14 יחסי מין לגברים שאוהבים לשלוט

סגנון כלבלב

עמדה קלאסית זו היא שם נרדף לדומיננטיות הגברית במין. זה די נוח לשני השותפים. בנוסף, במצב זה, אתה יכול גם לעורר את הדגדגן. בגלל כל היתרונות האלה של וריאציות על הנושא להגדיר.

מריצה

מיקום, בדומה לכלבלב סגנון, אבל נותן את האיש עוד יותר כוח בשל העובדה שהוא שומר על הרגליים של השותף. אתה יכול להתאמן עומד או יושב.

עומד

דרך אגב, על העמידה. בדרך כלל לגברים זה לא הכי נוח, כי בעמדות רבות כאלה יש צורך לשמור על השותף במשקל. במקרה זה, הכל הרבה יותר קל ונעים יותר.

עמדת מין, שבה גבר שולט עומד
menshealth.com

מספריים

במצב זה, המיקום של הפין בחדירה אינו סטנדרטי למדי, כך שאתה יכול לקבל תחושות חריגות.

קרוסרוס

בדומה למיקום הקודם עם אותו יתרון.

האדם שולט: כריס
menshealth.com

סובב 180 מעלות

עמדה זו יכולה להיקרא מיסיונרית להיפך. היא מתאימה יותר לניסויים מאשר להנאה טהורה. היזהר: מצב זה, אם קצב הוא זועם מדי, הוא כרוך בפציעה.

האיש מלמעלה: סיבוב של 180 מעלות
menshealth.com

מסוק שמן

עוד תנוחה מינית שלא תתקשר אליה. לעתים קרובות היא פוגשת פורנו, אבל בחייה יש צורך להתאמן בזהירות רבה, כדי לא להשחית את הצוואר של השותף. תחושות של גברים יכולות להיות מוזרות, אבל השליטה תהיה בדיוק בידיים שלהן.

האיש שולט:
menshealth.com

תנוחות למין אוראלי

בכמה תפקידים של מציצה האיש מקבל תפקיד פסיבי יותר, אבל אתה לא יכול להגיד על זה בדיוק. למרות שאתה לא יכול להירגע במצב כזה.

תנו למציצה
menshealth.com

ואת התנוחה האחרונה מיועדת cunnilingus. מישהו יכול לחשוב על זה כעל פעולה של שליטה נשית, אבל עם הגישה הנכונה, הוא השותף שהוא מוביל בתהליך.

איש מלמעלה: תנוחת קונילינגוס
menshealth.com

  20 שיעורים בפסיכולוגיה חברתית שיהיו שימושיים לכולם

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 필드는 *로 표시됩니다

Scroll to Top