Jak stahovat torrenty přímo do kapsy (Android)

Od prvních klientů torrentu se objevilo více než 10 let. V průběhu let se společné sdílení souborů stalo populární se stovkami milionů uživatelů po celém světě a stalo se skutečným záchranným balíkem pro lidi, kteří trpí přerušeními připojení k internetu. Obvykle nahráváme těžký obsah videa do počítače “bez SMS a registrace” zcela jednoduchými způsoby. Přicházejí však ty chvíle, kdy diagonály obrazovky mobilních přístrojů a postupné rozšiřování sítě bezplatného Wi-Fi umožňují užít si oblíbené série a výcvikové kurzy daleko od domácí židle. Proto vám nabízíme seznámení se s nejpopulárnějšími mobilními aplikacemi pro Android pro sdílení souborů pomocí protokolu BitTorrent.

BitTorrent

Samozřejmě stojí za to začít se zakladatelem technologie. Instalací BitTorrentu na svůj smartphone můžete počítat s podporou nejnovějších torrentových technologií, stability a maximálního počtu funkcí. Aplikace má atraktivní rozhraní, které nemůže zabránit vestavěné reklamě.

BitTorrent pro Android
BitTorrent pro Android

Mimochodem, můžete se ho zbavit, když přepnete na pro-verzi utility, která stojí 3 dolary. V poměru hmotnosti můžete povolit funkci automatického zavěšení torrentů s nízkou úrovní nabití baterie.

aTorrent

Skvělý klient s mnoha funkcemi a jednoduchým rozhraním. Automatické spuštění při zapnutí telefonu, stahování pouze při připojení k síti Wi-Fi, stahování pouze v případě, že máte externí zdroj napájení a konfigurovat šifrování, které je k dispozici přímo z krabice, bez dodatečného poplatku.

aTorrent pro Android
aTorrent pro Android

Je potěšitelné, že vývojáři aplikací úzce komunikují s uživateli a nabízejí jim, aby se podíleli na dalším rozvoji klienta. Za tímto účelem byla na webu vytvořena speciální stránka v ruštině, kde každý z vás může hlasovat za podporu nové funkce.

Vuze

Pro mnoho fanoušků torrentových klientů je Vuze skutečným vzorkem a předmětem napodobování. A pouze z jednoho důvodu: v aplikaci nejsou žádné reklamní jednotky.

Vuze pro Android
Vuze pro Android

K dispozici je lakonické rozhraní se standardní sadou potřebných funkcí. Pravděpodobně stále může být Vuze nainstalován pouze pro jednu ikonu aplikace.

  Ovládání hlasitosti aplikací: vlastní nastavení zvukových oznámení v systému Android

tTorrent

Zde je jeden z nejpopulárnějších torrentových klientů obchodu Google Play. Zdá se, že miliony uživatelů tTorrentu preferovali aplikaci kvůli širokému seznamu deklarovaných příležitostí. Existuje mnoho z nich a některé z nich budou chápány pouze geeky.

Android tTorrent
tTorrent pro Android

Ale chtěl bych se zaměřit na funkci vyhledávání torrentů v samotné aplikaci, aniž by musel jít do prohlížeče. Je to pohodlné. Kromě toho můžete zadat preferovaný vyhledávač. Nenašla jsem podobné funkce pro mé konkurence tTorrent.

Torrentex

Další řešení bez reklamy na “mrknutí”. Torrentex má jednu implicitní výhodu oproti výše uvedené Vize: aplikace je rusifikovaná.

Torrentex pro Android

V nastavení programu můžete změnit světelný motiv designu na tmavý, což vede k gotickému černému a fialovému stylu.

Zkusme to shrnout. Všechny moderní torrentové aplikace dokáží omezit rychlost stahování a nahrávání. V tomto případě můžete povolit stahování pouze po připojení k síti Wi-Fi. To je dost pro každodenní účely, takže podnikání přichází s desktopovými návyky a různými sekundárními faktory.

Pokud nechcete tolerovat reklamu před očima a chcete mít standardní sadu funkcí, podívejte se blíže na Vuze a Torrentex. Pokud v podstatě spravujete torrenty v malých věcech, podívejte se na aTorrent nebo BitTorrent. Nejjednodušší způsob, jak najít torrenty, je implementován v tTorrentu.

A jaký torrent klient používáte? Jaké jsou jeho výhody?

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 필드는 *로 표시됩니다

Scroll to Top