6 דרכים לנקות את הנעל מן הנעליים

1. משחת שיניים

זה יכול לא רק לתת נשימה טרי, אלא גם כדי לעדכן את הנעליים. כדי לעשות זאת, להחיל הדבק קצת לאזור הבעיה ולשפשף אותו. לאחר מכן, לנגב עם מטלית לחה ונעליים יבשות.

2. אפייה סודה

אם משחת השיניים אינה עוזרת, עבור לשיטה השנייה. מערבבים 2 כפות של סודה לשתיה ו -100 מ”ל של מים חמים. באמצעות סמרטוט, להפיץ את pasty עם להדביק ולהמתין קצת. אם אין השפעה, חזור על הנוהל. אחרי זה, לנקות ולייבש את הנעליים.

3. דטרגנט עבור כלים

מוסיפים כף של ליטר מים חמים, קצף לשטוף את הפתרון עם נעליים. לאחר מכן, באמצעות מטלית נקייה, לשטוף אותו שוב ולהשאיר לייבוש.

4. משקה חריף להסרת לכה

באופן בלתי צפוי, את האמת? החל קצת כסף על צמר גפן ו לשפשף את הבעיה באזור. לאחר מכן, להחיל על זה התינוק טלק או ג ‘ל נפט. שיטה זו פועלת היטב עבור הנעליים עשויות עור הפטנט עבור נעלי טניס.

5. מחק

בנוסף לשגיאות במחברת, המחק מסייע להסיר ומשפשף את הנעליים: זה מספיק כדי לשפשף את האזור הפגוע במשך כ דקה. העיקר – לא להשתמש ב גומי גס הלהקה: זה יכול רק להחמיר את המצב. האפשרות האידיאלית היא זו שבסופו של עיפרון פשוט.

6. וזלין

אפשרות נוספת יעילה עבור עור הפטנט. פשוט לשים את הג’ל על הנעליים שלך ולשפשף אותו לתוך המערכה. לאחר מכן, לנגב את הנעליים עם מטלית לחה נקייה.

  58 דרכים להשתמש שמן קוקוס

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 필드는 *로 표시됩니다

Scroll to Top