5 דרכים יעילות לחיזוק משמעת עצמית

זה כבר זמן רב ידוע כי אתה לא יכול ללכת רחוק מספיק כדי להניע את עצמך. בנוסף הרצון להתחיל לעשות משהו, משמעת יש צורך לפתח התחייבויות אלה. להלן דרכים פשוטות אך יעילות לחזק את המשמעת העצמית ב -21 יום.

התחל לצפות בעצמך

במשך 21 ימים, תסתכל על עצמך: מה אתה עושה, איך אתה עומד, איך אתה מדבר, מה אתה distracting, איך אתה הולך להתלבש. לשלוט בעצמך לחלוטין. אל תבחרו בשום מקום, תראו את תנוחתכם, תנוחת הידיים והרגליים. סמן את הרגעים שבהם אתה מתחיל לפרוח. גם כאשר אתה לבד, להיות מוכן.

זה לא משנה איפה אתה: בארץ, בעבודה או בחדר הכושר, – אתה צריך להיראות 100 אחוז להקרין חיובית ובטוחה. ליצור את הסגנון שלך על בסיס נוחות, מקל על זה.

ככל שאתה חושב על קסם אישי, כך יהיה לך יותר. תארו לעצמכם כי כל יום אתה מתחת למראה המצלמה ואתה לא יכול להיראות רע, אתה צריך להיות כל הזמן בגובה, ואז לא להסמיק לפני הקהל.

למד לשלוט בעצמך יעזור תרגיל פשוט לכל יום – את הנחתים לעמוד. אתה בא אל הקיר, לוחץ עליה בעקבים, בישבן, בשכמות, בגב הראש ובמרפקים. במצב זה, עליך לעמוד לפחות 10 דקות ביום. בעוד כמה ימים תוכלו להבחין כי הגב מתחיל ליישר.

זה קומפלקס קטן מסייע לפתח משמעת עצמית, כפי שאתה רגיל עצמך לשלוט על ההתנהגות שלך ולא להיות רפוי. זכור, זה מה שאתה עושה בעצמך, לא עבור אחרים.

תחשוב על פולחן בוקר

הפרודוקטיביות שלנו והתמקדותנו תלויים לחלוטין בקיומו של בוקר. אתה בקושי יכול לצאת מתחת לשמיכה אחרי האות של השעון המעורר השמיני ולחשוב רק על איך לחזור במהירות למיטה בסוף היום. אתה יכול לקום רק לפני שאתה עוזב את הבית, מסתובב, דוחף את עצמך לתוך כריך, וקופץ החוצה לרחוב, לא מבין מה קורה מסביב ובראש שלך. אבל עדיף להכין את עצמך מראש להתעוררות, להרגיש את הקצב הגופני שלך ואת הנשימה של יום חדש.

אתה צריך לבוא עם טקס הבוקר כי יהיה להגדיר אותך לתחילת יום חדש.

הנה אופציה פשוטה: עלייה בשעון המעורר הראשון, טעינה עם מאמץ פיזי קטן, מקלחת ניגודיות, ארוחת בוקר בריאה, קריאה. זה לוקח בערך שעה לכל דבר. ו 21 ימים זה מספיק כדי לעשות את זה הרגל.

זה לא משנה איזה פולחן אתה בא עם. העיקר הוא שאתה לא צריך לנטוש אותו בסופי שבוע או בחגים.

  21 דרך לקבל השראה יצירתית

אתה בעצמך לא שם לב איך תוכל להיות יעיל יותר, שנאספו יותר, ממושמע יותר. עם הזמן, תתחיל לעשות דברים בבוקר באופן אוטומטי, הם יהפכו לחלק בלתי נפרד של החיים שלך.

ודרך אגב, לא לשכוח לישון. כדי לקבל מספיק לישון, אתה צריך 7-8 שעות.

הפוך לסגפן

ראשית, יהיה עליך לבחור שממנו תסרב במשך 21 ימים (באופן אידיאלי). אין לאכול את המנה האהובה עליך לפחות שבוע, אבל טוב יותר – כל שלוש. תרגיל טוב מאוד הוא לשים את הפינוק במקום בולט במהלך היום, אף פעם לא לגעת בו.

אתה יכול לשים טאבו על סרטים, סקס, רשתות חברתיות, שיחות, אלכוהול, משחקים. העיקר הוא ללמוד להכחיש את עצמך.

האדם חייב להיות מסוגל לשלוט בעצמו, אחרת כל דבר אחר ישלוט בו. יש צורך לעשות מה מתוכנן, ללא קשר לרגשות.

אבל המבחן החמור ביותר הוא להיות בידוד חברתי במשך שלושה שבועות, לא לתקשר עם אנשים, למעט בעבודה או במעגל המשפחה הצרה. אל תלך לביקור, לקולנוע, לאירועים, לחנויות. הישאר לבד עם עצמך במשך שלושה שבועות, ואתה שם לב כמה טוב זה ישפיע על הפרודוקטיביות שלך.

הגדר את עצמך משימות קשות

בחר משימה אחת מאתגרת מאוד בשבוע ולבצע כל אחד לא משנה מה. מזג אוויר, נסיבות, מצב רוח לא משנה.

לעשות 50 שכיבות סמיכה ביום? עבור 80, 90 או אפילו 100 – אין גבול. כתבו מאמר אחד לכמה ימים? כתוב שני. לבזבז הרבה כסף? אל תבזבז אפילו כמה ימים בכלל. האם זה חלש?

אם לא חישבת את הכוחות ובחרת במשימה שאינך יכול לטפל בה, דמייני שזו פקודה, כמו במלחמה! אתה חייב למלא את זה, אין דרך אחרת.

אין לך זמן ליום? לדחות דברים אחרים עד שעשית את כל מה שאתה צריך.

  13 סימנים שאתה מבזבז את החיים שלך, אבל לא מזהה את זה

משימה זו קשה, כי אתה לא יכול להיכשל להיות עצמך בכל דרך שהיא. כאשר אתה עושה את זה, אתה תהיה overwhelmed עם אנרגיה וביטחון כי אתה הרבה – אם לא כל – על הכתף. אחרי הכל, כל ההגבלות רק בראש שלך.

דגש על התוצאה

תרגיל זה דומה לזה הקודם, אבל כאן אתה בוחר את המטרה, להכין תוכנית ולחשב את הזמן ואת המשאבים הדרושים כדי לבצע את התוכנית.

נסו להשיג משהו ב -21 יום: ליצור אתר אינטרנט, לכתוב פרק ​​בספר, להוריד 3 ק”ג, לסיים פרויקט גדול … כמעט מיד תבינו שאנשים, נסיבות, מצב רוח, בידור, אינטרנט ועוד דברים רבים מונעים מכם לעמוד בלוחות הזמנים. אבל אל ייאוש.

אתה חייב להתמקד המטרה שלך, לראות את זה בסוף הכביש, לחשוב על זה, ולא על הסחות דעת.

השתמש תזכורות בטלפון החכם או במחשב כדי לזכור מה עליך לעשות כדי להשיג תוצאות.

אל תתחיל מהזדמנויות קיימות: אתה, כמו רוב האנשים, לעולם לא תאמין בעצמך ולא תתחיל לנוע לעבר ההצלחה. תסתכל אל העתיד, תמשוך אותו.

זכור כי היווצרות של הרגלי לוקח זמן ומאמץ, אבל אז הם יובילו אותך החלום שלך דרך כל המכשולים.

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 필드는 *로 표시됩니다

Scroll to Top