איך להתווכח עם אישה

כדי לחסוך זמן, קל יותר להכיר מיד שאישה צודקת, אבל עם הזמנה “בדרכה שלה”.

חוק מספר 1

אל תנסה להוכיח את המקרה שלך בכל מחיר. הזוכה אינה זו עם המילה האחרונה (כפי שרוב הנשים חושבות), אלא זו שהצליחה לנער את הביטחון של השיח. כדי לחסוך זמן, קל יותר להכיר מיד שאישה צודקת, אבל עם הזמנה “בדרכה שלה”, “במשהו”, ולאחר מכן להוסיף משהו כמו “עכשיו בואו נחשוב ביחד, אחרי הכל …” ולהפוך את טיעוניהם בצורה חלקה. אז, אתה סוג של ללכת לצד שלה של בריקדות, ואתה תהיה הקשיב יותר בזהירות.

חוק מספר 2

שכח את הביטוי “אני לא מבין על מה אתה מדבר” וכדומה. גם אם אתה מוצף זרם של טיעונים הזוי ומערכת מילים חסרת משמעות, לעולם אל תודי שלא הבנת דבר או שמעת הכל.

ראשית, זה לא יהיה ברור יותר מן המצגת מחדש. שנית, אישה, במיוחד ברגשות, תחשוב על מה שהיא הביעה במעורפל. אבל כמעט בוודאות יהיה להאשים אותך על התעלמות ממנה ויורק על דעתה. הגרסה הנכונה נראית בערך כך: “תפסתי את הרעיון שלך, אבל אני רוצה להבין טוב יותר את השאלה הזאת …”

חוק מספר 3

אל תרים את קולך. זה יוביל בהכרח לשאלה “למה אתה צועק עלי?”, והדיון יזרם לתוך המריבה הרגילה, שבו אתה תהיה נווד, והיא קורבן אומלל.

נסו לשחק את ההפך: אם אישה, razpalivshis, מעלה את קולו אליך, אתה תמיד יכול לומר: “בנימה זו, אני לא יכול לדבר איתך.” ואז היא תרגיש אשמה, ותקבלו יתרון זמני.

חוק מספר 4

לעולם אל תבקרו את האינטלקט של האישה במחלוקת, אפילו בעקיפין. לכי מן ההפך: “ובכן, את בחורה חכמה, אתה בטח יודע בעצמך …”

  14 יחסי מין לגברים שאוהבים לשלוט

חוק מספר 5

אל תיתן דוגמאות מופשטות, כה אופנתיות במאמרים פסיכואנליטיים. לא “בואו נדמיין כי קערת הסוכר הזאת היא, אבל תא המלחים הזה הוא אני”.

ההיגיון הנשי מסודר באופן כזה שבכל הפשטה הוא ימצא אישור על צדקתו, ואי אפשר לנצח אותו בתחום הזה. הדוגמה צריכה להיות תמיד ברורה וחד משמעית. רואה את הנערה שם? הנה זה שמן, ואתה – לא.

חוק מספר 6

אל תתמוך במילים שלך עם חוות דעת של אמא שלך, סבתא, חברה לשעבר. זה נדוש וברור, אבל רבים בחום הדיון לשכוח את זה. תן את דעתם של אותם אנשים שהם הסמכות עבור בן זוגך, ולא בשבילך.

את המילים פחות כי אישה יכולה למצוא אשם עם, טוב לך.

חוק מספר 7

בהיגיון של הנשים, כל משפט יכול להיבדק, להפריך ולדחות. אל תסמוך על המילים “טוב, אתה בעצמך אמרת את זה …” אתה עדיין לא תוכל לפרוץ הלאה הלאה “אז מה?”, אז תנסה לא ליפול לתוך מלכודות כאלה.

חוק מספר 8

אל תתנו לעצמכם להיות מוסחת מהנושא. בהרגשה שאין מה לכסות, נשים משתמשות בשיטות לא ישרות כמו: “בדרך כלל, למה עוד לא הבנתם את המדף, הבטחתם!”, בעוד הדיבור על המדף לא הלך כלל.

הדרך הקלה ביותר לחסום את הפרובוקציות האלה היא על ידי ההכרה בטעות שלך: “כן, אני אשם, אני אעשה הכל בכל האמצעים”. ואז, כאשר האישה קיבלה את התשובה הרצויה ונרגעה, חזור לנושא.

חוק מס ‘9

אל תשתמש במשפטים ארוכים ומורכבים בהוכחות שלך. הוויכוח צריך להתאים אחד או שניים ביטויים. את המילים פחות כי אישה יכולה למצוא אשם עם, טוב לך.

חוק מספר 10

אל תשכח את חוש ההומור. זה תמיד להחליק את הרגעים לא נעים בשיחה, חוץ מזה, ללא יוצא מן הכלל, כל הנשים כמו שנון גברים לסלוח להם הרבה.

  6 סיבות מדוע חברים ועמיתים רואים אותך טיפש

ולבסוף: עבור דיאלוג מלא אתה תמיד צריך לזכור שלוש שאלות:

  1. מה אמר בן השיח?
  2. למה היא מתכוונת?
  3. מה היא באמת אמרה?
    … ושלוש תשובות.

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 필드는 *로 표시됩니다

Scroll to Top