10 מעולה Excel תבניות לניטור בריאות, תזונה ופעילות גופנית

כמובן, הטכנולוגיה עושה את החיים קלים יותר, אבל זה בהחלט אפשרי לעשות בלעדיהם. מאמר זה מציג תריסר צורות נוח של Excel, כי אתה יכול לשמור בצורה אלקטרונית או להדפיס עם ספרים ומחשבים ניידים. כמובן, התבנית יכולה להיות מותאמת לצרכים שלך.

ניטור כוח

בין אם אתה מנסה לרדת במשקל, חלום שיש גוף דמות או מנסה לאכול מזון בריא – אתה צריך לרשום את כמות הקלוריות והשומן הנצרך. ואם אתה מתאים לראש את שיטות בסיסיות של אכילה הוא די אפשרי, ואז לקחת בחשבון את כל לחמניות אכלו במהלך היום, שוקולדים ו אחרים yummies – זה לא קל. הפתרון לבעיה זו הוא להשתמש פנקס קטן, אשר תמיד יהיה בהישג יד. הורד את תבנית היומן והפעל אותה מחברת. אל תשכחו לסמן את כמות שיכור נוזלי!

חשבונאות כוח עם

הרזיה יומן

אכזריות האנושות ניכרת יותר ויותר בנציגיה הפרטיים. גרגרנית וילאזיט על הלחיים, הצדדים והירכיים של מספר גדל והולך של אנשים. אתה יכול לסחוט את הבטן כל עוד אתה רוצה ולהיות רווחי foreshortening מול המראה, אבל אתה עדיין לא יכול לזרוק את קילוגרמים מיותרים. רק פעילויות גופניות הן דרכים לתת לך מראה יפה.

ולתת קנאות במאבק על יומן הגוף האידיאלי של הצלחות במשקל. על ידי לחיצה על הקישור, תוכל להוריד מודפס PDF טופס, אשר בנוסף למשקל נמדדת על ידי הגוף, ובנוסף להוריד excel-ku עם לוח הזמנים של הניצחונות שלך.

רשומות הדרכה

כל דחיפה מעלה או סקוואט משפר את השרירים ומחזק את הרוח. אבל היתרון המרבי מאימון מגיע רק עם התוכנית הנכונה. לכן אוהדי ספורט רבים לשמור תיעוד של הפעילות שלהם.

לא יודע איך להתחיל יומן? נסה עם טופס פשוט, כי אתה יכול לחדד כדי שיתאים לצרכים שלך.

ניטור לחץ

אין זה סוד כי סטיית לחץ הדם מהנורמה משפיעה לרעה על תפקודם של כל מנגנוני הגוף. עלייה או ירידה בלחץ עשוי להצביע על נוכחות של מחלות שונות, להיות תוצאה של נטילת מגוון רחב של תרופות, להישאר במצב מלחיץ בהתאם לזמן של היום. למרבה הצער, מחלות לב וכלי דם מובילים ברשימת הסיבות למוות אנושי, במיוחד הסטטיסטיקה נראה מדכא בחלל הפוסט-סובייטי.

לכן כל אחד מאיתנו צריך לפקח מעת לעת על אינדיקציות של טונומטר, בזמן כדי לזהות את האיום הממשמש ובא. כפי שניחשתם, בשביל זה אתה גם הציע עבודה.

שאיפה למשקל אידיאלי

אתה מכיר את הרצון לרדת במשקל או לעלות במשקל (כן, יש מי חולם על תריסר “מיותרים”)? אז אתה, ככל הנראה, לשמור בראש שלך נקודת התייחסות אידיאלי. אבל זה יהיה אידיאלי רק בתנאי, שכן לא כולנו יודעים את היחס האופטימלי של גובה ומשקל הגוף האנושי. כדי לברר בדיוק את המטרה זהה, להדפיס והחזק טבלת משקל נכונה מחושב על בסיס של מספר טכניקות שונות.

חשבון קבלת תרופות

אני מעז להציע לך כי ערכת הרפואה שלך לא נראה כמו קופסה בגודל צנוע. סביר להניח, בבית שלך יש כמה עשרות שמות של טבליות, כמוסות, זריקות, תרסיסים רק צנצנות לא מוגדר. זה לא סביר כי הם כולם באותו מקום, אז אתה לא תוכל לזכור את רובם. גם אם אתה רוצה לזכור את המידע על מתי, למה וכמה גלולה היה שיכור, אתה לא יכול לעשות את זה בתוך שבוע לאחר ההתאוששות.

אבל המידע הזה יכול להיות שימושי אם אתה על מחלות שיא העונתיות הבאות נפל למשכב רוצה לחזור על מהלך טיפול המתאים, או במחוז שלך ישאל על השיטות שלכם-ספיקה עצמית. במצב זה, רשומה רפואית בבית יבוא להציל.

דף הבית חולה עם Excel

שימור חיסונים

נסיעה למדינות אקזוטיות היא, קודם כל, רושם בלתי נשכח של טבילה בעולם אחר לגמרי. אבל רשמים בלתי נשכחים יכולים להיות סיבה לא נעימה כל כך – מחלה על ידי mucks ספציפיים. לכן, במסע ארוך, נודדים הם מורכבים של וירוסים מוזרים.

ועוד דוגמה לחיים. רובנו עם תדירות שונה של חיסונים ממחלה איומה. כילד, אנחנו דוקר על ידי קבוצה הגונה של חיסונים, ובמהלך חייהם הם חוזרים אחרי עשרות שנים.

אם אתה לא בקרב יריבים נלהבים של חיסון, אז את כרטיס החיסון יהיה שימושי לך. זה יכול להיות מוזרק עם זריקות של כל בני המשפחה ואת תאריך החיסון מחדש.

חישוב BMI

BMI (מדד מסת הגוף) – סוג של ציון דרך, לפיה אתה יכול לשפוט את נוכחותו של אדם עם בעיות משקל, ובהתאם, עם בריאות. בהתבסס על הפרשנות של ה- BMI, נקבעים אינדיקציות לצורך הטיפול. על מנת לקבוע במהירות את ה- BMI ולהשוות אותו עם המלצות WHO, להשתמש במחשבון Excel פשוט.

מחשבון Excel לחישוב מדד מסת הגוף

ניטור רמות הסוכר בדם

נקווה כי אתה ובני משפחתך לא יוכלו לעקוב אחר שינויים ברמות הסוכר בדם במהלך היום. אם גורלו ייתן טריק דומה, אתה מוזמן ליצור קשר בצורה נוחה שבה אתם תהיו מסוגלים להפוך את הערך הנוכחי, כמו גם כדי לסמן פעילות גופנית ותזונה, אשר השפיעה על התוצאה. תרשים מצורף המאזין, בבירור הוכחת תנודות ברמת מבוסס על הרשומות שלך.

חישוב של 13:00

לא להיות אדם מעורב בפיתוח גוף הרמת משקולות, קשה מספיק לחדור את המהות ואת המטרה של מחוון כזה כמו חזרה אחת עם משקל מרבי. החישוב של 13:00 יהיה שימושי לקביעת העומס המתאים לביצוע תרגילים חוזרים ונשנים. כל ספורטאי כוח ההתחלה יצטרכו לשמור על תוכנית לגישות אינדיבידואליות ולהדרכה בכלל, וגם לחשב את ה -1 PM שלהם בצורה המתאימה.