13 סימנים שאתה מבזבז את החיים שלך, אבל לא מזהה את זה

1. אתה מבלה יותר מדי זמן על דברים שאתה לא צריך לעשות

משחקי וידאו. מראה המציאות. גלישה באינטרנט. יותר מדי אוכל. יותר מדי אלכוהול. את הרשימה ניתן להמשיך ללא הגבלת זמן.

תסתכל ברצינות על החיים שלך. איפה אתה מבלה את רוב זמנך? האם זה מועיל לך? זה מוביל לחיים טובים יותר? האם זהו הבסיס לעתידכם המבריק?

אם לא, אז אתה רק צריך overestimate מה שאתה עושה. וערוך כמה שינויים.

2. אתה מתלונן יותר מדי

אני מכיר אנשים המומים כל הזמן מהחיים, והם כל הזמן מספרים לי על זה. אתה מאנשים כאלה? האם אתה מתלונן על העבודה שלך, הבוס שלך, המשכורת שלך, השכנים שלך או בן הזוג שלך? אם אתה עושה את זה, אז אתה עושה דבר מלבד לבזבז אנרגיה שלילית. שלילי לא ישנה את מצב הדברים.

שלילי שומר אותך stymied.

אז לשנות את המחשבות שלך ולדבר על מה אתה ערך בחיים שלך, ולא על מה שאתה לא אוהב את זה.

3. אתה לא להאכיל את המוח שלך

אם לא תמשיך ללמוד ולגדול כאדם, אז אתה קפוא במקומו. ישר כמו אגם שלא זז, ועל זה גדל כל החומר הירוק. זה מה שקורה למוח שלך, אם אתה לא כל הזמן לשמור אותו בפעילות. וגם, אם אתה לא לומד שום דבר חדש.

האתגרים החיוביים בחיים שלך ירחיבו את האופקים שלך, ואתה לא תהיה מושפל.

4. יש לך יותר מדי שיחות שליליות עם עצמך

לדבר אל עצמך יכול לעשות או לשבור את החיים שלך.

אם אתה חושב שאתה יכול, או חושב שאתה לא יכול … בכל מקרה, אתה צודק.

הנרי פורד

אם אתה אומר לעצמך שאתה לא חכם מספיק כדי לקבל פרמיה או להתחיל העסק שלך, אז אתה צודק. אם אתה אומר לעצמך שאתה עייף מכדי לעשות מאמץ לשנות את החיים שלך, אז אתה צודק. מה שאתה אומר לעצמך, כל זה הופך את המציאות שלך. אז תסתכל היטב מה שאתה אומר לעצמך! אחרי הכל, אתה עשוי להבחין כי החיים שלך מתאים את המחשבות שלך.

5. אתה לא מרגיש השראה

האם יש לך נטייה לכל דבר? אני מכיר הרבה אנשים שחושבים שאין להם קבצים מצורפים. אבל זה לא קורה.

בכל מקרה, חייב להיות משהו שאתה רוצה לעשות. אז, אתה צריך לגלות מחדש את עצמך. מה שמדאיג אותך. ואז לעשות יותר מזה.

6. אתה לא מתכנן את העתיד שלך

למרות שזה תמיד נהדר לחיות עכשיו וברגע זה, לפעמים אתה צריך להסתכל קדימה כדי לראות לאן אתה רוצה ללכת.

אם אין לך מטרה או תוכנית, אז אתה כמו סירה כי wanders ללא מטרה בים, בתקווה למצוא את עצמך במקום כלשהו במקום טוב.

אבל לא תצליח.

אתה צריך ללכת צעד אחר צעד על התוכנית להגיע למקום שבו אתה רוצה להיות. בדיוק כמו הנווט לוקח אותך אל היעד שלך, אתה צריך GPS פנימי להנחות אותך לאורך הנתיב הנכון.

7. אתה מבלה יותר מדי זמן על אנשים שאינם תורמים לצמיחה שלך

זה מאוד קל להיתקע ולבלות עם אנשים שאינם עושים לך להרגיש טוב יותר. ואם תמשיך להסתובב בביצה הזאת, תישאר באותה רמה או אפילו תיפול עם האנשים האלה.

אני אוהב לקרוא לאנשים האלה ערפדים אנרגיה. הם מוצצים את החיים מכם ולא נותנים שום דבר חיובי בתמורה. חפש אנשים מוכווני צמיחה להיות לידם.

8. אתה מכור לטלפון שלך

כמובן, טלפונים חכמים הם גאדג ‘טים סופר מגניב שיכול להקסים אותנו בזמן שאנחנו משתמשים בהם. למרות שזה בילוי נעים, לחשוב על כמה זמן אתה מבלה בטלפון. וגרוע מכך – חשוב על היחסים האלה שיכולים בגלל זה לסבול. אולי אתה מתקשר או חיפש משהו באינטרנט בזמן אכל עם בן הזוג או הילדים.

אם זה כך, אז אתה מאבד כמות ניכרת של זמן, אשר יכול להיות בילה להישאר עם יקיריכם, או לעשות תוכנית לעתיד שלך.

9. אתה מוציא כסף על משהו שלא משנה

יש הבדל גדול בין “רוצה” לבין “צורך”. אני בטוחה שכולנו מלמדים את זה בגן. אולם בחברה המודרנית טשטשנו את הגבולות האלה.

לעתים קרובות יותר ויותר אתה פוגש אנשים שאינם יכולים לשלם את ההלוואות שלהם, אבל יש להם את הגאדג ‘טים הכי אופנתי על הפלנטה.

אם לשקף, אז, למעשה, יש כל כך מעט דברים שאנחנו באמת צריכים. מזון, מים, מחסה ואהבה הם חלק מהדברים האלה. כל השאר הוא רק בונוסים. אז, תראה מה אתה מוציא את הכסף שלך, ואם אתה יכול לעשות כל השינויים. אולי אתה יכול לחסוך כסף להשקיע בעתיד שלך.

10. אתה לא ישן מספיק

אני לא רופא, אבל קראתי מספיק ספרים כדי לדעת עד כמה חיוני החלום. אני יכול לכתוב על 20 עמודים על זה. אבל כנראה אין לי מספיק מקום במאמר קצר זה. השינה היא בעלת חשיבות רבה לבריאות טובה.

עסוק מדי לישון? האם יש הרגל רע לשבת מסביב לעשות עסקים או לעשות כלום עד עלות השחר? אז אתה צריך לשנות את הרגלי.

11. לא אכפת לך מהגוף שלך

לא רק שינה חשוב לבריאות שלך, אלא גם מזון ופעילות גופנית. אני יודעת שאני לא מספרת לך שום דבר חדש. אבל תזונה מאוזנת, תזונה בריאה ופעילות גופנית נכונה יש השפעה חיובית מאוד. זה גם משפיע על הבריאות הכללית שלך ואת הנפש.

לכן, תסתכל מקרוב על הדיאטה שלך ואת רמת הפעילות. אולי תבחין כי אתה רק צריך לבצע שינויים קטנים כדי לשפר באופן משמעותי את החיים שלך.

12. אתה לא לעזוב את אזור הנוחות שלך

אני יודע כמה קל לחיות באזור נוחות. למעשה, כשאני הולך למסעדה מוכרת, אני תמיד מזמין אותו. לא מפני שאני פוחדת לנסות משהו חדש. ובגלל שאני אוהבת אוכל מהפקודה הרגילה שלי. אבל זה לא אזור הנוחות שאני מדבר עליו.

אני מדבר על סיכון שישפר את חייך. ויש לזכור כי קיים הבדל בין “סיכון” לבין “סיכון מחושב”. כל סיכון יכול להיות קטלני. אבל הסיכון המחושב הוא כששקללת את כל האפשרויות, וכך באה תוכנית פעולה טובה וסבירה.

13. אתה חי חיים שאתה לא אוהב

אני מאמין שההצלחה נמדדת באושר. האם אתה מאושר? אם לא, אז אתה חייב לשנות משהו! אפילו תחושה של סיפוק או הנאה יגידו לך שאתה חי את החיים במלואם. החיים צריכים להיות מעניינים!

אם אתה לא נהנה מהחיים, תסתכל על כמה שינויים שאתה יכול לעשות כדי לקבל משהו יותר טוב.

אם כל אחד 13 פריטים אלה חלה עליך, אז לא ייאוש. אתה יכול לשנות הכל. אבל השינוי הראשון שאתה צריך לעשות הוא להיפטר מהמחשבה שאתה לא יכול לעשות את זה. בכל פעם, המכשול הגדול ביותר שלך הוא החשיבה שלך. אז, עם זה ואנחנו צריכים להתחיל. לשנות את החשיבה שלך – זה ישנה את חייך!

(דרך)