מקומות סודיים בלונדון כי לא תמצא במדריך טיפוסי

מסעות היא הדרך הטובה ביותר להירגע וליהנות תחושות חדשות והופעות. כל עיר בעולם שומרת על המורשת התרבותית הענקית של העמים החיים והחיים בה. מיליוני תיירים מכל רחבי העולם יוצרים זרם כאוטי לחלוטין של אנשים צמאים לחדשנות, ומגזר השירותים מגיב לכך. עכשיו אתה יכול לטוס לכל מקום, אבל את lifhaker האמיתי מבין – כל אלה סוכנויות נסיעות וחברות סיור לעבוד עם נוחות מרבית עבור עצמם.

כל לשים על המסוע: את החבילה הבאה של אורחים טעונים לתוך אוטובוסים, נשיאה על הפסקת המסלול לאורך משהו למכור דרך, וכי אתה רוצה לראות את כל הקסם של המקום שבו הרווחים. אבל כל עיר גדולה מכילה הרבה סודות וסודות שלא תוצג בטיול רגיל. מקומות אלה לא יכול להיות במדריך, אבל הם בהחלט צריכים להיראות. בסדרת המאמרים שלנו נספר לכם על מקומות כאלה בערים שונות בעולם, והראשון ברשימה הוא לונדון.

1. מוזיאון של מותגים, אריזות פרסום (מוזיאון של מותגים, אריזה ופרסום)

כל ההיסטוריה של תרבות הצריכה מ- 1800 לימינו במקום אחד. במוזיאון זה מיוחדים נאספים יותר מ -12 אלף פריטים מקוריים מן האוסף הייחודי של רוברט אופי. כאן אתה יכול ללמוד על כמה מותגים אהובים עכשיו השיגו נאמנות והכרה באמצעות גישה יצירתית אריזה ופרסום המוצרים שלהם.

כתובת: 2 Colville Mews, לונדון, W11 2AR
אתר אינטרנט: www.museumofbrands.com

2. רולינג גשר (גשר שנאי)

זהו נס אמיתי של הנדסה. במבט ראשון על זה זה אולי נראה כי זה לא גשר בכלל, אבל כמה זחל מכני מחייה ענק. בתחילה, יוצרי הגשר פתרו משימה די פשוטה: אתה צריך גשר להולכי רגל, אשר בו זמנית יאפשר לך לשחות תחת סירות. מסכים, ההחלטה היתה לפחות יוצאת דופן. גם על וידאו, את השינוי של עיצוב זה מרתק. תארו לעצמכם איך זה לראות את זה חי. זה מה הגישה היצירתית לפתרון בעיות טריוויאלי למדי אומר. לא בכדי, תומאס הת’רוויק, היוצר של שנאי הגשר הזה, זכה בפרס האדריכלי היוקרתי של פרס Strusttural הבריטי Stelesign.

כתובת: אגן פדינגטון, מערב לונדון
על הפרויקט: גשר מתגלגל
ויקי: גשר מתגלגל

  מקומות הסוד של קופנהגן, אשר לא תמצא במדריך טיפוסי

3. מוזיאון של ריפלי בלונדון (מוזיאון ריפלי של דברים בלתי נתפסים)

למעשה, זוהי רשת של מוזיאונים מפוזרים ברחבי העולם, ובלונדון נמצא אחד הענפים שלה. מה מעניין ובלתי רגיל בו? בהחלט הכל. סיסמת המוזיאונים היא הביטוי “תאמינו או לא”, והתצוגות מצדיקות זאת במלואן. כאן נאספים דברים יוצאי דופן ביותר מכל רחבי העולם – ביצים דינוזאור, דמויות שעווה, עותקים של אנשים “לא סטנדרטיים”, בעלי חיים ממולאים עם צורות מדהימות ביותר ומוטציות. תערוכות משלימות עם כל מיני פעילויות פנאי: מבוך מראה, טיול חור שחור, בדיקות לייזר להראות.

כתובת: 1 קרקס פיקדילי, לונדון, O1J ODA
אתר אינטרנט: www.ripleyslondon.com

4. Shumi Swaminarayan מנדיר (מקדש שרי Swaminarayan)

הדבר האחרון שאתה מצפה לראות בלונדון הוא מקדש הינדי. עם זאת, הוא שם, ואת הגודל ואת המראה של זה לא רק מפתיע. כיפות וצ’יקרים של יצירת מופת זו של האדריכלות הופכים את האנשים פשוטו כמשמעו להפתעה. זהו מבנה צעיר למדי (המקדש נבנה בשנת 1995), אבל הוא באמת ייחודי. בשום נקודה אחרת של העולם מחוץ להודו לא קיים מקדש הינדי בגודל זה. פעם אחת בתוך המקדש, אתה יכול לגמרי לטבול את עצמך באווירה ופילוסופיה של ההינדואיזם.

כתובת: 105-119 Brentfield Road, לונדון, NW10 8LD
אתר אינטרנט: www.mandir.org

5. Apple Store (Apple Store ברחוב ריג’נט)

פשוט לא יכולנו להצביע על המקדש הזה לכל אוהדי חברת התפוחים. כרגע, למצוא את חנות אפל ברוסיה לא יעבוד – עד כה החברה מוגבלת רק לחנות המקוונת הרשמית. אבל למעשה, כל חנות אפל היא ייחודית ומייצגת יצירת מופת באמת של האדריכלות, כפי שהוא ממוקם בתוך מבנים יוצאי דופן מאוד. חנות אפל בלונדון אינה יוצאת דופן, אך לדעתנו נקודת האדריכלות הבולטת ביותר היא החנות ברחוב ריג’נט. רק תסתכל על התמונות. המקום הזה שווה ביקור.

כתובת: 235 ריג’נט סטריט, לונדון, W1B 2EL
אתר אינטרנט: www.apple.com/uk/retail/regentstreet

6. קריסטל פאלאס פארק (פארק עם דינוזאורים)

נראה, מה יכול להיות מעניין בפארק, אפילו בלונדון? שבילים, עצים, גן חיות יפה, וכמובן, דינוזאורים. זה המקום הזה שנוצר מגמה אופנתית עד עצם היום הזה – תחביב לדינוזאורים. לפני יותר 160 שנה, הפסל ואמן בנימין ווטרהאוס הוקינס מחדש כאן שפעם חיו בארץ מפלצות ענקיות ולא בצורה של פסלים, ויותר מזה, הן נבנו בגודל טבעי, כמו הפלאונטולוג מפורסם יוצר יעץ ריצ’רד אוון.

  מקומות סודיים בפריז כי לא תמצא במדריך טיפוסי

כתובת: לונדון, SE20 8DT
אתר אינטרנט: www.crystalpalacepark.org.uk

7. מוזיאון הקריקטורה (מוזיאון הקריקטורה)

בלונדון, מבחר עצום של מוזיאונים, אבל המוזיאון אנימציה – אחד יוצא דופן ביותר. זוהי תערוכה נעימה קטנה, כל מבקר אשר יכול להרגיש כמו ילד לגעת בעולם נפלא של קריקטורות. המוזיאון כולל מעל 5000 דמויות מצוירות ו 4000 ספרי קומיקס. יתר על כן, התצוגה משקפת את ההיסטוריה של תמונות אנימציה רציניות למדי הנוגעות לנושאים ציבוריים אמיתיים. כמו כן, המוזיאון מפורסם בסאטירה הפוליטית שלו – ניתן למצוא אותו לא רק את דמותו של פו הדוב, אלא, למשל, קריקטורה של אליזבת השנייה.

כתובת: 35 רחוב ראסל הקטן, לונדון, WC1A 2HH
אתר אינטרנט: www.cartoonmuseum.org

8. מכשול התמזה (מכשול על התמזה)

אדם בור אינו יכול לזהות במבנים עתידניים אלה סכר השולט על הנהר. אתה יכול לחשוב כי חייזרים נחתו כאן, או הצבא הוא חווה איזה נשק של העתיד. למעשה, מבנה זה הוא כמעט בן 30, והוא נבנה בגלל האיום של הצפות חוזרות ונשנות שהתרחשו בשטחים הסמוכים לנהר מוקדם יותר. תראו את זה חזק מגן בהחלט שווה את זה.

כתובת: 1 Unity Way, Woolwich, לונדון, SE18 5NJ
אתר אינטרנט: www.environment-agency.gov.uk

9. מדרגות נעות מעץ בתחנת המטרו גרינפורד

הרכבת התחתית של לונדון היא אחת העתיקות בעולם. הסניף הראשון שלה נפתח בשנת 1863. מבחינה מבנית, הרכבת התחתית של לונדון יש אחד המדרגות הנעות הארוך ביותר לעומת מערכות תת קרקעי בערים אחרות ומדינות. בעבר שימש עץ להולכת גרם מדרגות נעים זה, ובגרינפורד, מדרגות נעות כאלה עדיין נמצאות בתוקף.

ויקי: תחנת גרינפורד

20071008_7834

10. Warner Bros. סטודיו סיור בלונדון (מוזיאון הארי פוטר)

כידוע לכם, סדרת הפולחן של סרטי הארי פוטר נורתה באנגליה, ובמקרה זה אולפן האחים וורנר. עשה כנראה את פעולות המהנות של אפשריות ביותר, אשר יכול לגייס: סטודיו שבו צילומים התקיימו, זה הוסב למוזיאון. בכל זאת, מבקרים יכולים להסתכל על הנוף המשמש לירי, וללמוד הרבה על התהליך של עשיית סרט, העבודה הגדולה של מעצבי פנים, מעצבי תלבושות ואמנים, הפיתוח של אפקטים מיוחדים וטריקי פעלולים.

  הסודות של כללי התנהגות: איך להתנהג בטורקיה

כתובת: סטודיו סיור כונן, Leavesden, Hertfordshire, WD25 7LR
על המוזיאון: מוזיאון הארי פוטר
אתר אינטרנט: www.wbstudiotour.co.uk

11. Shard (Shard)

The Shard הוא הבניין הגבוה ביותר בלונדון ואת גורד השחקים ה -45 הגבוה ביותר בעולם. בתחילה, בניית נס טכנולוגיות זו מנעה יריבים רבים, בהתחשב בצורת העתיד של המבנה מראה מוכר הולם בלונדון, אולם, היתר הבניה התקבל, ועכשיו הצריח של זכוכית ומתכת 390 מטרים מסמל עידן חדש בחיי העיר. ראוי לציון במיוחד הוא כי מאז תחילת 2013, זה כבר מארחת טיולים.

כתובת: 32 London Bridge Street, לונדון, SE1
אתר אינטרנט: www.the-shard.com

12. בניין MI6 (בניין שירות המודיעין החשאי)

תנו להם על פי הסרט 007 “Skayfoll” קואורדינטות טיאגו רודריגז והצליחו להחזיק את ההתקפה בבניין MI6, אבל בחיים האמיתיים כדי להתקרב אל מבצר שירות המודיעין החשאי הבריטי לא יהיה קל. זה ידוע כי גם במהלך הפיתוח של הפרויקט הבניין, היזם היה לשים דרישות אבטחה מיוחדות, והם עדיין מסווגים. בין בניין המודיעין הבריטי בצחוק התייחס לגולנד בגלל הדמיון עם מעצב לגו, כמו גם בבל-על-התמזה בגלל הדמיון עם זיגוראט. תראו את הנס הזה שמופיע בכל סרטי ג’יימס בונד המנוח, בהחלט שווה את זה.

כתובת: 85 אלברט סוללה

למעשה, את הרשימה ניתן להמשיך כמעט ללא הגבלת זמן. באוסף זה ניסינו לאסוף מקומות לא רק יוצאי דופן, אלא גם בעל איזו אווירה מוזרה. הביקור בהם, אתה תעזוב את לונדון עם מטען עצום של רגשות והופעות.

אנו מקווים כי החומר הזה יהיה שימושי לכל מי שמתכנן לבקר בעיר המקסימה הזו בעתיד, ואם אתה כבר בקרת בלונדון, אז אתה כנראה צריך “הסוד” מקומות משלך כי אתה יכול להמליץ ​​לבקר. אל תהססו לספר להם על ההערות.

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 필드는 *로 표시됩니다

Scroll to Top