האם אני יכול להשתמש קוסמטיקה איחור?

הרבה תלוי איזה סוג של כלי זה, איזה סוג של אריזה זה ואיך שמרת את זה. שפתון, סומק וצללים ניתן לאחסן במשך זמן רב למדי, אבל עדיף לא להשתמש בסיסים טונליים וסילוק פירושו לאחר תאריך התפוגה. כמה זמן אתה יכול לאחסן סוגים שונים של קוסמטיקה?

חיי מדף לאחר נתיחה

מוצרי קוסמטיקה רבים על החבילה יש אייקון מיוחד – התמונה של פחית פתוחה, ובתוכו את המספר ואת האות מ ‘המספר מציין כמה חודשים אתה יכול להשתמש במוצר לאחר לנתיחה. כמובן, זה לא כלל ברזל, אבל עדיין זה שימושי להיות מונחה על ידי תקופה זו.

לפעמים זה סמל לא יכול להיות על הכלי עצמו, אבל על הקופסה ממנו. כדי לא לשכוח במדויק, מתי להיפטר מוצר זה או אחר, לרשום את תאריכי התפוגה. לדוגמה, באפשרותך לסמן עם סמן על החבילה בעת פתיחת המוצר, או ליצור מחברת נפרדת שבה להזין את תאריך הרכישה של מוצרי קוסמטיקה.

זה חשוב במיוחד עבור קרנות פסולת. הם בדרך כלל מכילים נוגדי חמצון וחומרים פעילים אחרים, אשר בסופו של דבר לאבד את תכונותיהם.

כיצד לקבוע אם המוצר התדרדר

אם המוצר שינה את הצבע, המרקם או הריח שלו, הוא התחיל לגרום לתחושה לא נעימה על העור או על עובש שהופיע עליו, אז הגיע הזמן לזרוק אותו. וקרנות עם מרקם רך ונוזל להידרדר מהר יותר מאשר מוצרי אבקה. ואם על הקוסמטיקה יש פתק “ללא חומרים משמרים”, חיידקים יתחילו להתפתח בו מהר יותר, ולכן עדיף לא לאחסן אותו במשך זמן רב.

כדאי להזכיר את המסקרה. בדרך כלל מומלץ לשנות את זה אחרי שלושה חודשים, אבל מעטים מאוד באמת לעשות את זה. במחקר שנערך בשנת 2013 נמצא כי 70% מהמשתתפים משתמשים במסקרה שאחרה בה נמצאו חיידקים ופטריות מזיקיםחקירת השימוש באיפור פג ולזיהום מיקרוביולוגי של מסקרה. . למרות שאתה לא יכול להבחין כל ההשלכות של ארבעה או חמישה חודשים, אתה לא צריך לשמור על מסקרה במשך שנים.

  כיצד ניתן להסיר את כל האשפה מ- iOS?

מסננים את המסקרה היבשה מיד, אל תנסו לדלל אותה במים. מים הם מדיום אידיאלי לפיתוח של חיידקים.

כמה זמן אני יכול להשתמש באיפור

להלן ההמלצות שניתנו על ידי פאולה בגון, מחברת ספרים רבים בנושא קוסמטיקה והיוצר של המותג שלה פאולה הבחירה:

קוסמטיקה דקורטיבית

 • דיו (רגיל ומים) ו podvodka – 3-4 חודשים.
 • בסיסים נוזליים או קרמיים טונליים או נוזליים – מ -6 חודשים עד שנה.
 • מוצרים טהורים (סומק, ברונזרים, צללים) – 2-3 שנים.
 • שפתונים, עפרונות והגהות שפתיים – 2-3 שנים.

שפכים

 • טוני – מ 6 חודשים עד שנה.
 • קרם לחות ו serums – מ 6 חודשים עד שנה.
 • ניקוי – שנה.
 • אמצעים עם AHA ו- BHA חומצות – שנה.
 • שפתיים – שנה.

שים לב כי הכספים עבור העיניים או השפתיים בהן אתה משתמש במהלך המחלה (שפעת או דלקת הלחמית) להידבק. קוסמטיקה כזו צריכה להיות גם חיטוי לאחר כל יישום, או מושלך לאחר ההתאוששות.

כיצד להאריך את חיי הקוסמטיקה

אם אתה שומר קוסמטיקה ומברשות נקיות, הם יימשך זמן רב יותר. נסו לא לגעת באצבעות של המוצרים עצמם, כך שהם לא מקבלים חיידקים מן העור. כדי להגן על מוצרי קוסמטיקה דקורטיביים, אתה יכול להשתמש תרסיס חיטוי מיוחד.

הנה כמה כללים שיעזרו להרחיב את תקופת השימוש של האמצעים המועדפים עליך:

 1. אין לאחסן איפור בחדר האמבטיה.
 2. לפני החלת המוצרים על הפנים שלך, כדי להיות בטוח לשטוף את הידיים.
 3. סגור היטב את המכסה לאחר כל שימוש.
 4. לא לקנות כספים בבנקים: זה לא סוג היגייני ביותר של האריזה.
 5. אין לאחסן מוצרי קוסמטיקה במקרר. מוצרי האיפור מעוצבים במיוחד כך שיוכלו לעמוד בתנאי הטמפרטורה הממוצעים של המגורים, אך חשיפה לטווח ארוך בטמפרטורות נמוכות או גבוהות (במקרר או ביום חם במכונית) תקצר את חיי המוצר ותשפיע על איכותו.
 6. אין לאחסן מוצרים תחת אור שמש ישיר, למשל על אדן החלון.
 7. מוצר אחד לא אמור לשמש מספר אנשים. זה מתייחס בעיקר קוסמטיקה דקורטיבית, אשר אתה נוגע עם האצבעות או מברשת. אם אתה רוצה לשתף תרופה, הקפד לחטא אותו עם תרסיס מיוחד.
 8. אל תנסה לרכך או לדלל את המוצר במים או ברוק.

  5 דרכים למצוא את הסיסמה של רשת ה- Wi-Fi שלך

אם הקוסמטיקה יש ריח לא נעים או המרקם השתנה, זה צריך להיות נזרק החוצה או משמש למטרות ביתיות.

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 필드는 *로 표시됩니다

Scroll to Top