ג ‘די שליטה של ​​כרטיסי ביקור

אם אתה נותן למישהו את כרטיס הביקור שלך, זה לא אומר כי אדם זה יהיה באמת להביא את אנשי הקשר שלך לתוך הנייד שלך. לפעמים כרטיס ביקור יכול להיות עיצוב יוצא דופן, ומישהו יכול לשמור את זה פשוט כמודל של יופי. אבל באופן כללי, כרטיסי ביקור נייר הם די סטנדרטיים ובלתי מהימנים, הם יכולים ללכת לאיבוד בכל עת. ואנשי קשר במכשירים לא רק הקביעות שלהם, אלא גם את הקלות של גישה אליהם. זוהי הדרך שבה אתה באמת יכול להגיע לרשימת אנשי הקשר של האדם הנכון.

מסכים, אתה רק לעתים רחוקות למחוק מישהו מתוך פנקס הכתובות, אם יום אחד הם הוסיפו אותו. כרטיסי ביקור מסורתיים לא נעלמו לחלוטין מהחיים שלנו עדיין, ולמרות חסרונות משמעותיים, הם מביאים יתרונות מסוימים. לכן, אנו מציעים לך ליישם סינתזה מסוימת – לשלב נייר וכרטיסי ביקור אלקטרוניים. זה דורש קצת הכנה.

צור כרטיס VCF

כרטיסי VCF, הידוע גם בשם vCards, הם כרטיסי ביקור אלקטרוניים המכילים מידע ליצירת קשר. פרטי קשר בדרך כלל אומר שם, טלפון ודואר אלקטרוני, אבל אם אתה רוצה להתבלט מרקע של אחרים, הכרטיס שלך צריך להיות אינפורמטיבי יותר.

ישנן דרכים רבות שבהן ניתן ליצור vCard משלך; לשקול כמה מהם. נתחיל ב- Gmail.

עבור אל רשימת אנשי הקשר שלך וצור איש קשר חדש. הזן את שמך, כתובת האימייל, העבודה והטלפונים הניידים שלך. ציין כמה רשתות חברתיות רבות ככל שתוכל. אל תשכח את הפונקציה “הוסף”, בעזרתה תוכל להזין מגוון רחב של שדות נוספים, עד למצב המשפחתי שלך. זכור על תיבת “הערות” בצד ימין – שם אתה יכול להצביע על הכישורים שלך, תחביבים, ניסיון עבודה וכל מידע אחר שאתה רואה צורך.

צילום מסך (5)

שים לב מיוחדת לתמונות: אתה צריך להוסיף את זה, זה צריך להיעשות לאחרונה וזה רצוי כי אתה נראה מוצק על זה. אם יש לך פרופיל ב- LinkedIn, עדיף לשאול את התמונה משם. בעתיד, זה יעשה לך שירות טוב: במקרה אם אדם שוכח את שמך, סביר להניח שהוא יזהה אותך מהתמונה.

לאחר שמילאת את פרטי הקשר, עבור לסעיף “מתקדם” – “ייצוא אנשי קשר” – “פורמט vCard”. הורד את כרטיס הביקור המתקבל במחשב שלך.

1

יצירת מספר כרטיסי ביקור אלקטרוניים שונים

צור כמה כרטיסי ביקור אלקטרוניים שיכילו מגוון של מידע בהתאם למי שאתה נותן להם. אנשי עסקים בדרך כלל יש שני כרטיסי ביקור: הראשון, שהוזכר לעיל, עם כל הפרטים (חשבונות ברשתות חברתיות, תחביבים, וכו ‘), השני הוא רשמי יותר. כרטיס ביקור רשמי צריך להיות השם שלך, מספר הטלפון הנייד, כתובת הדואר האלקטרוני, הטלפון בעבודה שלך עובד דואר אלקטרוני. כרטיס הביקור השני מומלץ להעביר לאנשים עסוקים מאוד, אשר בקושי מעוניינים מידע מהקטגוריה “כל עליי”. בנוסף, תוכלו לדעת בדיוק איך הם יפנו אליך, ולא יחכה “ברוכים הבאים” על רשתות חברתיות.

השתמש בשדה “הערות” כדי להפוך את כרטיס הביקור ליותר אינפורמטיבי

ב כרטיסי ביקור נייר תמיד יש הצד האחורי נקי, שבו אתה יכול להשתמש לפי שיקול דעתך, למשל, לכתוב שם כל מידע נוסף על אדם. ב כרטיסי ביקור דיגיטליים של צד הפוך כזה, למרבה הצער, לא, אבל יש שדה “הערות”. כפי שהוסבר לעיל, שדה זה יכול לשמש כדי להוסיף מידע נוסף על עצמך, אבל יש דרך אחרת להשתמש הערות.

כתוב כמה משפטים שיאפשרו לנמען לזכור אותך ואת נושא השיחה איתו, גם אם הוא מעד בטעות על כרטיס הביקור הזה בתוך שבוע. אל תשכח להשאיר מקום עבור הנמען, שכן הוא יצטרך למלא את השדות המוצעים בעצמו.

הערות

שלח vCards באמצעות דואר אלקטרוני

אם אתה שולח vCard עם SMS, אז לא הכל יכול ללכת בצורה חלקה, במיוחד אם הודעות מוחלפות בין פלטפורמות שונות, למשל בין אנדרואיד ו- BlackBerry. שלח כרטיסי ביקור אלקטרוניים באמצעות דואר אלקטרוני – האפשרות הטובה ביותר; אתה לא רוצה את התקשורת שלך להתחיל עם הביטוי: “אה, משהו לא עובד, בוא ננסה אחרת.” כמעט לכולם יש עכשיו טלפונים חכמים מסונכרנים עם דואר אלקטרוני.

כמו כן יש צורך לחשוב בבירור על צורת הגשת כרטיס הביקור שלך. ראשית, נושא המכתב. זה צריך להיות ככה: “הוסף (את שמך) לרשימת אנשי הקשר שלך.” תנו לאדם להבין מיד מה אתה רוצה ממנו, ליצור סוג של קריאה לפעולה. כרטיס הביקור שלה הוא הטוב ביותר שנקרא בדיוק אותו הדבר. הטריק הוא שאם אתה בבירור בקצרה לציין מה אתה רוצה לקבל, אדם יכול לבצע פעולה זו באופן אינסטינקטיבי.

לעתים קרובות אנשים פשוט לציין את נושא המכתב, לצרף vCard ולשלוח מכתב לאדם הנכון. עם זאת, אם אתה רוצה להשיג יותר השפעה, אתה צריך להוסיף טקסט קטן בגוף של המכתב. באופן אידיאלי, אלה שניים או שלושה משפטים. לדוגמה:

אחר צהריים טובים, אלכסנדר!

שמחתי מאוד להיפגש אתך. הורד את הקובץ המצורף ומיד אתה יכול להוסיף אותי לרשימת אנשי הקשר שלך.

בכבוד רב,
(החתימה שלך היא השם שלך, מיקום וכו ‘).

זה טוב שיש בארסנל תבנית עבור מכתב כזה, כך שאם יש צורך, לפעול מיד.

דרך נוספת ליצור vCard

כרטיס ביקור אלקטרוני יכול גם להיות שנוצר באמצעות יישום לירות, אבל זה למרבה הצער זמין רק לבעלי iPhone. יישום חינם יעזור להפוך את vCard שלך אטרקטיבי יותר במראה.

בדיוק כמו ב- Gmail, עם לירות אתה יכול ליצור כמה כרטיסי ביקור אלקטרוניים עם מגוון רחב של מידע. כל שעליך לעשות הוא להוסיף פרטים ליצירת קשר (שם, תמונה, מקום עבודה, טלפון, דואר אלקטרוני, קישור לאתר שלך (אם יש לך אחד), רשתות חברתיות). אם אתה רוצה לשלוח vCard שנוצר עם לירות לאדם שאינו משתמש ביישום זה, אז אל תדאג: תירה שלם תספק את כרטיס הביקור שלך, הנמען יצטרכו לקבל דואר אלקטרוני רגיל.

עם זאת, יש כמה מגבלות לירות. לדוגמה, לא ניתן להוסיף שדות חדשים (אם אתה רוצה להוסיף מידע נוסף לכרטיס הביקור שלך), מכיוון שהם סטנדרטיים ב- Shoot.

הפוך את ה- vCard שלך לזמין

כדי להקל עליך לשתף את כרטיס הביקור האלקטרוני שלך ברשתות חברתיות, אנו ממליצים שתעלה אותו לכל אמצעי אחסון בענן שבו אתה רגיל לעבוד. לנוחיותך, הפוך את כתובת האתר של ה- vCard שלך לא יותר מדי זמן. קצר את כתובת האתר שלך באמצעות Shortener כתובת האתר.

שנה את ההגדרות בענן כך שכל אחד שיש לו קישור לכרטיס הביקור שלך יכול ללא בעיות גישה אליו.

בפעם הבאה שמישהו ברשתות חברתיות יבקש ממך מידע ליצירת קשר, פשוט שלח לו קישור זה. כמה פעולות פשוטות, ואנשי הקשר שלך יהיה בספר הטלפונים של האדם הנכון.

הוסף כרטיס ביקור אלקטרוני לנייר

הקלד על כרטיס הביקור נייר קוד QR שיוביל vCard שלך. אתה יכול ליצור QR – קוד, למשל, באמצעות goqr.me שירות, בארסנל שלה יש מחולל QR קוד במיוחד עבור vCArds.

ודא כי QR- קוד יש קריאה לפעולה שאתה צריך, על החשיבות של אשר דיברנו לעיל. לדוגמה: “סרוק קוד QR זה כדי להוסיף נתונים לרשימת אנשי הקשר שלך”.

אל תחמיצו את הרגע הנכון

כעת, לאחר שפישטת את תהליך קבלת אנשי הקשר שלך על ידי אדם אחר, נסה לגרום לו להוסיף אותך לפנקס הכתובות שלך בהקדם האפשרי. כאשר אתה נותן כרטיס הביקור שלך נייר לאדם, מציע כי הוא מיד להוסיף אותך לרשימת אנשי הקשר שלך. עם תקשורת אישית זה הרבה יותר קשה לומר “לא”, ולכן, אם יש לו טלפון חכם איתו, הוא לא סביר להכחיש אותך.