15 sexy spodní prádlo s AliExpress

Jak vybrat spodní prádlo na AliExpress

Na AliExpress najdete takové špičkové čínské oděvní značky jako Simplee, Elf Sack, Gagaopt a některé obchody se specializují výhradně na spodní prádlo: Colleer, ARDI, Varsbaby, Julexy. Chcete-li nakupovat úspěšně, Lifehaker se obrátil na dívku, která píše o spodním prádle více než pět let. Podělila se o nuance nakupování tohoto oblečení na internetu.

Pokud prádlo již na modelu není správně sedět, je to důvod k tomu, abyste o tom přemýšleli

A možná si zvolíte jiný model. Nesprávné umístění je, když popruhy a kosti vystřižené do kůže, centrální část podprsenky neodpovídá tělu a jeho řada se zužuje. Pokud je model v sadě podobný upnutému klobásu (prsa vypadnou z prstenu, na zádech v oblasti lůna obrovské vlny), podívejte se na další set.

Velikost sítě může být malá

To je typické pro všechny asijské producenty a velmi pomáhá miniaturním dívkám. Všichni ostatní potřebují pečlivě přečíst popis zboží, připomínky (kupující často píší, zda se objednaná velikost přiblížila jejich parametrům). Nebuďte líní, abyste si vzali měkkou centimetrovou pásku, změřte si to (obvod hrudi, obvod pod hrudník, obvod pasu, obvod boků) a zvedněte velikost podle prodejního stolu.

Popisy produktů se často provádějí pomocí automatického překladu

A není vždy uvedeno v materiálech “bavlna” je tak. Přečtěte si recenze o tom, z čeho je skutečně vyrobena.

Prodejci na AliExpress obvykle nenabízejí návrat spodního prádla

Zvláště pokud produkt nemá sňatek a prostě nezměníte velikost. Návraty jsou také nevýhodné. Náklady na dopravu mohou být vyšší než náklady na objednávku. Závěr: vyberte velikost pečlivě.

10 svůdných setů

1. Čipka s podprsenkou a klasickými kalhotkami

Sexy spodní prádlo: krajka s podprsenkou a klasickými kalhotkami

Velmi oblíbená šarže s tisíci pozitivními recenzemi. Široká šňůrka s přezkou dobře zdvihá a zdůrazňuje i malou hruď. Uvnitř šálků jsou bavlněné obložení. Nohavice zcela natažené, na širokém elastickém pásku. K dispozici jsou tři barvy: černá, vínová a bílá. V komentáři je poznamenáno, že v životě je bílá blíže barvě šampaňského.

Cena: 662 rublů.

2. Nastavte podprsenku a průhledné kalhotky

Sexy spodní prádlo: sada s bando podprsenkou a průhlednými kalhotkami

Sada, která dokonce vypadá tmavě v tmavé verzi velmi jemně. Push-up podprsenka na kosti, popruhy jsou nastaveny a odstraněny. Nohavice jsou průhledné, vpředu zdobené širokou krajkou. V přehledech napište, že materiál je velmi měkký a celou sadu dobré kvality: žádné vyčnívající nitě a nešité švy.

Cena: 677 rublů.

3. Otevřená sada ve sportovním stylu

Sexy spodní prádlo: sportovní styl

Lot, který odmítá myšlenku, že všechna sportovní oblečení je ošklivá a že veškerá rybářská síť je nepohodlná. Tato sada elegantně kombinuje úplet a krajky, což je velkolepé a pohodlné pro nošení. V prstenu nejsou žádné kosti, ale díky elastickému pásku se prsa udržuje perfektně. Popruhy jsou nastavitelné v délce, mohou být zkříženy na zadní straně.

Cena: 833 rublů.

4. Kandidá transparentní sada s mečem

Sexy spodní prádlo: upřímná průsvitná sada s mečem

Také velmi populární produkt na AliExpressu. Sada s úplně průsvitným korzettem bez srsti a stejnými kalhotkami je vhodná pro odvážnou povahu a zvláštní příležitosti. Speciální pikantnost přidává elastické pásky a-la svetr.

Dívky, které již koupily toto spodní prádlo, píší o pružnosti popruhů, měkkosti krajky a rychlém dodání. Nicméně, nosit takovou soupravu, musíte mít nejen odvahu, ale také dobrou postavu. Navíc si uvědomte, že rozsah velikostí je zobrazen ve formě písmen (bez obvodu hrudníku a čísla pohárku) – je snadné ji chybět.

Cena: 350 rublů.

5. Krajka s páskou pro stoření

Sexy spodní prádlo: krajka s páskou pro punčochy

Otevřená podprsenka s balkonem a nohavičkami tanga – sama o sobě je svůdnou kombinací. Ale tato sada je doplněna elegantním pásem pro punčochy. Popruhy na pásu jsou nastavitelné podél délky, šálky s kostimi mírně zvedají hrudník a vytvářejí atraktivní linii dekoltu.

K dispozici jsou tři barvy. Kupující říkají, že prodávající je velmi společenský a pomáhá určit velikost.

Cena: 930 rublů.

6. Elegantní tělo krajky

Sexy spodní prádlo: elegantní krajka tělo

Žádné jámy, žádný pěnový kaučuk – jen jemná krajka, příjemně tvarované tělo. Toto tělo je vhodné pro každodenní nošení (například pod přísným oblekem) a pro romantické večery s blízkým.

Poznámky berou na vědomí rychlé dodání a vysokou kvalitu zboží. Nicméně buďte opatrní s letními šaty (pro bodybuilding to je rozhodující): Asijské značky zřídka šijí na vysoké holky, takže je lepší, aby se na větší velikosti.

Cena: 883 rublů.

7. Nastavte trojúhelníkovou podprsenku a kalhotky

Sexy spodní prádlo: s triangulární podprsenkou a kalhotkami

Linen je vyroben z hedvábí s čipkami. List s měkkými trojúhelníkovými šálkami bez jám a pěnové gumy. Vynikající řešení pro horké letní dny a prsa, která nepotřebuje podporu.

Cena: 588 rublů.

8. Velvet Set

Sexy spodní prádlo: sametová sada

Pěkná sametová látka zvýší vaši postavu a nezpůsobí žádné nepohodlí. Podprsenka bez jader, kalhotky mají dostatečně vysoký kal. Lněné prádlo je dodáváno ve třech barvách: víno, smaragd a černé uhlí.

Cena: 654 rublů.

9. Nastavte pomocí push-up podprsenky a krajky kalhotky

Sexy spodní prádlo: sada s podprsenkou a čepicemi

Podprsenka s kelímky na kostech poskytuje plné pokrytí hrudníku, ale vypadá to zároveň velice lákavě. Popruhy lze uvolnit, což činí tuto sadu vhodnou nejen pro každodenní nošení, ale i při slavnostních událostech, kde jsou vhodná večerní šaty s otevřenými rameny.

Cena: 418 rublů.

10. Nastavte pomocí holterového holteru

Sexy spodní prádlo: nastaveno pomocí holter-podprsenky

Vrcholem této sady jsou otevřené a krajkové kalhotky. Před korzet připomíná špičku. To vám umožní přijít s originálními kombinacemi s halenkami a hlubokým výstřihem. Šálky bez pěnové gumy. Majitelé soupravy zaznamenávají vysokou kvalitu zboží za tak nízkou cenu.

Cena: 286 rublů.

11. Nastavte od podprsenky s V-krkem a nohaviček s otevřenými vložkami

Sexy spodní prádlo: sada podprsenky s výstřihem do V a nohaviček s otevřenými vložkami

Hluboký V-krk podprsenky je vhodný pro dívky s malým hrudníkem. Svršek jí dává krásný tvar s dutinou. Vynikající řešení pro hluboký dekolt. Kupující si povšimnou, že podprsenka s malým efektem push-up a dalšími vložkami.

Nohavice na zadní straně jsou průhledné a v přední části jsou zdobeny malými otvory.

Cena: 455 rublů.

12. Nastavte balkonovou podprsenku

Sexy spodní prádlo: sada s balkonem podprsenka

Zvodná otevřená podprsenka na kostech zavírá půlku do poloviny, sotva pokrývající bradavky. Vhodné pro dívky s malými nebo malými prsy. Majitelé velkolepých forem riskují, že se dostanou do trapné situace, když na skloněni vypadne prsa z mělkých šálků. Ale to zákazníkům neobtěžuje. Sada obsahuje mnoho pozitivních recenzí s fotografiemi od dívčích s velkými prsy.

Cena: 794 rublů.

13. Nastavte čipky s transparentní kalhotkami

Sexy spodní prádlo: set s krajkovými transparentními kalhotkami

Zvodné kalhotky – není to všechno, co je v této sadě pozoruhodné. Skutečným vrcholem je v životech. Má efekt push-up a je přední. To vám umožní oblékat se pod velmi šaty a halenky, protože pevný proužek tkaniny nevyčnívá zezadu a nepřitáhne pozornost. Stehy jsou spojeny na zadní straně, díky čemuž jsou v létě otevřené trička pohodlné.

Cena: 790 rublů.

14. Sada s průhlednou košilou a krajky nohavic

Sexy spodní prádlo: sada s průhlednou košilkou a krajky nohavic

Sada průhledných košil s čipkami a čistými svůdnými kalhotkami je šitá z měkké tkaniny, která je pro tělo tak příjemná. To je vynikající alternativa k uzavřeným pyžamům na léto. V recenzích napište, že souprava je větší než velikost – buďte opatrní.

Cena: 543 rublů.

15. Jemná sada s květinovým vzorem

Sexy spodní prádlo: jemná sada s květinovým vzorem

Sada hedvábí je vyráběna ve dvou barvách: bílá a černá. Pokud první dává představu o něžnosti, pak druhá představuje poznámku o sexualitě. Podprsenka na kostech je šitá z hedvábí, tam je malý push-up. Přední část nohaviček je také hedvábí a za nimi jsou zdobeny krajkou. V přehledech zákazníka rychlé doručení, ideální rozměry sítě a společenský prodejce, který pomáhá vybrat správnou velikost.

Cena: 588 rublů.

Ještě zajímavější věci, které můžete najít na našich telegram kanály s denní aktualizací „Nalezené by aliexpress“, „Pieces of 300“, „Vše pro člověka,“ a v našem týdenním newsletteru s nejlepšími poznatky z aliexpress. Přihlásit se!
Loading...