק ותושבי מדינות עשירות. בנוסף, צובר לאחסן את ההיסטוריה של בקשות יודע כמה כל משתמש מוכן לשלם עבור כרטיס טיסה.

חשוב! עבודה דומה בחיים לא תמיד, אבל אף פעם לא מיותרים.

שיטה מספר 12 – טיסה פתוחה

OpenJaw הוא מסלול מעגלי לא שלם כאשר נקודות ההגעה והיציאה אינן תואמות. לדוגמה, אתה טס ממוסקבה לברלין, לטוס למוסקבה מדרזדן. או שאתה נוסע ממוסקבה לברלין, ואתה חוזר מברלין לקלוגה. משדה התעופה ליעד יהיה לנסוע ביבשה. שיטה זו היא זולה יותר, שכן כל שדה התעופה יש שכר משלה. במפרץ אוויר שאינו מטאורי, הם בדרך כלל נמוכים יותר.

  איך לחפש פטריות

חשוב! אם נמל התעופה “טרנזיט” רחוק מדי מהיעד הסופי, חיסכון בכסף כנגד עלויות הזמן מוטל בספק.

שיטה מספר 13 – לטוס בעלות נמוכה

אש נמוכה (או בית הנחה) היא חברת תעופה זולה, המציעה מחירים נמוכים עבור הכרטיסים על ידי צמצום שירותי הנוסעים. כלומר – מזון ובידור על הלוח, ביטוח, הובלת מטען, וכו ‘ שירותים אלה ואחרים ניתנים בעלות נוספת.

חברות תעופה בעלות נמוכה בדרך כלל משתמשות בסוג אחד של מטוסים, לא מחלקות את הנוסעים לכיתות, מבצעים טיסות ישירות (לא יותר מ -4 שעות), מבוססות על שדות תעופה משניים ועפות בזמנים לא נוחים.

כל חברת תעופה זולה מבצעת מספר טיסות ביום. אחד לא טס על תנאי מזג האוויר – כל לוח הזמנים הוא שבור. “תקציב” מטוסים מתעכבים לעתים קרובות יתאים רק למי שלא אכפת להשקיע כמה שעות נוספות בשדה התעופה. בנוסף, אם אתה טס עם השתלות, בגלל discounter המנוח, אתה יכול לדלג על הטיסה התחת.

רשימה של מחנות בעלות נמוכה של העולם הוא כאן. ברוסיה יופעלו באביב 2014 שלושה מטענים של חברת התעופה “וויז אייר”, חברת “איזי ג’ט” ו”דוברויט “(חברת בת של אירופלוט).

חשוב! כרטיסים למצוא טיסות בעלות נמוכה יכול להיות על Aviasales.ru.

שיטה מספר 14 – לעוף על ידי אמנת

צ’רטר הוא טיסה לא סדירה, המבוצעת עבור לקוח מסוים. לרוב, הלקוח הוא סוכנות נסיעות. ממסקנה זו: טיסות שכר עולות ביעדי תיירות פופולריים וקונות כרטיס טיסה עבורן (ללא סיור בחבילה) קשה למדי.

אבל אתה יכול. הדרך הראשונה היא ליצור קשר עם סוכנות הנסיעות או להשתמש בשירות מיוחד.

חשוב! מנועי חיפוש, כגון Aviasales, הם גם חיפשו על ידי אמנת.

עכשיו אתה יודע על נסיעות זולות כמעט הכל. אנו מקווים כי העצה שלנו יהיה שימושי לך בפועל.

ואם אתה יודע lifhaki אחרים על איך לשמור על כרטיסי טיסה, ברוכים הבאים הערות.

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 필드는 *로 표시됩니다

Scroll to Top