חינם VPN חינם עבור דפדפן Google Chrome

VPN

TunnelBear VPN הוא אחד השירותים הפופולריים ביותר VPN המספק גלישה מהירה, אמין ומאובטח. בעת שימוש ב- TunnelBear, באפשרותך לבחור שרת הממוקם באחת מ -15 מדינות שונות. כדי להתחיל להשתמש בשירות זה, אתה רק צריך להתקין את התוסף וליצור חשבון חינם. כל המשתמשים מקבלים ללא ספק 750 MB של תנועה. מגבלה זו יכולה להיות מוגברת מעט אם אתה מפרסם ערך טוויטר על TunnelBear.

חינם VPN עבור Chrome:

מגן חמה

זה עוד שירות VPN פופולרי המספק שירותים בחינם ובתשלום. כדי להתחיל להשתמש בו, אתה אפילו לא צריך להירשם, אתה גם נהנה חוסר פרסום והגבלות על כמות הנתונים המועברים. עם זאת, הגרסה החינמית יכולה לשמש רק בשרתים הממוקמים בארה”ב, קנדה, צרפת, הולנד ודנמרק. עבור בעלי חשבון PRO, הבחירה של מדינות הוא הרבה יותר גדול. הם מסופקים גם עם כמה פונקציות נוספות.

חינם VPN עבור Chrome: Hotspot מגן

הולה VPN

חינם שירות VPN ללא תעבורה והגבלות קצב נתונים, מתן בחירה של מיקום וירטואלי ב -15 מדינות שונות. ייתכן שלא תבחין בהבדלים המשמעותיים של הולה VPN מתוספים אחרים מרשימה זו, אולם המנגנון של שירות זה שונה לחלוטין. Hola משמשת שירות peer-to-peer: המחשבים של המשתתפים במערכת משמשים נתבים להעברת נתונים. זה היה קשור שערורייה לאחרונה, כאשר היוצרים של Hola VPN הואשמו במכירת התנועה ואת נוכחותם של פגיעויות התוכנה שלהם.

חינם VPN עבור Chrome: הולה VPN

גע ב- VPN

ניתן לגעת ב- VPN כמו תוספים אחרים מבדיקה זו בחינם. כמקום הנוכחות הוירטואלית שלך, יהיה עליך לבחור אחת מארבע מדינות, כלומר: ארה”ב, קנדה, צרפת או דנמרק. למרות התיאור מדגיש כי לגעת VPN אין מגבלות על רוחב הפס, מהירות החיבור תלויה לחלוטין במספר המשתמשים הפעילים המחוברים כרגע לשרת שבחרת.

חינם VPN עבור Chrome: גע ב- VPN

ZenMate VPN

כדי להשתמש ZenMate תצטרך להירשם באתר, אבל בתמורה אתה מקבל VPN חינם ללא הגבלת תנועה ומהירות. החיסרון היחיד הוא מבחר קטן של מדינות זמינות, אבל עבור רוב המשתמשים, גם קבוצה זו תהיה די והותר. תכונה מעניינת של שירות זה הוא היכולת להפעיל באופן אוטומטי חיבור מאובטח בעת ביקור באתרים ספציפיים, אשר מבטלת את הצורך לעשות את זה בכל פעם ידנית.

חינם VPN עבור Chrome: ZenMate VPN

ומה VPN- שירותים אתה משתמש עבור גלישה בטוחה ללא הגבלה?