מקומות הסוד של קופנהגן, אשר לא תמצא במדריך טיפוסי

ההיסטוריה של העיר הזאת החלה במאה ה XI. אז זה היה כפר החוף “האבן”, ועכשיו קופנהגן היא אחת מבירות אירופה המשגשגת. כמו בכל הערים העתיקות, קופנהגן יש הרבה מראות מדהימים.

1. מגדל טובורג

הדנים אומרים כי, מלבד המלכה מרגרט, אשר, דרך אגב, הם מכבדים מאוד, יש להם מלך אחר – הבירה “טובורג”. נושאי מרגרט השנייה אוהבים אותו עד כדי כך שב -1888 הם אף שמו אנדרטה לטובורג. ואפילו מה!

מגדל טובורג הוא בקבוק בירה באורך 26 מטר עם תווית מותג. כי יש לך להעריך את קנה המידה: ב “כלי” זה יכול להתאים כ 1 וחצי מיליון בקבוקי בירה רגילים.

כאשר האנדרטה נבנתה רק, היא הושוותה לעתים קרובות עם מגדל אייפל הפריזאי. וכל זה בגלל שזה היה הבנייה הראשונה בדנמרק, מצויד במעלית הידראולית, אשר הרים את הקהל עד מאוד, אל תצפית, הממוקם “פקק התנועה”.

בתחילה, המגדל היה ממוקם במרכז העיר, לא רחוק מהעירייה (הדנים רצו להראות כמה גאה בירה בבקבוק שלהם בתערוכה תעשייתי בצפון (תערוכת התעשייה נורדי)), ואז זה עבר באזור Hillerød. אבל מן הסיור תצפית טובורג אתה עדיין יכול להעריץ את הנופים של קופנהגן.

כתובת: Hellerup

צילום: 1, 2, 3

2. בית הראי

אם אתה חושב כי הארכיטקטורה של קופנהגן היא בתים מסודרים מאוד עם גגות כתומים ארמונות נפוח, אז אתה טועה עמוק. קופנהגן היא עיר מודרנית שבה העיצוב מפותח מאוד.

דוגמה בולטת היא “מראה הבית”, שנבנה בסתיו של 2011 במרכז העיר פארק. זהו יצירת סטודיו לעיצוב ואדריכלות MLRP, אשר הציבה לעצמה את המשימה של ביצוע בניין זה משתלב בצורה חלקה לתוך הנוף של הפארק. לסיוע הגיעו מראות (או ליתר דיוק, סדיני פלדה מלוטשים) – הם עמדו מול חלק מהחזית. כתוצאה מכך, הפארק המשתקף בקירות יוצר מעבר טבעי בין המבנה לנוף.

בלילה, “מראות” סגורות, והבית נראה די נורמלי, ובשעות אחר הצהריים הוא, כמו מגנט, מזמין אותם ללכת ילדים הפארק.

כתובת: Fælledparken, פינת Blegdamsvej / Frederik V vej
אתר אינטרנט: mlrp.dk

צילום: 1, 2, 3, 4, 5, 6

3. מוזיאון השיאים של גינס

האם ידעת כי אורך שפם הארוך בעולם הוא 339 ס”מ? ומה היה שמו של האיש שאכל 18 אופניים? כל זה ועוד הרבה תלמד בקופנהגן “מוזיאון השיאים של גינס”.

מייסדה – האמנית הקריקטוריסטית האמריקאית המפורסמת, העיתונאית (או יותר נכון, כפי שאמרנו היום – בלוגר), והנוסע רוברט לרוי ריפלי. הוא חלם להיות שחקן בייסבול, אבל הגורל נגזר בדרכו שלו.

כל חייו ריפלי חיפש ומצא (!) משהו יוצא דופן, דמיון מדהים. הוא ביקר יותר מ 200 מדינות, ומכל נסיעה הוא הביא משהו מוזר. בהדרגה החלו לאסוף את האוסף. עד כה, בעולם יש כ 30 מוזיאונים של ריפלי בשם “תאמינו או לא”.

ביקרתי 201 מדינות, כולל גיהנום (נורבגיה), והדבר הכי מוזר שראיתי היה האיש. רוברט ריפלי

ב קופנהגן, בשם מר ריפלי קשורה ככל שני מוזיאונים: “תאמינו או לא” (הוא ממוקם לראדהוסטפלאסדן, 57) ואת “מוזיאון השיאים של גינס.”

באחרונה, כאמור, התקנות של רשומות העולם שהוכנסו בספר גינס נאספות. בנוסף, חדרים נפרדים בה מוקדשים למלך הפופ מייקל ג’קסון ולדיליית הוליווד, מרילין מונרו. בהקשר זה, מוזיאון השיאים העולמי של גינס יהיה מעניין לא רק לילדים, אלא גם למבוגרים.

כתובת: אוסטרגיד, 16
אתר אינטרנט:
שעות עבודה: מ -15 ביוני ועד 31 באוגוסט – מדי יום בין השעות 10:00 ל -22: 00, את שאר השנה – בימי חמישי וראשון בין השעות 10:00 ל -18: 00, בימי שישי ושבת – בין השעות 10:00 ל -20: 00

צילום: 1, 2, 3, 4, 5, 6

מכללת Ørestad

מכללת ארסטאד היא מוסד חינוכי ייחודי. עקרונותיו העיקריים הם יצירתיות וחדשנות. שם, התלמידים לומדים לחיות ולעבוד בחברה שבה הידע והניסיון הם הגבוהים ביותר. המכללה ידועה גישות חדשניות ללמידה, כמו גם העובדה כי בין כתליו אין הבדל “תלמיד / מורה” – המורים והתלמידים שלהם, ראשון של כל השותפים. בנוסף, Erestad הוא כל כך פיתח IT- סביבה כי התלמידים קוראים לזה “קולג ‘וירטואלי”.

גישה פדגוגית לא סטנדרטית משתקפת באדריכלות. Ørestad נבנה בשנת 2007, פרויקט הבנייה תוכנן על ידי האדריכל האדריכלי 3XN, בראשות קים הרפורט נילסן.

לב המבנה הוא אטריום עם גרם מדרגות לולייני. הם שניהם “הראשי עורקי תחבורה” ואת מקום המפגש המשותף. במכללה אין כיתות וקהלים שאנחנו רגילים אליהם. משימתם של האדריכלים היתה ליצור סביבה ייחודית שבה יכולים המורים והתלמידים לקיים אינטראקציה בצורה נוחה להם. הודות לכך, סטודנטים שוכבים על כריות כתומות ענקיות עם מחשבים ניידים בידיהם הם תמונה רגילה של ארסטאד קולג ‘. Diko? מה אתה יכול ללמוד עם גישה זו? עם זאת, מן הקירות של Ørestad יש מומחים טובים ביחסי ציבור, כי עוד אחד העיקרון הפדגוגי שלו הוא יחס אחראי החינוך שלו.

  מקומות סודיים בלונדון כי לא תמצא במדריך טיפוסי

כתובתYou שדרות אורסטאדס, 75
אתר אינטרנט: oerestadgym.dk

תמונה: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

5. השעון האסטרונומי של ינס אולסן

השעון האסטרונומי הוא מנגנון המדמה את מערכת השמש ומראה את השעה, התאריך והתנועה של כוכבי הלכת. השעון האסטרונומי המפורסם ביותר הוא, אולי, Astravarium Giovanni דה דונדי. אבל בקופנהגן יש שעון אסטרונומי משלה.

הם עוצבו על ידי השען הדני ינס אולסן (Jens Olsen). יום אחד, בנסיעות ברחבי אירופה, ראה אולסן את השעון של קתדרלת שטרסבורג ו”חלתה “. הוא למד את ענייני השעונים והחל לפתח את שעונו. אלה הפכו למטרה של כל חייו. ב- 1932 היה הפרויקט מוכן. אבל ליישום שלה, הכסף היה צורך – הבא 10 שנים הלך לחפש מימון. ואז עוד 12 שנים על הבנייה עצמה. כתוצאה מכך, ב -15 בדצמבר 1955, השעון הושק על ידי מלך דנמרק פרדריק התשיעי. למרבה הצער, אולסן לא חי לראות את זה, אבל השעון נקרא על שמו.

השעון של Jens Olsen מורכב מ 15,448 חלקים. הם מציגים את היום של השבוע, חודש, שנה, העולם השמש זמן, כמו גם את ההבדל ביניהם. אחד הדיסקים יכול לספר את הזמן על פני כדור הארץ, ומצד שני – זמן הזריחה והשקיעה. קטע מיוחד של השעון מציג מפה של השמים המכוכבים מעל דנמרק. בנוסף, מנגנון של אולסן מדגים את התנועה של מרקורי, ונוס, מאדים, יופיטר, סטורן, אורנוס, נפטון וכדור הארץ סביב השמש.

אתה יכול לראות את העבודה של אלה שעות אסטרונומיות בבניין העירייה של קופנהגן.

כתובת: Radhuspladsen, העירייה
שעות עבודה: ימי שני עד שישי – בין השעות 8: 30-16: 30, יום שבת – בין השעות 9: 30-13: 00

צילום: 1, 2, 3, 4, 5, 6

6. איי חוף בריגה

Københavns Havnebade היא רשת של חופים בעיר יוצאת דופן. הם ממוקמים לאורך הסוללה בעיר. נכון לעכשיו, ישנם 4 אובייקטים כאלה בבירה, הפופולרי ביותר מהם ממוקם באזור איסלנד Brugge, על האי Amager.

איסלנד Brugge הוא על גדות המצר של Øresund, עם קיבולת כוללת של 600 אנשים. בשטח המרחץ יש בריכות מקוריות. שניים מהם הם ילדים. ואת השלישי יש אורך של כ 50 מטר והוא נהדר עבור צלילה ו קופץ מ קרש קפיצה. אגב, האחרון נבנה בשנת 2003 על הפרויקט של JDS אדריכלים Bijarke Ingels הקבוצה.

אם אתה מבקר בקופנהגן בקיץ יהיה לך יום יפה, הקפד לבדוק אחד החופים האלה. הם שונים לחלוטין משלנו, שם אתה יכול להיות הרבה כיף פעיל להשקיע זמן.

כתובת: איי בריג ‘

צילום: 1, 2, 3, 4, 5, 6

7. מגדלי ממגורות

באזור “איסלנד ברוז ‘” יש עוד מקום יוצא דופן. פעם, באמצע המאה עשרים, זה היה אסם עיקרי השייכים למפעל הסויה הדני, אבל ב 1990 החברה הייתה סגורה, ואזור התעשייה פעם החל להופיע בתים ומשרדים. אז, ב 2002, בממגורות הנטושות, הוחלטו לשקם מתחם מגורים מודרני ונוח.

בשנת 2005, על קו המים “איילנד ברוז” היו מגדלי התאומים – מגורי תאומים (מן «התאומים» הלטיניים – סימן של “תאומים” זודיאק). הפרויקט תוכנן ויושם על ידי הלשכה אדריכלית הולנדית ידועה MVRDV, גם המציא, למשל, דירת WOZOCO באמסטרדם.

MVRDV מומחים והפעם מצאו ארכיטקטורה ייחודית: מגדלי 42 מטר הצטרפו בצורת סימן אינסוף, נחות המשמשות לאחסון מזון, שהוסבו לאולם כניסה מרווח עם מדרגות ומעליות, דירות להציב לאורך הקירות לכל רחבי אורכו צורף מרפסות. כתוצאה מכך, המגדל היה כמו תמונות סטילס של העתיד, כנראה, בבתים אלה הצאצאים שלנו לחיות.

הבניין כולל 84 דירות. עלות הבנייה שלה 163 מיליון דולר דנית (כ -29 מיליון דולר). אתה יכול להסתכל על המבנה הזה מדהים לא רק מבחוץ, אלא גם מבפנים. עם זאת, מאז Gemini מגורים הוא תחום פרטי, יש צורך להסכים על ביקור מראש.

כתובת: איי בריגה, 32
אתר אינטרנט: geminiresidence.dk

תמונה: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

8. מוזיאון עובדים

“מוזיאון של פועלים” או “מוזיאון ארביידר” הוא מוזיאון המוקדש לחיי המעמד העובד של הבירה הדנית בתחילת המאה ה -19 וה -20. הוא ממוקם במקום שבו לוחמים נלהבים פעם אחת למען זכויות הפועלים – קרל ליבקנכט, רוזה לוקסמבורג ולדימיר איליץ לנין.

במוזיאון כ -63,000 תערוכות, כולל 12,000 יצירות אמנות. החלק המעניין ביותר של התערוכה מוקדש לחיי העובדים בשנות ה -50 של המאה הקודמת. אתה יכול לראות איך הם גרים, איפה הם קנו מזון ואיך העובדים קופנהגן היה מבודר באותה עת.

  אנגלית לתיירים: 135 ביטויים שימושיים ביותר

אפילו במוזיאון יספר לכם את סיפורו של סטאווינג תורוולד – צאצא ממשפחה ענייה שהתחילה את הקריירה שלו בעשר שנים, ולאחר מכן הפכה לשר המדינה של דנמרק.

בנוסף, המוזיאון כולל חדר ילדים, בית קפה וחנות מזכרות.

כתובת: רומרסגדה, 22
אתר אינטרנט: arbejdermuseet.dk
שעות עבודה: מדי יום בין השעות 10:00 ל -16: 00

צילום: 1, 2, 3, 4, 5, 6

9. קופנהגן סקייט פארק

קופנהגן היא עיר של רוכבי אופניים. נהיגה במכונית יקרה, ארוכה ולא ידידותית לסביבה, כל כך הרבה אנשים עברו לשני גלגלים. גם תיירים רגילים לכך – כל אחד יכול לשכור אופניים במגרש חניה מיוחד, להשאיר כמה כתרים כבטוחה, להחליק סביב הבירה הדנית כמה שתרצה.

אבל אופניים הם לא האופציה היחידה לטייל ברחבי קופנהגן. העיר היא גם מפותחת מאוד להחליק על התנועה. ובדיוק יש אחד הפארקים החלקה הגדולה ביותר באירופה. זה מתייחס לסוג הדלת, כלומר, פארק מקורה להחליק.

בפנים – רמפה ענקית באורך 4 מטר, מאופיינת ברדיוס רך וגליל גדול (המעבר מפלטפורמה שטוחה לעלייה), כמו גם בריכות מצוינות (בריכות שחייה).

בנוסף תשתית נוחה, פארק להחליק CPH מפורסם לעובדה כי יש פסטיבל סקייטבורד קופנהגן Pro. זוהי תחרות יוקרתי מאוד, אשר מדי שנה מושך הרבה ספורטאים מכל רחבי העולם. רבים מהם הם כוכבים אמיתיים של סקייטבורד.

אם אתה יודע איך להחליק או רולר להחליק וכמו שאר פעיל, אז אתה לא יכול למצוא מקום טוב יותר בקופנהגן.

כתובת: Enghavevej, 80
אתר אינטרנט: copenhagenskatepark.dk
שעות עבודה: ימי שני ושישי – בין השעות 19: 00-23: 00; יום שלישי, רביעי – 14:00 עד 21:00; חמישי – 14:00 עד 20:00; בימי שבת וראשון בין השעות 12: 00-19: 00

צילום: 1, 2, 3, 4, 5, 6

10. המעגל הארקטי

אם אתם מגיעים לקופנהגן יותר מיומיים, כלומר, כבר ראיתם את כל האטרקציות התרבותיות וההיסטוריות במרכז העיר, אז הקפידו ללכת לגן החיות בקופנהגן. זהו אחד הגני חיות העתיק ביותר באירופה (נוסדה בשנת 1859) – שם תמצאו הרבה דברים מעניינים.

לדוגמה, כמעט אמיתי “מעגל הארקטי”. זהו קטע של הארקטי בדנמרק. בשנת 2012, הנהלת גן החיות החליטה ליצור בית גידול אידיאלי עבור דובי קוטב. לשם כך הם בנו מתחם, אחד לאחד על נופים נודעים של גרינלנד, על צוקיו האדירים, חלוקי נחל וצמחייה דלה.

גם עבור דובים מחדש את פיסת האוקיינוס ​​הארקטי – בריכה ענק, המכיל 2,500 מטרים מעוקבים של מים. קירות הבריכה שקופים, ומתחתיה מונחת מנהרה, שבאמצעותה יכולים המבקרים לראות כיצד דובי הקוטב מתנהגים מתחת למים. בחוג הארקטי של גן החיות בקופנהגן, אתה יכול ללמוד איך דובי הקוטב לייצר מזון כפי שהם חיים באקלים כזה קשה.

בנוסף, אפקטים מיוחדים של אור וקול יוצרים את הרושם שאתם באמת מעבר לחוג הארקטי – אתם יכולים לראות את האורות הצפוניים, לשמוע את יללת הרוח באמצע הקרח, איך השלג חורק מתחת לרגלי הטורפים.

כתובת: Roskildevej, 38
אתר אינטרנט: zoo.dk
ויקי: גן החיות קופנהגן
שעות עבודה: שעות הפתיחה של גן החיות תלויים בזמן השנה – בספטמבר הוא פתוח בימי חול בין השעות 10:00 ל -17: 00, בסופי שבוע ובחגים ציבוריים – בין השעות 10:00 ל -18: 00

תמונה: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

11. בית-שמונה

בקופנהגן יש אזור מדהים שנקרא “Ørestad” (Ørestad). זהו אזור חדש לחלוטין – כ 15-20 שנים זה עדיין לא היה על המפה של הבירה. “ארסטאד” מזכיר את עיר העתיד, וכבר הספיק לפתח את המראות שלו.

אחד מהם הוא בית בצורת דמות שמונה – שמונה. זהו קומפלקס מגורים הגדול ביותר של קופנהגן ואת כל דנמרק, האזור שלה הוא 62 000 מ”ר, 10 000 מהם תפוסים על ידי חפצים מסחריים. בבניין 501 דירות: 92 בתים, 109 פנטהאוזים ו -273 דירות.

הבית נבנה בשנת 2010 על ידי פרויקט של אינגלס Bjarke (אינגלס Bjarke). תקציב הבנייה הסתכם ב- 543.5 מיליון קרונות דניים – כמעט 96 מיליון דולר. בבית יש כמה פרסים אדריכליים יוקרתיים. אז, בשנת 2011 בפסטיבל האדריכלות העולמי (WAF) 8TALLET היה שם את הבית הטוב ביותר לכל החיים.

מבנה יוצא דופן זה פתוח לתיירים, אך המבקרים מתבקשים לא לשכוח כי ה- G8 הוא תחום פרטי.

כתובת: ריצ’רד מורטנסנס
אתר אינטרנט: 8tallet.dk
שעות עבודה: בימים שני עד שישי בין השעות 10:00 ל -16: 00

תמונה: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

12. ניסיוני

באופן רשמי זה מוזיאון להנדסה ולמדע. אבל, למען האמת, אנחנו לא יכולים לקרוא את “Experimentarium” את שפת המוזיאון. מרכז הבידור, המעבדה של מדען מטורף – כל דבר, פשוט לא מוזיאון!

  מזכרות מאירופה, אשר לא תופסים מקום רב במזוודות

אחרי הכל, את תערוכות המוזיאון מונחות במדויק על מדפי זכוכית. וכאן כל הנושאים הם “לחיות” – הם יכולים וצריכים להיות נגע!

יש כמה תערוכות קבועות וזמניות ב “Experimentarium”.

כל אדם מאמין שהוא ייחודי, אבל מבחינה פיזיולוגית כל האנשים זהים. אתה יכול לוודא את זה באולם התערוכה “אתה ואני: אדם מכף רגל ועד ראש”. שם אתה יכול להסתכל לתוך הגוף האנושי, למדוד את היכולת של הריאות שלך, ללמוד איך המוח שלך עובד, כמה חזק אתה, איך adroit, כמה אתה מתמיד, וכמה ניסויים נוספים אתה יכול לבצע.

באולם “אנרגיה” תלמד הכל על תופעה זו: סוגי האנרגיה, מאיפה זה בא ואיך זה בילה? אתה יכול להרגיש את “ריח העתיד” ו “האקלים של העתיד”.

אבל ילדים, ללא ספק, בעיקר כמו הביתן שנוצרו במיוחד עבורם. אגב, בקופנהגן יש הרבה ילדים ומקומות לפנאי שלהם. ב “Experimentarium” התינוק שלך יהפוך איינשטיין הצעיר וללמוד הרבה על העולם הסובב אותו.

בין התערוכות הזמניות של “Experimentarium” כיום עובדים חדרים המוקדש דינוזאורים, המצאות ומים.

במעבדות של “Experimentarium” תוצג כיצד בלון טס, איך למצוא את עצמך בתוך בועת סבון ענק ואיך האדם רואה את העין.

ב “מוזיאון” זה אתה יכול לבלות את כל היום עם כל המשפחה ואפילו לא שם לב איך הזמן יעוף. הכניסה הינה זמינה עם ילדים מ -3 שנים.

כתובת: Hellerup, טובורג Havnevej, 7
אתר אינטרנט: הניסוי
שעות עבודה: ימי שני, רביעי עד שישי בין השעות 09: 30-17: 00, יום שלישי בין השעות 09: 30-21: 00, סופי שבוע וחגים מ -11: 00 עד 17:00

צילום: 1, 2, 3, 4, 5, 6

13. פיסול תת-מימי “המים ושבעת הבנים”

אחת האטרקציות העיקריות של קופנהגן היא, כמובן, את הפסל של בת הים הקטנה. אבל לא הרבה אנשים יודעים את הסיפור של הנס כריסטיאן אנדרסן של אהבה אומללה של יצור הים לאדם אינו אלא הפרשנות של האפי הדני העתיקה.

על פי האגדה, יום אחד הלכה איגנטה הצעירה לאורך החוף, ופתאום מקרקעית הים הופיע מים. הוא הושיט את ידו ואמר: “בוא איתי”. הנערה התאהבה ממבט ראשון ועקבה אחר המים המימיים. היא ילדה לו שבעה בנים, וכפי שאומרים, הם יחיו באושר ועושר. אבל, למרבה הכאב, אגניטה, שישבה על ערש בנה הקטן, שמעה את הפעמונים מצלצלים מן האדמה. לבה התהדק – ולכן היא התגעגעה לבית. הנערה החלה לבקש מבעלה רשות ללכת לכנסייה. הוא הרשה לי להשקות, אבל עם כמה תנאים: אל תתנו לשיער שלי בכנסייה ולא לעמוד על הברכיים, וגם לא לראות את אמי. אגניטה הסכימה, אך לא פעלה לפי הוראות בעלה.

היא ירדה לחוף ולא חזרה לים. מאז, וודינה ושבעת בניו מחכים לה.

סיפור זה הונצח על ידי האמן סוסט בונן. לראות איך מים וילדיו “מחכים” עבור Agnet, אתה יכול ביום יפה, עומד על הגשר Højbro.

כתובת: Holmens תעלה, בין Højbroplads ו Christiansborg, Højbro גשר

צילום: 1, 2, 3

14. הכוכב הכחול אושן

עוד מקום מדהים – האוקיינוס ​​”כוכב כחול”. ולמרות גיאוגרפית היא ממוקמת בפרברי קופנהגן. יתר על כן, היא נגישה בקלות באמצעות תחבורה ציבורית.

ההיסטוריה של האקווריום הדני החלה בשנת 1939 הרחוקה, ובאביב 2013 נפתח “בית המגורים” החדש שלה. זה מבנה גרנדיוזי בצורת גל הים תוכנן על ידי סטודיו 3XN והוא ממוקם על חוף מפרץ Öresund.

באקווריום יש כמה אקווריומים. לדוגמה, “אושן” – יש לך מעל ארבעה מיליון ליטר מים, בעובי של אשר כרישים לשחות. ובאקווריום “אבולוציה” ניתן לראות כמה מן התושבים הקדומים ביותר של כוכב הלכת שלנו – צבים, תנינים וכו ‘. ביתן “שונית אלמוגים” אציג לך דגים ימיים שונים, כגון דגנים. וגם באולם “מים קרים” תוכלו ללמוד מה גודל חידקנים להגיע וכיצד flounder משנה צבע, שוקעת לתחתית.

השטח של כוכב הלכת הכחול הוא כ -10,000 מטרים רבועים, ולכן עדיף לתכנן יום שלם לביקור שלו, אשר יכול להיות סוף יפה קופנהגן.

כתובת: קסטרופ, יעקב פורטלינגסווי, 1
אתר אינטרנט: )
שעות עבודה: יום שני בין השעות 10:00 ל -21: 00, בימים שלישי עד ראשון – בין השעות 10:00 ל -18: 00

תמונה: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

לדנים יש אמירה: הים יפה מהחוף, החוף יפה מן הים. קופנהגן יפה מכל מקום. מדהים, קצת מסתורי, אבל באותו הזמן מאוד מודרני ומפותח העיר לא אעזוב אותך אדיש.

אם אתה מוצא את מקומות הסוד שלך בקופנהגן, הקפד לספר לנו על זה הערות.

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 필드는 *로 표시됩니다

Scroll to Top