Prohlížeč UC pro systém Android – vše, co potřebujete z mobilního prohlížeče, a další funkce AdBlock

Uživatelé Androidu nemají vůbec žádné problémy s prohlížeči. Dejte nějakého populárního klienta a budete v pořádku. Tak jaký má smysl v existenci tolika alternativních zákazníků, pokud každý z nich ví všechno, co uživatel potřebuje? Ve skutečnosti je smysl, protože lidé jsou jiní a mají různé potřeby s preferencemi.

Z důvodů, kterým nerozumíme, jsme prohlížeč UC nepovažovali a je to velmi chytrý prohlížeč pro Android s více než sto miliony uživatelů. Proč je taková popularita? Jednoduše tento výrobek obsahuje několik závažných argumentů, které po několika minutách práce s ním odstraní Chrome, Opera, Firefox nebo Dolphin z hlavní obrazovky a přiřadí UC jako výchozí prohlížeč.

Nebudeme se zabývat základy, protože absolutně každý moderní mobilní prohlížeč, včetně prohlížeče UC, ví všechno, takže uživatel může běžně a pohodlně surfovat. Je zřejmé, že lidé sedí na prohlížeči UC z nějakého jiného důvodu, který přesahuje základní funkce jiných prohlížečů.

Rozhraní

Velmi subjektivní otázka. Nebudeme dokázat, že jablko je mnohem chutnější než oranžová, ale jednoduše říkáme, že se nám líbí rozhraní prohlížeče UC, protože vše je výhodné a v nově vydané verzi číslo 10 je rozhraní prohlížeče ještě lepší. Nejde ani o umístění jednotlivých kontrol, nýbrž o celkovou intuici. Použití prohlížeče je snadné a příjemné a dokonce i osoba, která pracovala výhradně s mobilním prohlížečem Chrome a výchozím prohlížečem pro Android, se na prohlížeč UC zvykla na čtyři minuty.

Screenshot_2014-10-27-17-16-59Screenshot_2014-10-27-17-15-25

Existuje obrovská, ale srozumitelná předinstalovaná základna populárních internetových zdrojů se členěním podle kategorií. Přístup k nim je prováděn jedním kohoutem. Tlačítko pro přechod na domovskou stránku se přesunulo dolů a často používané funkční tlačítka se přesunuly na pohodlnější nabídku.

Screenshot_2014-10-27-17-27-43

Žádné problémy s synchronizací záložek s Chrome v počítači

Toto je tragédie pro všechny produkty, které mají mobilní prohlížeč, ale nemají verzi pro stolní počítače. Jak mohu synchronizovat mé záložky? Prohlížeč UC řešil problém praktickým způsobem: ke synchronizaci záložek s pracovní plochou, je uživatel vyzván k vytvoření účtu UC a stažení rozšíření.

  Yandex与谷歌。比较流行的服务并排

Účet je však vytvořen nejen kvůli synchronizaci. S pomocí účtu může uživatel vytvořit osobní prostředí, které je plně přizpůsobené a chráněno před ostatními. To zahrnuje personalizaci rozšíření (o které později) a obecně celý osobní prostor uvnitř prohlížeče. Pokud je mobilní zařízení používáno několika lidmi, pak další účet pro prohlížeč bude pouze plus.

Podpora Flashu “mimo krabici” a bez překvapení

Někteří lidé potřebují Flash, ale ne všichni mobilní klienti s nimi chtějí pracovat. A pokud chtějí, požádají o další software nebo peníze. Prohlížeč UC pracuje s aplikací Flash okamžitě a upřímně.

Správce záložek

Nová verze prohlížeče UC také obdržela aktualizovaný správce tabulek, který se nyní silně podobá rozhraní pro správu aplikací v systému iOS. Odtud můžete rychle vstoupit do režimu inkognito pro všechny karty, vytvořit novou kartu a okamžitě ukončit všechny aktuální karty.

Screenshot_2014-10-27-17-54-20

Rozšíření ukládání, které má spoustu užitečného softwaru + AdBlock

Ale toto je již obrácená stránka specializace na mobilní klient – není tam žádný desktopový prohlížeč, ale verze Android to má všechno!

Screenshot_2014-10-27-18-02-38Screenshot_2014-10-27-18-03-30

Stejný mobil Chrome se nemůže pochlubit rozšířeními, ale tady jsou. Ne moc, ale všechny jsou poměrně užitečné a v poptávce:

 • překladatel;
 • řízení gest;
 • načíst video z míst;
 • rozšířený nástroj pro sdílení;
 • ukládání stránek pro prohlížení offline a ve formátu PDF;
 • editor screenshotů;
 • QR-skener a generátor;
 • archiver;
 • Komprese provozu a vyčištění paměti zařízení pro urychlení prohlížeče.
 • AdBlock “z krabice” a bez hemoroidů s nastavením – jedna tato expanze stojí za to začít používat prohlížeč UC, protože od Googlu nikdy nečekáme na takový nástroj.

Screenshot_2014-10-27-17-26-08

Režim zobrazení snímků

Někdo jede na internet, aby se podíval na těsnění, a pro takové uživatele v prohlížeči UC existuje speciální režim pro prohlížení stránek, ve kterých jsou zobrazeny pouze obrázky a odstraněny všechny textové a jiné nepotřebné položky.

  Viber – ilmaiset puhelut mihin tahansa laitteeseen

zobrazení obrázku 2

Noční režim + vestavěná čtečka

Fanoušci, kteří budou číst, budou potěšeni přítomností plnohodnotného režimu pro čtení v UC Browseru, když zmizí všechny prvky aplikace z obrazovky a samotná obrazovka se přepne do nočního režimu jedním klepnutím.

Screenshot_2014-10-27-17-28-53Screenshot_2014-10-27-17-15-39

Správce souborů + Správce stahování

O prodloužení již bylo zmíněno, a kromě UC Browser nabízí vestavěný nástroj pro práci se soubory na zařízení, a nashromáždil nakladač, který lze načíst data do více vláken a obnovit stahování po opětovném připojení.

Screenshot_2014-10-27-17-19-52Screenshot_2014-10-27-17-22-28

Cool widget

Zde se tato kulatá malá věc na levé straně změní v menu okamžitého přístupu k aktuálním funkcím prohlížeče a nezasahuje do práce.

Screenshot_2014-10-27-17-25-01Screenshot_2014-10-27-18-32-13

Stojí za to vyzkoušet

Je těžké přiznat, ale váš oblíbený Chrome není opravdu ten nejlepší. Myslíte si, že jsme zapomněli na srovnání výkonu? Ne, ne. Ale tady Chrome, stejně jako další populární prohlížeče, nevyniká moc a často se přiznává k optimalizovaným konkurentům.

 • Syntetické testy Kraken a SunSpider ukázaly, že prohlížeč UC a Chrome pracují stejně jako JavaScript.
 • Pokud jde o celkovou výkonnost, Chrome je mírně dopředu, ale opět se jedná o syntetiku a ve skutečnosti se zde spojí řada dalších faktorů.
 • U prohlížeče HTML5 UC je mnohem lepšími přáteli.
 • Chladné zatížení stránek se očekává před prohlížečem Chrome a v horním prohlížeči UC.
 • Spotřeba paměti u UC Browser a Chrome je stejná na začátku, ale s rostoucím počtem karet Chrome bude dvakrát tak nenasytní.

Google Play má jistě spoustu dobrých prohlížečů, z nichž každý se snaží přitáhnout uživatele svým vlastním. V každém případě, jen jste je vyzkoušeli, můžete s jistotou říci, že jste opravdu našli nejlepšího klienta pro sebe, ale váš poslušný sluha bude v současné době sedět na prohlížeči UC.

Oficiální stránky prohlížeče UC

A prohlížeč UC může poskytnout službu Karma +10 pro Windows Phone +10. Tam s jistotou drží vedení mezi prohlížeči.

  Peers.TV – TV en ligne gratuite sur votre smartphone

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 필드는 *로 표시됩니다

Scroll to Top