סקירה של שעוני ספורט Xiaomi Amazfit Pace – גרסה מתקדמת של הלהקה Mi

Xiaomi Mi Band עדיין נשאר אחד הגאדג’טים הכושר הפופולרי ביותר. הסוד הוא פשוט: מחיר נמוך, עבודה מצוינת, פונקציונליות רחבה. ההצלחה של המכשיר הנחיה למפתחים לשחרר שעון חכם מלא עם תצוגת צבע ותכונות מתקדמות. התברר שזה לא רק אביזר אופנה, אלא עוזר חכם לכל אימון.

שיאומי

מאפיינים

מעבד Ingenic XBurst M200S (2 ליבות, 1.2 GHz + 300 MHz)
זיכרון אופרטיבי 512 MB
זיכרון קבוע 4 GB (eMMC)
ממשקים GPS, Bluetooth 4.0, Wi-Fi (דרך החיבור אל הטלפון החכם)
אנטנה פנימית
מערכת הפעלה תוסף עצמאי עם Android 5.1 ללא תמיכה ביישומים
חיישנים GPS, חיישן קצב הלב, ברומטר, תאוצה
הגנה IP67 (הגנה מפני אבק ולחות)
סוללה 240 mAh, עד 5 ימים של פעולה במצב רגיל כ 30 שעות עם GPS מופעלת
תצוגה 1.34 אינץ ‘, 320 × 300 פיקסלים
גרסאות A1612 (אנגלית), A1602 (סינית)

מראה ושימושיות

סקירה של Xiaomi Amazfit Pace

המקרה של אמזיט פייס מלוטש לחלוטין. האלמנט הבולט היחיד הוא כפתור הבקרה בצד ימין. זה כמעט בלתי אפשרי בטעות ללחוץ על זה.

Xiaomi Amazfit Pace: הופעה

רצועת עשוי סיליקון רך. למרות הצהרות היצרן על אופי היפואלרגני של החומר, עור רגיש יכול להגיב על זה עם גירוי. זה כל אשמה של הצורך במגע הקרוב ביותר האפשרי של החלק התחתון של השעון עם העור.

שיאומי

להלן המגעים עבור תחנת הטעינה וחיישן הדופק האופטי. האחרון קיבל עיצוב שונה ולמד לעבוד במספר מצבים, כולל קריאה מתמדת.

Xiaomi Amazfit Pace: גוף

למרבה הפלא, עבור Paz Amazfit אין צורך לרכוש רצועה מקורית, אתה יכול לקחת את זה משאר שעונים.

תצוגה

המרכיב העיקרי של פז אמזפיט היה תצוגה צבעונית גדולה עם מסך מגע. שכבת המגע פועלת רק לאחר הפעלת השעון באמצעות לחצן הבקרה, כך שלחיצות מקריות יבוטלו לחלוטין.

Xiaomi Amazfit Pace: להציג

אין היפוך של צבעים. זוויות צפייה הן בדיוק 180 מעלות. התאורה האחורית יכולה להיות מותאמת למצבים פעילים ולא פעילים, אך גם הרמה המקסימלית אינה נראית מסנוורת.

  חכם X9S תיבת – קידומת עבור מי לא צופה בטלוויזיה

הטכנולוגיה המשמשת מבטיחה בהירות מעולה הקריאות של התמונה אפילו בהירות נמוכה. עד שזה בעייתי לצלם את המסך של פאז: אתה רואה את כל מה שקורה על המסך אפילו תחת השמש הבהירה, אבל זה לא ידוע למצלמה.

מערכת הפעלה ושולחנות עבודה

Xiaomi Amazfit קצב: מערכת הפעלה

בטווח פייס Amazfit על מערכת ההפעלה הקניינית, שבגללו אינן עולות בקנה אחד עם יישומים ל- Android Wear ושעונים חכמים אחרים.

שעוני חומרה שונים מעמיתים סיניים אחרים, ולכן הבהוב מהבהב כרוך בסיכונים מסוימים. הגרסה הסינית אינה פונה קשות לרוסית עם פגמים בתרגום מינורי, אך עם פעולות אנאלפביתיות, שינוי השפה הופך לנוהל ארוך ומסובך.

לגרסה האנגלית הרשמית אין חסרון זה. הודעות מהטלפון החכם ברוסית מוצגות ללא בעיות.

במצב לא פעיל, המסך מציג מידע מעודכן במרווחים של 30-60 שניות. הודעות הטלפון החכם פלט מבלי להדליק את התאורה האחורית, מסך מגע המסך עצמו, זמן התצוגה יכול להיות מותאם אישית.

פונקציונליות

תכונות השעון תלויות בסגנון החוגה, אשר ניתן לבחור כשהמכשיר מחובר לראשונה לטלפון החכם.

עבודה עם Amazfit נעשה עם למעלה ולמטה svaypami ו-משמאל לימין. החלק למטה מאפשר לך להציג הודעות מהטלפון החכם או מהודעות המערכת של גאדג’ט הכושר עצמו. החלק למעלה במסך הראשי מתרגם את המשתמש להגדרות שעון המערכת. בתפריט, ניתן לשנות את הפרמטרים הכלליים של החיוג, ליצור תקשורת עם הטלפון החכם ולשנות כמה פרמטרים שחשובים במצב לא מקוון של שימוש ב- Amazfit Pace.

ברקע של מכשיר ספירת צעדים, מרחק מכוסה (בהתאם לצמיחה המצוינת), וכמה פעמים ביום למדוד את הדופק. בעזרת ימין, אתה יכול להגיע לתפריט עם הגדרות הספורט, המאפשר לך לבחור את סוג הפעילות. האלגוריתם לחישוב השלבים, המרחק והדופק תלוי בפרמטר זה. כמעט הכל זמין: אפשרויות ריצה (כולל על המסלול), אימון משקולות, רכיבה על אופניים וטיפוס במעלה ההר. כדי להפעיל את השעון במצב ריצה ואימוני רחוב, עליך להפעיל את מודול ה- GPS.

  10 אוזניות אלחוטיות טובות לטלפונים חכמים ועוד

Xiaomi Amazfit Pace: פונקציונליות

אמזיפ כותבת מסלול מפורט ומדויק של טיולים ומסרב לעבוד ללא תקשורת עם הלוויינים. המכשיר אפילו מציין פרמטר נפרד – עבודה עם GPS (במצב פעיל). בתוך זה, הסוללה נמשכת רק במשך 30 שעות, ואילו במצב רגיל – במשך חמישה ימים. ניתן לראות את הרצועה המוקלטת על ידי התחברות לסמארטפון במפות Google.

Xiaomi Amazfit Pace: יישום מזג האוויר

Svayp עזב על המסך ההתחלתי Amazfit מספק גישה למספר חיוגים פונקציונליים. נגן השמע, מידע על הדופק, המסלול (על מצב האימון באוויר הפתוח) והמרחק שעבר, השעון המעורר, תזכורות על הצורך לזוז, הסטטיסטיקה של השינה והפעילות הכללית מסתתרת כאן.

הנגן פועל רק עם הזיכרון הפנימי Paz זיכרון Amazfit ו אוזניות אלחוטיות מחובר ישירות לשעון. הנגן אינו פועל בטלפון.

השעון יש שעון מעורר חכם, וכנראה, זה באמת עובד. אבל אל תשכח כי פונקציה זו מחייבת חישוב מורכב, אשר עשוי שלא להיות מתאים למשתמש מסוים.

עבור חיישן הדופק, ישנם שני מצבי פעולה: ניתן למדוד ידנית בזמן הנכון או להשתמש באלגוריתמים לא מתועדים למדידה אוטומטית. במקרה זה, השעון לוקח מדידה לאחר פרק זמן מסוים, אשר תלוי בסוג הפעילות.

יישומים נלווים

הנתונים הסטטיסטיים המוצגים במסך Amazfit יכולים לשמש רק להערכה החדה הנוכחית: המסך קטן, הגרפיקה נדחסת עד לגבול. לכן, הגישה הבסיסית לנתונים שנאספו, כמו גם את הגדרות הסינכרון מוסתרים ביישום אמזיט הקנייני. בלי זה, החיבור הראשי וסינכרון של השעון ואת הטלפון החכם הם בלתי אפשריים.

Xiaomi Amazfit Pace: עובד עם יישומים Xiaomi Amazfit Pace: Apps

לאחר בחירת החוגה, הגדרת פרמטרים הסינכרון, התראות יחידות מידה על יישום Amazfit ניתן שכח. יתר על כן, זה מאפשר לך להתחבר Strava באמצעות מערכת הספורט הפופולרי כמו הדרך העיקרית של עיבוד נתונים ונתונים סטטיסטיים.

לעבוד עם סטראווה לוח הבקרה

במקום Strava יכול לשמש למדידה והצגת נתונים סטטיסטי ספורט ארגוני יישומי Xiaomi Mi Fit עם סנכרון מובנה עם Google כושר.

  הכי טוב עמיד בפני הלם עבור iPhone 6

הבדל חשוב מי פיט היה היכולת לשלב את הסטטיסטיקה של Amazfit עם מידע מ גאדג ‘טים חכמים אחרים Xiaomi עבור כושר: משקולות, נעלי ספורט ו Mi Band.

אתה יודע איך להחליף את הלהקה Mi

Amazfit Pace – המשך הגיוני של מעקב אחר כושר פופולארי Xiaomi. זהו אביזר ספורט, מאמן אישי ועוזר. הפונקציונליות של Amazfit כמלווה עבור טלפון חכם אינה בולטת על רקע של מכשירים דומים רבים, למרות שהם מציעים את המינימום הנדרש להגדיר.

בטוח יהיו מי יהיה לפספס את המיקרופון, NFC מודול (אשר אינו נחוץ ללא Android Wear 2.0) או כמה פונקציות נוספות. אף על פי כן, ל- Amazfit Pace יש יותר יתרונות מאשר מינוסים. ביניהם:

  • מראה מסוגנן;
  • עיצוב נוח;
  • תצוגה מוצלחת;
  • הזדמנויות ספורט רחב;
  • את האפשרות של שימוש אוטונומי;
  • סנכרון עם מי פיט וסטראווה.

החסרונות של קצב המעמסה:

  • מערכת הפעלה משלו;
  • רוסיפיקציה מורכבת.

אם אתה מחשיב Amazfit Pace כמו גאדג ‘ט ספורט נוח עם תמיכה עבור רוב סוגי הפעילות, Strava ו- GPS – $ 125 לא צריך להיות סיבה רצינית לסרב לקנות. זהו אביזר הכושר הזול ביותר הכולל את כל התכונות זמין בשוק. יותר חכם מאשר Mi Band 2 עם מסך.

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 필드는 *로 표시됩니다

Scroll to Top