5 סיבות למה אתה צריך לדבר פחות להקשיב יותר

אנחנו חיים בתקופה שבה הפעילות מוערכת בראש ובראשונה, והאיפוק והצניעות נתפסים כמעט כסוג. את אותן המגמות ניתן למצוא גם בתקשורת: רבים ממהרים לזרוק את עולמם הפנימי העשיר, שהם לא ממש מקשיבים לשוחח, מה שהופך את הדיאלוג המשותף לסדרה של מונולוגים בודדים. היכולת לצייר את מחשבותיהם, כמובן, היא חשובה, אבל לא פחות חשובה היא היכולת להקשיב. ובמקרים רבים את היכולת לשמור על הפה שלך סגור האוזניים פתוח יכול לשרת אותך טוב מאוד.

אז, מה הם היתרונות של “אדם הקשבה”?

אתה יכול לחשוב לפני שאתה מדבר

לפעמים מילה פריחה יכולה להרוס מערכת יחסים, להרוס קריירה או להיות מקור של צרות גדולות אחרות. השתמש זמן של שתיקה שלך כדי לחשוב בזהירות ולשקול כל מילה שאתה הולך להגיד. בסופו של דבר, המהירות בדיאלוג היא בעלת חשיבות משנית בהשוואה לתוכן.

תוכל להבין את בן שיחו

הסיבה העיקרית, שבגללה יש הרבה בעיות גדולות וקטנות, הוא חוסר הבנה הדדית. לעתים קרובות מאוד אדם אינו שומע כמעט את דברי היריב, אלא תופס רק את מה שרגשותיו ודעותיו שכבר נוצרו. לכן, אנו לא שומעים מה האדם אומר למעשה, אבל מה שאנחנו מצפים ממנו, עם כל ההשלכות הבאות ממנו. ללא שם: בואו להפסיק לבוא ולהתחיל להקשיב.

אתה יכול רק לומר מה באמת חשוב

אם אתה באמת החליט לדבר פחות להקשיב יותר, זה אומר את המילים שלך יהיה רק ​​דאגה באמת דברים חשובים. למה לנער את האוויר לשווא, לבזבז את האנרגיה שלך ולדבר ביטויים ריקים וחסרי משמעות?

אם אתה רוצה להקשיב למילים שלך, אז כל אחד מהם צריך להיות משקל מסוים וערך. אם הקיצור אינו שייך לכשרונותיך, נסה להקדיש תשומת לב מיוחדת כדי להסביר בצורה ברורה יותר את הביטויים. זכור כי אחת משלוש עשרה התכונות החשובות, על פי בנג ‘מין פרנקלין, היה בדיוק לקוניזם.

שתיקה: תגיד רק מה יעזור לאחרים או לך; להימנע משיחות קלילות.

אתה יכול לקבל מידע נוסף

אם הנושא של השיחה באמת מעניין אותך ואתה רוצה לעשות את רוב זה, אז לא ממהרים להביע את דעתך יקר ו להתעמק במחלוקת. האזן תחילה לטיעונים של כל המשתתפים. זה עשוי לתת לך יותר ניצחון אורטורי בדיון.

אתה יכול ליצור חברים חדשים

היכולת להקשיב היא לא פחות, ולפעמים אפילו מיומנות יותר יקר, מאשר היכולת לדבר. כאשר אדם צריך לדבר, רק להרגיש את תשומת הלב ואת התמיכה, אז את היכולת להקשיב יהיה מוערך ברמה הגבוהה ביותר. תוכלו למצוא הרבה חברים, פשוט בזכות היכולת לשמור על שתיקה, תוך עקצוץ כל מילה חדה רהוט חכם יישאר לנצח בדידות גאה.

  5 חם נשיקות טכניקות

תקשורת בין אנשים היא תהליך מורכב שבו הכל צריך להיות מאוזן. לא משנה כמה שנון ו מלומד אתה, לפעמים אתה צריך לדרוך על הגרון שלך לשיר שלך ולהתחיל להקשיב. זה אפשרי כי תוכל להפיק תועלת זה הרבה יותר מאשר היכולת לדבר הרבה טוב.

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 필드는 *로 표시됩니다

위로 스크롤