8 knih pro ty, kteří chtějí vědět o sexu všem

1. “Bible pro budoáru. Průvodce po sexu bez hranic, Bethany Vernonová

Pokud sex pro vás – to je 10-30 minut v tradičním představuje trochu orálního sexu „ohřát“ a občasné orgasmů, „Bible pro budoáru“ otevře se před vámi celý nový svět potěšení.

Dozvíte se, že můžete opustit vnímání pohlaví jako krátké pronásledování orgasmu a přeměnit ho na posvátný čin, který poskytuje neporovnatelně více potěšení a uspokojení. Autorka vypráví o vlastnostech anatomie a stimulaci určitých bodů u mužů a žen, podrobně pojednává o tématu análního sexu a přípravě na něj. Hovoří o sexuálních hračkách a technikách: shibari, erotické výprask, používání teploty a mnoho dalšího.

Pokud jste připraveni vzdát se tradiční víry a hanby, přijmout své tělo a experimentovat s ním, Bible pro Boudoir se stane dobrým průvodcem k potěšení pro vás.

Velmi často rychlovka vede k tomu, že Svaté aliance je snížena na obsedantní, mechanický akt, který opouští jeden nebo oba partneři pocit citové prázdnoty, fyzické touhy a nespokojenosti … Tím, že prostě zlepšit sexuální dovednosti milenci se naučí vytvářet rituály, které mohou nastat v průběhu několika hodiny, ne-li dny.

Bethany Vernon, “Bible pro Boudoir”

Koupit knihu

2. “Bible o sexu. Revidované vydání, Paul Joanidis

Pokud máte pocit napětí, chcete-li si přečíst o sexu, můžete volit tuto knihu – napětí z prvních kapitol zmizí. Celá kniha je plná lehkého humoru, takže není možné číst bez úsměvu.

Pokouší se definovat sexu je často jako snažit se vstoupit do pochvy membránu: kdykoli si myslíte, že jste dělal to, sakra, co vyskočí na vás jako ninja.

Paul Joanides, “Bible z pohlaví. Aktualizovaná edice »

Jedná se o skutečný encyklopedie, která se zabývá, jak se zdá, jakýkoli aspekt, jakkoli souvisejících s pohlavím. K dispozici je i informace o líbání a svlékání, sexuální vztahy s kolegy, sex v armádě, sexu během menstruace, nemluvě o očekávaných tématech jako orgasmus, sexuální fantazie, antikoncepci a erotických pomůcek.

  Jak poslouchat audioknihy z telefonu, i když není k dispozici žádný internet

Proto, i když se domníváte, že jste v pokušení, najdete v knize něco nového.

Koupit knihu

3. “Intimní gymnastika pro ženy”, Ekaterina Smirnová

Mnoho žen jít do fitness nebo cvičení, rozvíjí svaly těla, ale zapomenout na intimní svaly, jiní jsou sedavý, je to ještě horší vliv na zdraví žen a tón svaly hráze.

V knize Ekateriny Smirnové se po krátké teorii (co a proč vyvíjet a jak to ovlivní zdraví a potěšení ze sexu) je uveden seznam cvičení pro různé úrovně výcviku. Na obrazech se provádí oblečená žena a směr úsilí je označen šipkami, ale popisy jsou poměrně podrobné, je zcela jasné, co a jak je napnout.

Koupit knihu

4. “Jahoda na bříze. Sexuální kultura v Rusku », Igor Kon

V této knize nenajdete rady a praktiky, ale může vážně čerpat ty, kteří se zajímají o ruské dějiny a původ našeho postoje k sexu. Pokud hledáte jednoduchou humornou knihu, radím vám, abyste tuto práci nakrájeli. Existují samozřejmě zábavné okamžiky, ale z nich není příliš mnoho.

Igor Kon popisuje historii ruského sexuality od dob pohanství a až do dnešních dnů, vypráví, jak byl sex v Rusku, jak změnit postoj k sexu a tělo v Sovětském svazu po jeho zhroucení, co nás změny čekají v budoucnu.

Koupit knihu

5. “Ano! Tajemství lásky pro dva “, Mantec Chia, Rachel Carlton Abrams, Douglas Abrams Arava

Až dosud mnozí věří, že ejakulace u mužů je nezbytně doprovázena orgasmem a mnoha orgasmy – to je spousta žen. Mantecova kniha Chia tento názor vyvrací. Taoistický učitel a mistr Qigong učil západní svět po mnoho let taoistické praktiky lásky, které odhalují sexualitu lidí obou pohlaví a dávají úžasné pocity.

Ejakulační orgasmy jako velkolepé let, ale poté, co dojde k dlouhé a extatické akrobacie akrobacii více orgasmů, ejakulace normální přistání vás zklamat svou jednoduchostí a nenáročný.

Mantec Chia, “Ano! Tajemství lásky pro dva “

Autor vypráví a ukazuje příklad západních a orientálních studií, které několik orgasmy pro ženy – není mýtus, že je k dispozici pro všechny a dobré pro zdraví. Také v knize existují techniky, jak dosáhnout uspokojení pro oba partnery, vedoucí k homosexuálům, příběh o tom, jak se zachovat přitažlivost k partnerovi na mnoho let, a způsoby, jak se vyrovnat s problémy, jako je impotence a předčasná ejakulace.

  7 tipů pro ty, kteří chtějí správně číst

Koupit knihu

6. “Sexualita, láska a gestalt”, Brigitte Martel

Tato kniha je věnována psychologickým problémům, které zasahují do sexuálního života. Brigitte Martel, francouzský psychoterapeut s rozsáhlými zkušenostmi v individuálních a skupinových sezení, mluví o problémech, které se často vyskytují svým zákazníkům: absence orgasmu u žen, předčasné ejakulace u mužů, ztráta sexuální touhy v páru a mnoho dalších potíží, který pomáhá úspěšně zvládnout Gestalt terapie.

Neexistují žádné složité pojmy, matoucí vysvětlení a teorie. Všechno je jednoduché a zřejmé, podporované reálnými příklady a velmi zajímavými. Možná zjistíte vaši situaci v historii jednoho z pacientů společnosti Bridget a pochopíte, kam směřovat. Kromě toho kniha pomáhá pochopit, že některý z vašich problémů v sexu je vyřešen.

Tato kniha je především pro vás – ti, kteří začali svůj sexuální život se zraněními, kteří byl ohromen vzdělávání, který ztratil sexuální zájem a začal se léčit sexuální život jako povinnost …, ale i pro ty, kteří aspirují na plnosti svých sexuálních zkušenostech …

Brigitte Martel, “Sexualita, láska a gestalt”

Koupit knihu

7. “Jako žena chce. Master-class na vědě o sexu “, Emily Nagoski

Autorka knihy odhaluje všechny aspekty sexuality žen: od anatomických rysů až po sociální a kulturní souvislosti. Naučíte se, jak vzbuzuje vzrušení, jaké faktory ovlivňují potěšení, jak dosáhnout orgasmu a proč to nefunguje.

Koupit knihu

8. “Masters and Johnson o lásce a sexu”, William Masters, Virginia Johnsonová

Sex průvodce pokrývat různé aspekty: anatomie pohlavních orgánů, sexualita v různém věku, od dětství do stáří, sexuální techniky a chování, hetero- a homosexuality, sexuální fantazie a další.

Neexistují žádné konkrétní techniky pro zvýšení potěšení a získávání orgasmu, ale existuje mnoho dalších informací, které mohou být užitečné pro rozšíření vašich obzorů. Kniha je nejvíce vhodná pro dospívající a pro ty, kteří se zajímají o téma sexu a chtějí rozšířit své znalosti v této oblasti.

  REVIEW: "Paradox vášně. Miluje ho, ale ne, "Dean Delis a Cassandra Phillipsová

Koupit knihu