9 דרכים פשוטות לעשות שטח ב- iPhone ו- iPad

מחק יישומים מיותרים

מחק יישומים מיותרים

כן, זה הכי בנאלי, אבל באותו זמן את הצעד היעיל ביותר. תסתכל על המכשיר שלך. האם אתה באמת חושב שאתה צריך את כל המשחקים או היישומים שבהם אתה מפעיל פעם בשנה? אין ספק שרובם ניתנים להסרה ללא כל השלכות. ואם עדיין יש צורך ביישום מרוחק, ניתן בקלות לשחזר אותו מהענן.

התקן מחדש את היישומים המשומשים מאפס

התקן מחדש את היישומים המשומשים מאפס

אתה כנראה שם לב כי חלק מהיישומים בסופו של דבר תופסים יותר מדי מקום. לרוב זה חל על שליחים מיידיות, לקוחות של רשתות חברתיות ושירותי ענן. זה קורה בגלל המטמון של נתונים. ישנם יישומים המאפשרים לך לנקות את המטמון, אבל זה הכי קל לקחת ולהתקין מחדש את היישום מאפס.

השתמש דוקטור סוללה לניקוי

השתמש דוקטור סוללה לניקוי

לא לשים לב לשם היישום: בנוסף למידע על הסוללה, היא עושה עבודה מצוינת של ניקוי כל אשפה. בכרטיסייה זבל, באפשרותך לנקות את הקובץ השמור ולמחוק קובצי יישומים זמניים על-ידי ניקוי שטח פנוי בדיסק. בנוסף, הרופא סוללה יכול לשחרר RAM, כולל יישומון או סמל הפעלה מהירה על שולחן העבודה. זה אמור להיות שימושי עבור אוהבי המשחק.

הגדר ייצוא תמונות ווידאו

הגדר ייצוא תמונות ווידאו

מדי שנה איכות המצלמה באייפון גדלה, ועמה גדל נפח התמונות והסרטונים שנוצרו. עם זאת, אין מה לעשות, למרבה הצער, זה בלתי אפשרי. זה נשאר רק בזמן כדי לפרוק את התוכן של “תמונות” במחשב או בענן. אם התמונות שלך לא מספיק מקום ב- iCloud, ואת השטח הנוסף לך לקנות יותר לא רוצה, אתה יכול להשתמש «אחסון בלתי מוגבלות תמונות גוגל” או כל סוג אחר לפי שיקול דעתך.

שים את המוסיקה שלך בסדר

שים את המוסיקה שלך בסדר

עם הופעת Apple Music, הצורך לאחסן מוזיקה בזיכרון המכשיר נעלם. עם זאת, אם אתה רוצה לשמור על כמה המוזיקה מקומית, יש גישה אליו בהעדר האינטרנט, שהגישה בעניין זה הגיוני. אין זה סביר כי אתה צריך הדיסקוגרפיה מלאה של האמנים האהובים עליכם – ככל הנראה, אתה יכול להגביל רשימות השמעה בקלות מהמסלולים הפופולריים ביותר.

כבה את העדכון האוטומטי עבור פודקאסטים

כבה את העדכון האוטומטי עבור פודקאסטים

Podcasts גם תופסים הרבה מקום, וכפי שאתה יודע, עם שחרורו של iOS 8, היישום להקשיב להם הוא חלק מהמערכת. אם אתה לא תמיד להקשיב Podcasts ב- iPhone או iPad, אתה צריך לבטל את ההורדה האוטומטית של פרקים חדשים. בנוסף, אל תשכח לאפשר מחיקה אוטומטית של האודישנים.

מחק הודעות

מחק הודעות

קשה להאמין, אבל אפילו הודעות טקסט רגילות יכול בקלות לקחת כמה ג ‘יגה בייט של שטח דיסק לאורך זמן. מה אנחנו יכולים לומר על iMessage ושליחים אחרים, בהם, בנוסף לטקסט, לשלוח תמונות, וידאו ותוכן מדיה אחרים.

נקה את Safari

נקה את Safari

כל הדפדפנים מאחסנים היסטוריה, מטמון ונתונים אחרים. Safari לנייד אינו יוצא מן הכלל. לעשות את זה הרגל לפחות לפעמים להיכנס הגדרות Safari ולמחוק היסטוריה ונתונים.

בצע איפוס ושחזור

בצע איפוס ושחזור

ובכן ולבסוף מטריד ביותר, אבל באותו זמן שיטה יעילה. מחיקת זיכרון מלא ואיפוס יחזירו את מכשיר ה- iOS לצורתו המקורית, אך, כמובן, תאבד את כל הנתונים. לכן, לפני שתמשיך עם ההליך, הקפד לגבות ל- iTunes או iCloud. לאחר מכן עבור אל “הגדרות” → “כללי” → “אפס” ולחץ על “מחק את כל התוכן וההגדרות”. בא, אנחנו יכולים רק לשחזר את המכשיר מגיבוי (ואפילו טוב יותר להגדיר היישומים הם כל חדש והורד מחדש).


זה נראה הכל. אם ידוע לך על דרכים נוספות כדי לנקות את המקום בזיכרון מכשירי iOS, ספר על כך בתגובות.