5 חם נשיקות טכניקות

1. “משולש”

גודל הצוואר

אחת הטכניקות הטובות ביותר של נשיקות. “משולש” הוא אידיאלי כאשר שותפים הם פנים אל פנים. התחל לנשק את השותף שלך על השפתיים. ואז לאט לאט ללכת אל הלחיים, מהם – אל הצוואר. לאחר מכן, לחזור אל השפתיים.

לכן, על ידי נשיקות אתה חייב לעבור את המסלול הבא: השפתיים – הלחיים – הצוואר – השפתיים. זה מאוד חשוב לעשות מעברים בין מקומות אלה בצורה חלקה, הימנעות תנועות פתאומיות. בעת נהיגה, אתה יכול לנשוך קלות את השותף שלך ולבצע נשיקות קצרות. אז הפעולות שלך ייראה טבעי יותר.

2. נושך

oneiforget

רוב האנשים חושבים כי מיומנות של נשיקות מצטמצם החזקה של השפתיים. הם מטרידים הרבה שאלות לא רלוונטיות: “כמה אני צריך לדחוס את השפתיים?”, “איזה סוג של טכניקת נשיקה מתאים לשפתי?” וכן הלאה. עם זאת, נשיקה היא הרבה יותר מאשר מגע של השפתיים!

לדוגמה, זה יכול להיות כרוך בשיניים. יש דרך נכונה ולא נכונה להשתמש בהם. כפי שקל לנחש, השיטה הנכונה כוללת נשיכה זהירה ועדינה. אתה לא צריך להפוך חיה טורפת לתקוף טרף. נסה את זה: מנשק עם השותף, עובר את שפתו בין שיניו. ואז לאט למשוך אותו בחזרה, המאפשר השפה להחליק החוצה. הטכניקה יכולה להתבצע הן עם השפה העליונה והתחתונה.

אל תשכח, המטרה שלך היא לא לפגוע בפרטנר, אלא לתת לו תחושות חדשות.

3. יניקה

למצוץ גודל

טכניקה זו דומה לזו הקודמת. ההבדל שלה טמון בעובדה שאתה מחזיק את השפתיים של השותף שלך עם השפתיים שלך, ואז לאט לשחרר אותם.

היזהר: אין קשר ישיר בין כוח הדחיסה לבין הנאה המועברת כאן! עדיף לעשות את זה בעדינות. יש דרך אחרת. תארו לעצמכם כי השפתיים של השותף הם ממתק על מקל. רק אל תנסה להבין את זה!

  האם יש לך כריזמה וכיצד לפתח אותה?

4. “ידיים למעלה!”

הידיים- optimize-6

אחד החלקים החשובים ביותר של הגוף המשמש נשיקה הוא הידיים.

רק שמירה על הידיים שלך uninvolved בעסק הוא מאוד משעמם. התוכנית המינימלית עבור הגפיים שלך הוא לחבק את השותף שלך. אם זה לא מספיק בשבילך (ובדרך כלל זה לא מספיק), להירגע ולתת את הידיים באופן חופשי לגעת את האובייקט של ליטופים שלך, כולל אזורי erogenous שלה.

המקומות המתאימים ביותר למניפולציה של ידיים עם נשיקה חפה מפשע – שיער, ראש ופנים. לאט לאט לצייר יד דרך השיער של השותף, לעסות את אצבעותיו באצבעותיו. אתה יכול ליישם קצת כוח ולשנות את הזווית בין הפנים שלך על ידי הטיה ראשו. השימוש בידיים הוא החלק החשוב ביותר של התהליך, אשר יכול לגוון ללא הרף את הנאה של נשיקות.

5. מלטף את האוזן

גודל האוזניים

האוזניים הן אחד החלקים הרגישים ביותר בגוף האדם. לכן, אפילו מציצה קלה על lob מספיק כדי לעורר שותף.

הרמה הנ”ל היא נושכת את האוזן. אתה צריך להיות זהיר מאוד כאן. העיקרון דומה לטכניקה המתוארת בסעיף השני, אבל כוח הדחיסה כאן צריך להיות מינימלי. אחרת, תהיה לך הזדמנות לחזור על “הישג” המפורסם של מייק טייסון.

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 필드는 *로 표시됩니다

Scroll to Top