Musical.ly – הרשת החברתית הטובה ביותר עבור אוהדים של קטעי וידאו קצרים מצחיקים

הבקשה הופיע לפני כשנתיים, כמעט מיד תפס את מקומו בחנות, אבל רבים מאתנו לא שמעו על כך דבר. Musical.ly משלבת את הרעיון של יצירת קטעי וידאו קצרים, שבהם משתמשים משלבים הפעלות וידאו עם רצועות מוסיקה, ציטוטים מסדרות טלוויזיה פופולריות וסרטים. היישום נותן את ההזדמנות להפוך לכוכב, שיש רק טלפון חכם קצת יצירתיות.

אגב, זו לא הגזמה. כמו בכל רשת חברתית, Musical.ly יש חסידיו, אשר נקראים “אוהדים” כאן, ובין המשתמשים הפופולריים מספרם מגיע כמה מיליוני. האם אתה רוצה לעקוף את ליידי גאגא במספר החסידים? ב Instagram, זה לא סביר לעבוד, אבל Musical.ly זה אמיתי!

היישום פועל ב- iOS וב- Android. ההרשמה היא דרך פייסבוק או טוויטר ולוקח כמה שניות. אתה צריך את אותו מספר כדי להבין את ממשק ולהתחיל ליצור.

מבחינה זו Musical.ly יש הכל בסדר מושלם. רק כפתור אחד מפריד בינינו לבין יצירת קליפ חדש. וממש, על המסך הראשי, אתה יכול להיות בהשראת קטעי וידאו שנבחרו על ידי אוצרים, ולקבל רעיונות עבור יצירות שלך. מה לא כאן: לרקוד עם בעלי חיים, להעתיק כוכבים, סצינות הייצור. וכל זה עבור מוסיקה פופולארית או דיאלוגים מצחיקים מסרטים.

Musical.ly Musical.ly: הכרטיסייה שנבחרה

כאשר אתה מוכן, לחץ על פלוס, בחר מוסיקה, ולאחר מכן לצלם את הווידאו או לקחת את אחד סיים מן הגלריה (אתה יכול גם לעשות הצגת שקופיות מהתמונה). באשר למוסיקה, הבחירה כאן היא רחבה מאוד. יש הרבה שירים מתוך קטגוריות שונות, כולל MTV VMA קליפים, כמו גם סרטים קומדיה, קריקטורות ועוד.

Musical.ly: כלי עריכה Musical.ly: ספריה מקוונת

וידאו יכול להיות ירו ברציפות או עצר אם יש צורך, הדבקת אותו מאוחר יותר ממגוון של שברי. בנוסף לתמונה, Musical.ly הוא מסוגל להקליט אנימציה על לטוס ולאחר מכן לשלב את כל זה לתוך קליפ בודד יחד עם המסלול מוסיקה.

Musical.ly יכול לגלגל קטעי וידאו Musical.ly: מערבל אודיו

אם אתה מתקרב לכל זה עם הומור, אתה יכול לקבל קטעי וידאו מצחיק מאוד. ההשפעות הן אפילו יותר קומי. בנוסף המסננים הרגילים זמירה, היישום מאפשר לך להאיץ או להאט את הווידאו, כמו גם לבצע המרות אחרות. אם אתה רוצה לשמוע את הווידאו איך לשיר יחד, אתה יכול להשתמש בהגדרות ערבוב ולשנות את עוצמת הקול של פסקול.

  Kako instalirati Telegram na iOS ako je uklonjen iz App Store ili blokiran

IMG_2864 IMG_2865

לאחר ההתקנה, הגליל אמור לחלוק עם חברים. ניתן לעשות זאת באופן ציבורי, לאחר מכן כל העוקבים שלך יראו אותו, ובאופן פרטי, הסרטון יישלח להודעות פרטיות (Direct.ly). או, באופן כללי, את הווידאו ניתן לשים בכל רשת חברתית, למשל Instagram.

הרעיון של Musical.ly עשוי להיראות בנאלי ולא חדש: כמו שכבר ראינו ב Vine ו Dubsmash. אבל, בניגוד להם, היישום Musical.ly הוא ממוקד יותר על מוסיקה מאשר משפכים. השירות מציע למשתמשים לחשוף את כישרונם כאמן, מבצע, אפילו תחת הפונוגרמה, שירים של הלהקות האהובות עליהם או לרקוד עבורם. ברוב המקרים, קטעי וידאו כאלה הם לא פחות מצחיק מאשר ב Vine, במיוחד עבור מי להתקרב סוג זה של יצירתיות עם נתח טוב של הדמיון, ולא רק לפתוח את הפה למוסיקה.

IMG_2866 IMG_2867

Musical.ly כל הזמן יוצר תרשימים אוספים אקטואלי עם קליפים הטובים ביותר. ישנם קטעים שלמים עם קליפים המוקדשים לאירועים מסוימים (לדוגמה, אולימפיאדה או פוקימון GO), כמו גם מיון על ידי hashtags ו outputting אלה החמים. בנוסף, השירות מארגן שידורים חיים עם סלבריטאים מקומיים, שם לכל אוהדים יש הזדמנות לתקשר איתם.

בקרב הקהל דוברי הרוסית, Musical.ly לא פופולרי עדיין, ורבים מכם כנראה אף פעם לא שמעו על זה. אבל, כנראה, זה זמני. בארצות הברית, היישום יש הצלחה מדהימה בקרב בני נוער וצעירים. אמנם יש דוגמאות של אוהדים מבוגרים יותר. אחד הפופולריים ביותר ב Musical.ly הוא החשבון של אישה בת 87 תחת הכינוי Gangsta סבתא. סבתא עליזה זו יש כמעט 2 מיליון חסידים, אשר משוגעים על מופעים מגוחכים שלה.

Musical.ly יש כל הזדמנות לחזור על ההצלחה של פוקימון GO – משחק שקיבל פופולריות נפץ ברוסיה, הופכת לתופעה של תרבות ההמונים. אם אתה רוצה להיות בין הראשונים, אתה צריך ליצור את הפרופיל של Musical.ly ולהתחיל לסובב אותו עכשיו. אם בני נוער ואפילו סבתות לקבל את זה, אז למה לא? במיוחד כי זה מאוד כיף. נסה את זה!

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 필드는 *로 표시됩니다

위로 스크롤