Nejlepší iPad aplikace pro editaci videa: iMovie, Pinnacle Studio a další

Náš iPad je ve skutečnosti multifunkční zařízení s mnoha různými scénáři využití, jedním z nich je editace videa. Vzhledem k velké diagonále obrazovky a poměrně silné plnění iPad s lehkostí lze použít pro instalaci jednoduchých válců. Video z vaší poslední dovolené, Matinee v mateřské škole a jakékoliv jiné domácí video – můžete se snadno změnit na “film”. Apple se o nás postaral a vydal iMovie pro iPad, ale kromě toho existuje mnoho dalších podobných aplikací. Stojí za to hledat alternativy a které si zaslouží vaši pozornost?


iMovie

imovie1

Jak jste pochopili, iMovie je vlastní patentovaná aplikace společnosti Apple pro instalaci a přenesena do iOS s operačním systémem OS X. S ním můžete importovat klip a několik klipů; řezat nebo lepit je na správném místě; Přidejte přechody, efekty a tituly. Také iMovie podporuje vytváření chladných přívěsů na cestách. Navíc disponuje všemi tradičními funkcemi pro úpravy aplikací, například obraz v obraze, dělené obrazovky, pomalé efekty a další. Rozhraní a použití samotné aplikace je podobné verzi Mac, takže pokud ji znáte, ovládání iMovie na iPadu netrvá dlouho. Za zmínku stojí také to, že můžete poslat dokončená videa do Apple TV nebo do jiného zařízení iOS přes AirDrop.

imovie2

Pokud nechcete odtrhnout od ekosystému Apple a upřednostňovat značkové aplikace – vyberte si iMovie.

Pinnacle Studio

pinnacle

Pinnacle Studio, dříve známé jako Avid Studio, existuje podstatně déle než iMovie pro iOS a obsahuje mnoho jeho vlastností. Ovládací rozhraní je poněkud odlišné, ale umožňuje zobrazovat více ovládacích prvků, jako u profesionálních editačních aplikací. Plavby Pinnacle Studio zahrnují podporu pro Box, Vimeo, Dropbox, Google Drive a Microsoft Skydrive, které nejsou v iMovie. Jakmile je váš film připraven – můžete ho okamžitě nahrát do cloudu nebo ho sdílet přes Facebook, YouTube nebo Vimeo.

  “Yandex”推出语音助手“爱丽丝”

pinnacle2

Pokud máte zájem o další možnosti úprav a integraci s video službami a cloud storage – Pinnacle Studio je právě to, co potřebujete.

Videon

videon1Videon je univerzální řešení. S ním můžete nejen připojit video, ale i zachytit, tedy natáčet. Aplikace má spoustu možností fotografování, například přepínání mezi předními a zadními kamerami, stabilizací videa, úrovní záznamu zvuku a mnoha dalších funkcí. Pokud jde o editaci, Videon má všechny tradiční funkce, navíc má filtry pro korekci barev, efekty, náhled a další funkce.

videon2

Pokud vaše plány zahrnují fotografování vysoce kvalitního videa s minimální potřebou úpravy – zkuste Videon.

Magisto

magisto1

Ve skutečnosti je Magisto nástrojem pro editaci videa, ale je také velmi užitečné pro vytváření a sdílení videoklipů. Jednoduše vyberte fotografii nebo video, ze kterých chcete video připojit, rozhodněte se o stylu a vyberte píseň nebo melodii, která bude použita jako zvukový doprovod – vše, co učiní Magisto. Jakmile aplikace ukončí vykreslení filmu – obdržíte oznámení a okamžitě budete moci video zobrazit nebo sdílet s přáteli. Ve volné verzi můžete přidat až 10 klipů, poté budete muset zakoupit předplatné.

magisto2

Pokud chcete vytvořit velkolepé videa s minimálním úsilím – Magisto (s ohledem na předplatné) bude nejlepší volbou.


Jsou nějaké otázky, připomínky nebo návrhy? Vítejte v komentářích – jsem rád, že mluvím a pomáhám. Zůstaňte s námi, je toho mnohem víc!

(přes).