5 Aplikace pro Android, které vám pomáhají přestat kouřit

Chci vás okamžitě varovat, že tyto programy Android nejsou všelékem. První a nejdůležitější podmínkou úspěchu je vaše silná touha a vůle. Nástroj na smartphonu může sloužit jako dobrý pomocný nástroj, který dříve dosáhne požadovaného výsledku.

Stačí přestat kouřit hyperaktivní

Tato aplikace se snaží pracovat na vaší logice a demonstrovat všechny výhody života bez cigaret. Při prvním spuštění budete muset zadat průměrný počet kouřených cigaret denně, jejich náklady a také určit datum, kdy jste přestali kouřit. Poté program zobrazí dobu abstinence, počet přeskočených přestávek, ušetřený čas a peníze. Pro další motivaci existuje systém odměn a vestavěný chat se stejnými pacienty.

Ukončete kouření pomalu

Existuje několik různých taktiků, jak se zbavit tabáku. Někteří přestali kouřit současně, jiní dávají přednost pomalému a postupnému postupu. Je to pro ně vytvořit aplikaci Quit Smoking Pomalu. Vypracuje pro vás speciální plán na každodenní snížení počtu cigaret a bude sledovat jeho implementaci. Pro pohodlí uživatelů aplikace nainstaluje widget na pracovní plochu a připomenutí, která vás upozorní na dobu užívání pravidelné dávky nikotinu. Zbývá jen naučit se, aby důsledně dodržoval doporučení tohoto programu.

QuitNow!

QuitNow je jedna z nejpopulárnějších aplikací tohoto druhu. Kromě čítačů dnů bez cigaret a ušetřených peněz demonstruje pokrok ve zlepšování vašeho zdraví, což by mělo dát extra sílu a tvrdost při provádění vašeho úmyslu přestat kouřit. Kromě toho můžete chatovat s dalšími “houpačkami”, kteří vám pomohou s radou, zkušenostmi nebo jen fandem.

Moje poslední cigareta

Tento program zvolil jednoduchý, ale výborný způsob, jak stimulovat ukončení kouření. Strach ze smrti je jedním z nejúčinnějších argumentů a zde je používán v plné kapacitě. Pomůcka nám ukazuje hrozné obrazy vnitřních orgánů kuřáka, které jsou opatřeny vhodnými vysvětleními. A na hlavní obrazovce uvidíte proces očisty vašeho srdce, plic a oběhového systému poté, co jste přestali kouřit. Podle vývojářů jsou tyto údaje získány z vážného lékařského výzkumu, takže je lze důvěřovat.

Zbohatnout nebo umírat kouření

Nástroj Get Rich nebo Die Kouření je vytvořen pro ty lidi, kteří se příliš netýkají zdraví, ale mají obavy z obsahu jejich peněženky. V tom je hlavním důrazem na to, kolik úžasných věcí a radostí si můžete dovolit, pokud přestanete přeměňovat své peníze na tabákový kouř. Je třeba zadat hodnotu položky, kterou chcete zakoupit, a program okamžitě vypočítá, kolik dní bude abstinence z cigaret zapotřebí, aby se tato částka ušetřila. Pak se můžete pochlubit zbrusu novým telefonem nebo notebookem před ostatními uživateli, a tím dále posílit jejich odhodlání zbavit se špatných návyků.

A jaké metody boje proti kouření jste použili?

Loading...