7 מקומות ברוסיה, שם אתה צריך לבקר עם ילדים

1. גן החיות ירוסלב

בגן החיות ירוסלב לא תרגישו רחמים חמורים כלפי בעלי חיים, מתבוננים בהם ממהרים לכלובים זעירים עם רצפת בטון או שוכבים לא מודעים למבקרים.

בעלי החיים שם חיים במכלאות הטבעיות, הם מקבלים מרחב רב ככל שיידרש כדי לגרום להם להרגיש בנוח, ותנאי המעצר קרובים למאמצים האמיתיים של עובדי גן החיות. בעלי חיים לא פשוט נשמרים שם, אבל הם אהובים ובכל דרך מנסה ליצור סביבה חיובית עבורם.

באזור המגע של גן החיות, ילדים יכולים לחיות מחמד, ובמרכז האימונים “קוצ’ג” – ללמוד הרבה דברים חדשים ולצפות בהאכלת בעלי חיים.

אתה יכול לצלם בגן החיות בחינם, פשוט לא לשכוח לכבות את הפלאש כדי לא להפחיד את החיות. אין ספק שמסגרות אלה אתה רוצה מיד לשתף ברשתות חברתיות. כדי לא לפשוט את הרגל, לבחור את התעריף הנכון. לדוגמה, בתעריפים “הכל כלול” מ “Megaphone” ברחבי רוסיה מחירי הביתה עבור כל שירותי התקשורת, כולל באינטרנט, לפעול.

איפה לאכול

יש בית קפה קטן בשטח הגן. גם בשפע נמכר תירס מבושל, צמר גפן מתוק ועוד טובים עבור חטיף קל. ואתה יכול גם לקחת איתך אוכל ויש לי חטיף על הספסל בחורשה.

2. סוצ’י פארק

אתה יכול לומר, כי ללכת ללונה פארק רק לילדים, אבל אתה גדל בידור כגון לגמרי לא מעניינת, אבל אנחנו עדיין לא מאמינים לך, במיוחד אם אנחנו מדברים על “סוצ’י פארק”.

מי שביקר את הדיסנילנד הרוסי הזה בעיניים בוערות בשמחה, מדבר על “שקף הקוונטים”, שאין לו כמעט אנלוגים בעולם, על משיכה חופשית בסתיו בגובה של 20 קומות, מגרשי משחקים שבהם ניתן לנוח ולחכות עד סופת האדרנלין תשכך. בנוסף לאטרקציות קיצוניות, יש אטרקציות של משפחה וילדים. והכי חשוב – את האווירה של החג ואת הקסם כי שולט בפארק ונשאר איתך במשך זמן רב לאחר הנסיעה.

ביום אחד יהיה לך זמן לרוץ דרך הפארק כולו. אם אתה רוצה ליהנות ממנו במלואו, לקחת את זה כמה ימים. מחירים די לאפשר את זה לעשות.

  טיפים לשרוד עבור נסיעות ארוכות באוטובוס

על ידי רכישת כרטיס משפחתי, אשר עולה כיום 5000 רובל עבור ארבעה, אתה יכול לבלות יום שלם בפרק, פעמים רבות למתקנים, לקחת חלק בכל תוכניות הבידור של הפרק – מן האגדי אל מדעי – ולצפות במופע בדולפינריום.

איך להגיע לשם

זה נוח לעלות על הרכבת “הסנונית”. מהתחנה ניתן ללכת ברגל, לטייל בפארק האולימפי, או לקחת אוטובוס הסעות חינם.

איפה לאכול

על שטח הפארק תוכלו למצוא דוכני מזון רבים המציעים רוסי, מקסיקני, איטלקי וקווקזי מזון מהיר. יש מאפה עם מאפים טריים, בית קפה, מסעדת מזון מהיר ומסעדה במלון בוגאטייר.

עם זאת, המחירים, על פי המבקרים, הם גדולים למדי, אז כמה מביאים מזון ומים איתם, למרות הכללים של ביקור בפארק לומר כי רק מזון לתינוקות באריזה ממותגת יכול להינשא לשטח.

אתה יכול לעזוב את הפארק בארוחת צהריים, לאכול במקום אחר במקום ולחזור, רק לא לשכוח לשים את התגים על הכרטיסים כשאתה עוזב.

3. Grandmount רוסיה מוזיאון בסנט פטרסבורג

בתים קטנים, אנשים, אתרים, אתרי בנייה, הפגנות ורכבת שהולכת סביב מיני-מדינה. זה כמו חלום של ילד – רכבת שנראית ממש כמו מכונית אמיתית. יוצרי המודל השקיעו בו חמימות: מיקרו-אנשים נראים חיים. הנה מישהו התיישב על ספסל מצויר, ומישהו גורר חבורה של כדורים במתנה. כמה אנשים ומכוניות נעים, כל לילה מגיע, כל 6 דקות, לפעמים יורד גשם! מבקרים יכולים להשתמש בלחצנים כדי להפעיל באופן עצמאי כמה אירועים במיני-מדינה.

מלאי בזמן: אתה 3-4 שעות לא יכול לקרוע את עצמך מן זה מחזה מרתק.

איפה לאכול

יש בית קפה במוזיאון עצמו, ומסביבו יש הרבה חדרי אוכל, בתי קפה וחנויות. אתה בהחלט לא יישאר רעב!

בטיול, לעתים קרובות אתה רוצה מיד לשתף את ההופעות שלך עם יקיריהם. אז אתה לא מוגבל למחשבה הזאת של שיחות יקרות, לחבר את התעריף “הכל כלול” מ “MegaFon” ולקרוא מכל עיר ברוסיה במחירים של אזור בית.

4. העתודה “שולגן-תש” בבשקורטוךן

אם המשפחה שלך קרובה שלום מלכותי ואנרגיה של חיות בר, ללכת לשמורת ביוספרה. האטרקציה העיקרית שלה – מערת Kapova שבו תוכלו לראות נטיפים, זקיפים עותקים של ציורים של עידן הפליאוליתית (המקוריים נמצאים על קירות בחדר אחר, נגיש לתיירים).

  מקומות סודיים בלונדון כי לא תמצא במדריך טיפוסי

בכניסה למערה תפגשו את האגם הכחול. בנוסף לצבע הכחול המענג של המים, אגם זה ידוע בעומק עצום שלו – 84 מטר עם שטח של 10 מטרים רבועים בלבד. לאחר שעזבת את המערה, אתה יכול ללכת למוזיאון המוקדש לה ולראות את ההתקנה של מגורים של אדם עתיק.

אין ספק, שמעתם על דבש Bashkir מענג, אשר אין שווה לטעום תועלת. זה בשמורה “שולגן- Tash” אתה יכול ללמוד על השיטה הישנה ביותר של החילוץ שלה, bortnichestvo, ולבקר כוורן כוורת – בית הגידול היחיד היום דבורים מרכזיות רוסית פראי.

איך להגיע לשם

ברכב, לאורך הנהר (רפטינג) או עם אוטובוס תיור מאופה. בנוסף טיולים זה כולל העברה, לינה וארוחות, אז אתה לא צריך לדאוג בקשר לזה.

איפה לאכול

על שטח המילואים יש בתי מלון, בתי קפה, חנויות. באופן טבעי, אתה יכול לקחת איתך מזון.

5. רכבת סירקום-באיקל

לעלות על Circum-Baikal אקספרס לצאת לטיול על הרכבת היפה ביותר ברוסיה, ואולי, אפילו בעולם. רכבת סירקום-באיקאל חיברה את הפאר והשלווה של הטבע ואת כוחה המרתק של האדריכלות.

לאורך המסע שלך אתה לא תוכל להתנתק מן החלון, כי מאחוריו נמצאים הנוף הטבעי להערצה, מנהרות, קשתות אבן מסותתות, גשרים, גשרים, המאוחר שבהם נבנו בשנים 1911-1914, ואת מבני עץ בסגנון ארט נובו של המאה העשרים . במובן מסוים אתה בליווי מדריך, כך שאתה וילדך לא ימולא רק בהתלהבות על ידי היופי שמסביב, אלא גם בידע מעניין.

איך להגיע לשם

אקספרס עלים מאירקוטסק מהתחנה המרכזית. מתחנת הטרמינל “Port Baikal” תוכלו להפליג אל Listvyanka על הספינה, ומשם – באוטובוס התיירים בחזרה אירקוטסק.

איפה לאכול

הסיור לוקח יום שלם – משמונה בבוקר עד עשר בערב. אתה יכול לקנות כרטיסים הכוללים מזון, או לקחת מזון איתך. מים רותחים ברכבת חופשיים. בתחנות הגדולות יש בית קפה.

  מקומות סודיים בבודפשט כי לא תמצא במדריך טיפוסי

6. מוסקבה פלנטריום

לאחר ביקור בפלנטריום במוסקבה הילד שלך בהחלט רוצה להיות אסטרונאוט או מדען. תוכנית טיולים באולמות המצוידים בטכנולוגיה מודרנית, יוצרת את ההשפעה של טבילה מלאה בחלל. אתם תראו איך נולדים המאורות והיקום, הולכים לאיבוד בשמים המכוכבים ולמשך זמן רב ירגישו כמו גרגר חול בחלל קוסמי אינסופי.

הקפד להסתכל במוזיאון אינטראקטיבי “Lunarium”, שבו הילד בצורה שובבה לומד על חוקים פיזיים ותופעות טבע.

איפה לאכול

ישנם כמה בתי קפה על שטח הפלנטריום. אבל אם אתה רוצה לנשוך יותר תקציב, אז עדיף לעשות את זה מחוץ הפלנטריום.

7. צוללת B-413 בקלינינגרד

רק בצוללת רוסיה תקופת תת אטומית, נשמר בצורתו המקורית. גוף, מנגנונים, כלי נגינה, כלי נשק – הכל מופיע בפני המבקרים כפי שהיה ביום שבו נשלפה הספינה מהצי הרוסי.

פעם על B-413, אתה יכול להאזין להרצאה ולהשתתף במשחק תפקידים. כל מי שרוצה להיות חבר בצוות הצוללת, שיט, ולפתור את הבעיות כי הימאים בפנים: הם לחסל את התאונה או לבצע התקפה טורפדו.

בשנת 2014 קיבלה הצוללת B-413 את פרס בחירת הנוסעים, המוענק לאתרי התיירות הטובים ביותר בעולם על סמך ניתוח של מיליוני דעות וחוות דעת של משתמשים באתר האינטרנט של אתר הנופש.

איפה לאכול

בקרבת מקום יש הרבה בתי קפה, פיצריות ומסעדות, כך שתוכל למצוא בקלות מקום לאכול ולהירגע.

אנו בטוחים כי לאחר קריאת מאמר זה, אתה רוצה מיד לאסוף את המזוודות. לא לאבד את הגישה הזאת, לנסות לנסוע יותר, לתת הופעות לעצמך ולילדים שלך. הילדות הכי מגניבה היא מלאת זיכרונות מטיולים משפחתיים.

לקבלת עזרה בהכנת המאמר, אנו מודים MegaFon. ואנחנו מזכירים לכם כי התעריפים “הכל כלול” מ “MegaFon” לפעול בבית ובנסיעות ברוסיה באותה מידה: אתה משלם עבור שיחות האינטרנט כמו בבית. שתף רגשות מן הנסיעות להיות קרוב מאוד יקיריהם למרות המרחקים!

Megaphone

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 필드는 *로 표시됩니다

Scroll to Top