Jak opravit chyby služby Google Play při instalaci a aktualizaci aplikací

Objevili jste někdy chyby, které se objevují při instalaci nebo aktualizaci aplikací v Google Play? Nic, je to jen otázka času! Pokud narazíte na nepředvídané potíže jednoho dne, nevzdávejte se. Podívejte se na náš průvodce pro potírání běžných chyb!


Nikdo nemůže zaručit, že doporučení vám pomohou zbavit se problémů s instalací. Navíc mohou nevědomé akce poškodit jak váš smartphone, tak i osobní data uložená v něm. Důrazně doporučuji, aby do vody nevstoupili bez znalosti brodu. Ačkoli, obecně, nic “zločince” nemusíte dělat. Pojďme.

chyba 491 – chyba 491

Smazání účtu Google. Chcete-li to provést, přejděte do nastavení smartphonu, přejděte na účty (účty), přihlaste se do profilu Google a odstraňte jej. Restartujte svůj smartphone a znovu připojte svůj účet. Pak přejděte do nastavení, přejděte do nabídky aplikací, klikněte na kartu “Vše”, vyhledejte “Služby Google Play”, klikněte na “Vymazat data” a “Zastavit”.

chyba 498 – chyba 498

Problém je, že cache zařízení je plná. Odstraňte nepotřebné aplikace a soubory. Rebootujte smartphone v režimu obnovení – současně stiskněte tlačítko snížení hlasitosti a tlačítko Domů (na většině zařízení Samsung) nebo klávesu pro vypnutí zvuku a vypnutí (na většině ostatních zařízení). Tento režim nabízí řadu možností. Zvolte “Wipe cache partition “pomocí ovládacích tlačítek zvuku a potvrďte akci stisknutím vypínače.

chyba 919 – chyba 919

Řešení 1. Váš smartphone nemá volné místo. Zbavte se nepotřebné hudby, videa a velkých aplikací.
Řešení 2: Změňte nastavení protokolu APN.

chyba 413 – chyba 413

Pokud používáte server proxy, nezapomeňte, že to může způsobit problémy s Obchodem Google Play.

Přejděte na nastavení, přejděte do nabídky aplikací, klikněte na kartu “Vše”, vyhledejte “Služby Google Play”, klikněte na “Vymazat data” a “Zastavit”. Proveďte totéž v aplikaci Obchod Google Play a vymažte mezipaměť prohlížeče.

chyba 923 – chyba 923

Odstraňte svůj účet Google a zbavte se nepotřebných aplikací, které ucpávají volný prostor. Potom restartujte telefon v režimu Recovery. Zvolte “Vymazat mezipaměť” a načtěte zařízení obvyklým způsobem. Nebojte se, vaše osobní údaje nebudou smazány. Nastavte svůj účet Google znovu.

chyba 921 – chyba 921

Zkuste odinstalovat mezipaměť aplikací Obchod Google Play. Pokud tento manévr nefunguje, odstraňte všechna data z aplikace Obchod Google Play, ale mějte na paměti, že tato akce odstraní všechna dříve nastavená nastavení. Jako poslední možnost smazání účtu Google, restartování zařízení a opětovné připojení.

chyba 403 – chyba 403

Tato chyba obvykle zahrnuje použití dvou účtů Google k nákupu aplikací na jednom zařízení.

  Топ 5 музикални плейъри за Android

Připojte se k Obchodu Google Play z platného účtu. Odstraňte problémovou aplikaci. Pokuste se znovu nainstalovat aplikaci kliknutím na tlačítko “Koupit”.

chyba 492 – chyba 492

Přejděte na nastavení, přejděte do nabídky aplikací, klikněte na kartu “Vše”, vyhledejte “Služby Google Play”, klikněte na “Vymazat data” a “Zastavit”. Udělejme to samé pro aplikaci Obchod Google Play. Pokud problém přetrvává, odstraňte ji dalvik-cache. Tato funkce je k dispozici v režimu obnovení, pokud existují práva ROOT. Pokud nemáte oprávnění pro superuživatelé, je třeba provést vymazání dat / obnovení továrního nastavení. Tato možnost je k dispozici všem ve stejném režimu obnovení. Buďte opatrní, tato akce vymaže všechna data na smartphonu, musíte nejprve uložit záložní kopii informací.

chyba 927 – chyba 927

Počkejte pár minut, než Store Magazín Google Play dokončí proces upgradu. Pokud problém přetrvává, přejděte do nastavení, přejděte do nabídky aplikací, klikněte na kartu “Vše”, vyhledejte “Služby Google Play”, klikněte na “Vymazat data” a “Zastavit”. Udělejme to samé pro aplikaci Obchod Google Play.

chyba 101 chyba 101

Banální odstranění nepotřebných aplikací by mělo pomoci. Pokud ne, vymažte data obchodu Google Play, odstraňte svůj účet Google a přihlaste se znovu.

chyba 481 – chyba 481

Odstraňte aktuální účet Google a použijte jiný.

chyba 911 – chyba 911

Řešení 1: Vymažte data obchodu služby Google Play. Přejít na nastavení, vstup do menu aplikací, klikněte na záložku „All“, najít «Market Google Play“, důsledně na tlačítko ‚Stop‘, ‚Clear data‘ a ‚Vymazat mezipaměť‘.

Řešení 2: Pokud používáte připojení WiFi, které vyžaduje autorizaci na webové stránce, je pravděpodobné, že možnost ověření byla vyčerpána. Přihlaste se znovu do APN pomocí mobilního prohlížeče. Otevřete Obchod Google Play a znovu spusťte aktualizaci aplikace. Pokud to nefunguje, problém spočívá v samotné síti WiFi.

  Lusher的测试:颜色如何帮助理解自己

Řešení 3. Stačí se připojit k jiné síti WiFi a spustit aktualizaci.

Metoda 4: Použijte celulární síť k aktualizaci namísto WiFi. Použijte tuto metodu pouze k aktualizaci malých her a aplikací. Hlavní aktualizace se mohou dostat do kapsy.

chyba 920 – chyba 920

Řešení 1. Vypněte WiFi. Zapněte WiFi. Otevřete aplikaci Obchod Google Play a spusťte instalaci nebo aktualizaci aplikace.

Řešení 2: Odstraňte svůj účet Google. Opět restartujte telefon a přihlaste se znovu. Případně můžete přidat další účet Google, spustit úložiště aplikací a stáhnout aplikaci.

Řešení 3: Jděte do nastavení vstup do menu aplikací, klikněte na záložku „vše“, najít «Google Market Play“, odebrání aktualizace, klepněte na tlačítko ‚Vymazat data‘ a ‚Clear Cache‘, restartovat smartphone. Otevřete Market a nainstalujte aplikace.

chyba 941 – chyba 941

Přejít na nastavení, vstup do menu aplikací, klikněte na záložku “All”, najít «Market Google Play“, klikněte na tlačítko “Stop”, “Clear data” a “Vymazat mezipaměť”. Vymažte mezipaměť a odstraňte data správce zavádění. Otevřete trh a pokuste se inovovat. Pokud problém přetrvává, pokuste se odinstalovat aktualizace obchodu Google Play.

chyba 504 – Chyba 504

Řešení 1. Přejděte na nastavení, přejděte do nabídky aplikací, klikněte na kartu “Vše”, najděte “Obchod Google Play”, klikněte na “Vymazat data” a “Vymazat mezipaměť”. Opakujte kroky “Google služby. “

Řešení 2: Odstraňte svůj účet Google. Zastavte, odstraňte data a mezipaměť pro Obchod Google Play, Go rámce služeb společnosti Google a Správce stahování. Přidejte účet Google a restartujte smartphone.

chyba 495 chyba 495

Řešení 1. Přejděte na nastavení, přejděte do nabídky aplikací, klikněte na kartu “Vše”, najděte “Obchod Google Play”, klikněte na “Vymazat data” a “Vymazat mezipaměť”. Opakujte kroky “Google služby. ” Zkuste instalovat aktualizace. Pokud se stále objeví chyba, zkuste nejprve odinstalovat aktualizace obchodu Google Play.

Řešení 2: Odstraňte svůj účet Google. Zastavte, odstraňte data a mezipaměť pro Obchod Google Play, Go rámce služeb společnosti Google a Správce stahování. Přidejte účet Google a restartujte smartphone.

chyba rh01 – chyba rh01

Řešení 1. Přejděte na nastavení, přejděte do nabídky aplikací, klikněte na kartu “Vše”, najděte “Obchod Google Play”, klikněte na “Vymazat data” a “Vymazat mezipaměť”. Opakujte kroky “Google služby. ” Zkuste instalovat aktualizace.

  SofaScore – absolut skal have for de interesserede i sport

Řešení 2: Odstraňte svůj účet Google. Zastavte, odstraňte data a mezipaměť pro Obchod Google Play, rámec služeb Google a Správce stahování. Přidejte účet Google a restartujte smartphone.

chyba rpc: s-5: aec-0 – chyba rpc: s-5: aec-0

Řešení 1. Přejděte na nastavení, přejděte do nabídky aplikací, klikněte na kartu “Vše”, vyhledejte “Obchod Google Play”, klikněte na “Odstranit aktualizace” a “Vymazat mezipaměť”. Vymažte mezipaměť a data pro rámec služeb Google a Správce stahování. Zkuste instalovat aktualizace.

Řešení 2: Odstraňte svůj účet Google. Zastavte, odstraňte data a mezipaměť pro Obchod Google Play, Go rámce služeb společnosti Google a Správce stahování. Přidejte účet Google a restartujte smartphone.

chyba -24 – chyba -24

Řešení 1 (vyžaduje ROOT). Nainstalujte Správce souborů, například Správce ROOT. Ve vnitřní paměti přejděte do složky android / data / com.whatsapp a odstraňte ji. Nainstalujte aplikaci whatsapp z Obchodu Google Play.

Řešení 2: Nainstalujte nástroj Cleanmaster. Odstraňte Whatsapp. Odstraňte zbytkové soubory pomocí programu Cleanmaster.

Řešení 3: Zálohujte aplikace a data uložená na smartphonu a resetujte zařízení na tovární nastavení.

souboru balíčku neplatný

Řešení 1. Najděte aplikaci v nastavení zařízení a odstraňte její mezipaměť a data.

Řešení 2: Nainstalujte aplikaci pomocí webového rozhraní obchodu Google Play.

Řešení 3. Zakažte WiFi a nainstalujte aktualizace pomocí mobilního internetu.

Řešení 4: Vymažte mezipaměť a data z Obchodu Google Play a rámce služeb Google. Pokuste se upgradovat. Pokud to nefunguje, smažte svůj účet Google. Restartujte svůj smartphone a přihlaste se zpět do svého účtu Google.

instalace neúspěšné chyby

Řešení 1: Odinstalujte aplikaci a znovu ji nainstalujte.

Řešení 2: Vymažte mezipaměť služby Obchod Google Play.

Řešení 3: Odinstalujte aktualizace obchodu Google Play.

Řešení 4: Před instalací aplikace odpojte kartu SD.

Řešení 5. Odstraňte složku .android_secure.

chyba rpc: aec: 0]

Smazání účtu Google. Smazat všechny synchronizované účty. Vymažte data obchodu Google Play. Restartujte smartphone.

RPC: S-3

Smazání účtu Google. Přidejte jej znovu nebo připojte jiný profil.

A jaké chyby instalace jste narazili na Google Play? Můžete navrhnout alternativní způsoby řešení problémů? Koupit iPhone – nepočítá se!

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 필드는 *로 표시됩니다

위로 스크롤