טיולים בודדים: מה לקחת

בסוגיות הקודמות של סדרה זו של מאמרים, תיארנו בפירוט על מה שאתה צריך לדעת ולהיות מסוגל ללכת, והכי חשוב, לחזור בהצלחה מטיול בודד. והיום נגיע לנושא חשוב לא פחות ונדון (אני מקווה להשתתפותך) בנושא הציוד. אז, מה אתה צריך להכין ולקחת איתך על טרק בודד?

כאשר דנים בבחירת ציוד לתיירות, יש לעתים קרובות שתי נקודות מבט בלתי ניתנות להתאמה. חסידי הראשונים מעדיפים רק את הדברים המתקדמים ביותר, שעבורם הם מוכנים לשלם סכומי כסף גדולים. הם קבועים של חנויות התיירות, הם בקיאים בבדים וחומרים טכנולוגיים חדשים, מודעים תמיד קטלוגים האחרונה של מותגי תיירות פופולריים.

האחרון, ככלל, לא טורחים עם הציוד שלהם בכלל והם מסוגלים לעשות את כל מה שהם צריכים בנפרד חומרים מאולתרים. הם בהחלט בצדק לב כי “זה לא התלבושת כי הצבעים התייר, אבל הנסיעות שהוא עשה”. ככלל, מדובר בנציגים של “בית הספר הישן”, שמצא ומצא חן בעיני התיירות בשנות הגירעון הכללי. הדבר המעניין ביותר הוא שהם באמת מצליחים לעשות טוב עם אוהלים עצמית ושקיות שינה, לעשות נסיעות בקטגוריה נעלי ספורט ישנים ו windbreakers שראו את סוג.

אז מי נציגי שני המגמות האלה נכון?

כפי שקורה בדרך כלל, אף אחד מהם אינו צודק, אבל האמת נמצאת אי שם באמצע. מי שחושב כי הקרירות של תייר נקבעת על ידי כמות הכסף שהוצאה על outfitting, כמובן, היא לא בדיוק כמו אלה שאומרים כי כל הטכנולוגיות המודרניות האלה לא נחוצים על ידי אף אחד. למעשה, ציוד מודרני הוא רצוי, אבל לא כל חיוני עבור הקמפיין, אם זה, כמובן, לא קשור תיירות משלחת או קיצוניים.

אם יש לך את ההזדמנות ואת הרצון לקנות ציוד מתקדם מודרני – נהדר, לקנות. אם אין אפשרות כזאת, אין בכך כדי לשמש סיבה לסירוב המערכה ככזו. אתה תמיד יכול לעשות עם פתרונות מאולתרים או בתקציב נמוך, במיוחד אם יש לך כבר קצת ניסיון להיות בטבע.

המורכבות של נסיעה אחת היא גם כי אתה צריך לבצע הכל בעצמך, בעוד בקבוצה את העומס הוא מחולק באופן שווה בין כל המשתתפים. בנוסף, יש צורך לספק גם את הפרטים הקטנים ביותר, שכן במערכה אחת לא ניתן יהיה לבקש סוודר מחברה במקרה של הצטננות או ללוות מחט לתיקון בגדים. מה הם לקחו, ויש להם ולא מסכים, ובמקרה של מה יהיה רק ​​לעצמם.

  מה לעשות בשדה התעופה אם אתה לטוס בפעם הראשונה

מה לקחת את הטרק
התמונות הטובות שלי / Shutterstock

אז, בואו ננסה לעשות לפחות את הרשימה הכללית ביותר של דברים, כי אתה בהחלט למצוא שימושי בטיול בודד. ניקח את התיירות להולכי רגל כבסיס, שכן רשימת המלאי של אופניים, נוסע מוטורי או מים יכול להיות שונה באופן משמעותי.

  • תרמיל. בהתאם לסגנון ומשך הנסיעות שלך, אתה יכול להיות בגדלים שונים נראה. רצוי עדיין לרכוש תרמילים תיירותיים מיוחדים של חברות פופולריות או מוצרים תוצרת בית של אדונים מוכחים בתחום זה.
  • אוהל. לטיול בודד תצטרך אוהל אחד קטן, קריטריון המפתח בבחירת משקל. למרות רבים נמצאים היטב עם אוהל פשוט או אפילו חתיכת פוליאתילן, במיוחד בעונה החמה.
  • שק שינה וקרמט. שני הדברים האלה יספקו לך את הנוחות ואת השלווה של מנוחה של לילה. בקיץ, בקווי הרוחב הדרומיים, אפשר לנהל את נוכחותם הסמלית, אך ככל שהלילות צפופים יותר, כך יש להתייחס ברצינות רבה יותר לסוגיה זו.
  • כלי שולחן. סט סטנדרטי: ספל, כף, סכין, סיר. כמובן, הכל מתכתי אור עדיף. זה לא צריך לקחת חרבות ענקיות איתך, שכן אתה בקושי צריך להגן או לתקוף מישהו, אבל יש להם משקל הוגן. באותו סעיף, אנו מסווגים טנק למים, שהוא בדרך כלל בקבוק פלסטיק פשוט.
  • ציוד מדורה. אם אתה יוצא לטיול קצר, אתה יכול לבשל על גז או בנזין, זה באמת מאוד נוח. אם המסלול ארוך, תצטרך ללמוד כיצד להדליק מדורות ולטפל גרזן קטן או ראה. או כדי לקבל תנור עץ קטן.
  • מזון. לתזונה במסע חשיבות רבה. זה תלוי ברווח הפיזי והפסיכולוגי שלך. זה הכי טוב אם אתה מטפל במגוון המקסימלי של התפריט שלך מראש לקחת איתך, בנוסף דגנים שימורים, ירקות מיובשים עדיין, פירות יבשים, אגוזים, ממתקים.
  • ניווט. מפות, GPS תייר, מצפן, טלפון לתקשורת חירום.
  • בגדים. אחד הפריטים הכי קשה בעת איסוף טיול מחנאות. איך לקחת איתך דברים קטנים יותר באותו זמן לא להקפיא? מה ללבוש במקרה של גשם ועם חום לוהט? איך לא לגרור יותר מדי באותו זמן יש קבוצה של בגדים הגון ההתנחלויות? התשובות לכל השאלות הללו מגיעות עם הזמן והניסיון.
  • ערכת עזרה ראשונה. נקודה חובה בטיול בודד. חייב להכיל את כל הדרוש לבעיות הבריאותיות האפשריות ביותר: טיפול בפצעים וחבורות, אמצעי הרעלה, לב, משככי כאבים, נוגדי חמצון וכן הלאה.
  • זה חשוב. בקטגוריה זו, הייתי לוקח את הדברים החשובים כי אני לא יכול להסתדר בלי, אבל אשר לא נופלים לתוך הסעיפים הקודמים. המסמכים חייבים להיות ארוז בתוך תיק עמיד למים. פנס, ולנסות לא לקחת את הבהיר, אבל, להיפך, זורחת ממש מטר לפני. זה מספיק עבור חניה וציוד בישול, אבל זה לא ימשוך תשומת לב מיותרת לך. מצלמה עם סוללות נוספות. סט של סוללות. אביזרי תיקון (סרט דביק, מחט, חוט, דבק, חוט שבלול).

  מקומות ייחודיים של רוסיה, אשר בקושי שמעתם: אגמים Kucherlinskie

כפי שאתם יכולים לראות, הרשימה אינה קטנה, אם כי ייתכן כי יש לי החמיצו משהו הקוראים יוכלו להוסיף לי את ההערות. וכל זה אתה צריך לארוז תרמיל אחד לשאת על הגב במשך שבוע או יותר.

אתה בטוח שאתה צריך את זה?

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 필드는 *로 표시됩니다

Scroll to Top