10 טעויות המונעות נערות מלהיות אהובות

1. אל תסתכל על עצמך

הריח החריף של הזיעה אינו עדות לברוטאליות, אלא סימן לעצלנות ולזלזול רגילות כלפי אחרים. כנ”ל לגבי בגדים מלוכלכים ונעליים, שיער לא רחוץ, ציפורניים רחוצות ושיניים רקובות. אם אתה מנסה לרצות ילדה, תחילה לעשות את זה כדי שהיא יכולה להתקרב ללא מסכת גז הרצון לחדור את עיניה.

2. להיות בטוח בעצמו

איך לאהוב בחורה: אל תהיה שחצן

נשים (ואנשים בכלל) כמו אמון, אבל לא מנופח יהירות. אף אחד לא רוצה לשמוע את הסיפור על היתרונות שלך כל הערב. אף אחד לא רוצה לראות כמה אתה גס למלצר, כי אתה מחשיב את עצמך יותר טוב ממנו. ובוודאי שאף אחד לא רוצה להרגיש כמו לנשום איתך באוויר אחד – כבר זכות.

3. ללמוד לחיות

טעות נוספת, מעורבת בביטחון עצמי מופרז. ולעתים קרובות – על סקסיזם. אם יש לך אפילו את המשאלה הכי כוונות טובות לספר nesmyshlonoy הבחורה הזאת, מה ללבוש, איפה, על ידי מי, ואיך לעבוד ומה המטרות להשיג, לעצור ולחשוב: ביקשת?

נשים מתמודדות כל הזמן עם גברים אשר שואפים לתת הערכה מקצועית של חייהם ואת הטיעונים ההפעלה כמו “אתה אמא ​​בעתיד.” להגיד שזה מקומם זה לא להגיד כלום.

צורה אחרת של דאגה אמיתית של גברים נקראת דגימה. זה מורכב בצורה מפנקת של שיחה, שבו גבר עושה הנחה לאישה על הסקס שלה. למעשה, אלה הם “הסברים מיוחדים” לבנות. לפיכך, אדם שואל את המודעות והמודעות של השיח בנושא, ואת יכולותיה האינטלקטואליות.

4. להיות לא בולט

כאן הכל פשוט: אי אפשר לרצות אף אחד, עד שהוא יודע על הקיום שלך. לכן, לצאת מן הצללים ולהפוך חברים הוא צעד הכרחי. אם קשה לך לעשות זאת בגלל ביישנות, השתמש בעצות ממאמרים אלה:

  • איך להפסיק להיות ביישן של כולם והכל: 10 שיטות יעילות →
  • כיצד ומדוע לדבר עם ילדה, אם מוגבל על ידי אילוץ →

  איך לבשל דייסה שיבולת שועל: הוראות מפורטות

השלב הבא הוא לזהות את אהדתך. מחמאות, לשאול שאלות, לפלרטט, מזמינים אותם בדייט – פשוט מניחים לילדה להבין מה התפקיד של האהבה שלך לא היה סתם שיחת חולין.

5. להיות עקשן מדי

ישנם סטריאוטיפים מוזרים רבים הקשורים חיזור. לדוגמה, כי אישה צריכה להיות חשוף עבור – כאילו כולם בוערים בלהט, אם כל מעגלים לעזאזל לעבור לה. אמונה אבסורדית נוספת היא כי הנקבה “לא” פירושה “כן”, כלומר, ההתמדה העיוורת שלך מבטיחה לכאורה הסכמה.

מה קרה כאן? העובדה שהנערה נתפסת בתחילה כמניפולטור, או כאדם שדעתו יכולה להיות מושפעת בקלות. בנוסף לעובדה כי עמדה זו היא מכובדת בבירור, זה בכלל לא ברור למה אחד צריך ליצור קשר עם בחורה כזו.

כמובן, אם מישהו אוהב אותך, לא נופלים על קשיים. אבל יש צורך להיות אוהד עם עדינות. לחץ חזק ייתפס כהפרת גבולות אישיים.

6. לרדוף

רדיפה היא צורה קיצונית של התמדה, הגובלת באובססיה. שום דבר מלבד פחד ודחייה, זה לא יכול להתגרות.

7. להיות קר unapproachable

הנוסחה “פחות אשה שאנחנו אוהבים, כך אנחנו אוהבים אותה יותר”, אלא במקרה של בנות עם הערכה עצמית נמוכה ומערכת של קורבנות. האחרים לא אוהבים אהדה.

8. הונאה

איך לאהוב את הנערה: לא לרמות

מערכות יחסים בנויות על אמון, ולכן כל שקר מיד לשים צלב עליהם. אבל כאן יש צורך להבין את ההבדל: הרצון להראות הצד הטוב ביותר שלהם אין שום דבר פסול, אבל הרצון לייפות את מעמדם החברתי או להסתיר מידע חשוב כגון הנוכחות של אשתו וילדיו, כבר מסופק – ובסופו של דבר משאיר לצדדים.

9. השווה

כולל בחורה בתהלוכת פגע של קרובי משפחה לשעבר שלך או נקבה הוא רעיון רע. השוואה בכל כיוון מפחית את ייחודה.

ובכלל, עם סיפורים על מערכות יחסים קודמות, מוטב לחכות: אתה רוצה להיכנס לחדשים, למה אתה צריך לגרור את המטען של הישנים בהם?

10. להיות בלתי אחראי

אם אתה כל הזמן לשאת פגישות או מאוחר באופן שיטתי עבורם, מבטיח משהו לא, הבחורה רואה רק דבר אחד – הזנחה. איזה רצון זה גורם? ללא שם: נכון, אין לך שום דבר לעשות איתך.

  איך ועל מה לדבר עם בחורה, אם אילוץ מעכב

אז, מה שאתה צריך לעשות כדי לרצות את הילדה

1. להישאר עצמך

זה חשוב במיוחד אם אתם מחפשים מערכת יחסים ארוכת טווח. לא לרמות, לנסות על תמונה של מישהו אחר ולשחק משחקים. גם אם זה בהתחלה עוזר פיתוי, האמת תצא במהירות.

2. כיבוד

לתפוס את הילדה כאדם שווה לך, לא ללחוץ עליה, לנסות לא רק כדי להראות איך אתה משכנע, אלא גם כדי ללמוד עליה. וכן, שמירה על מילה אחת ושמירה על מראה מסודר הוא גם סימן של כבוד.

3. אל תפחדו מדחייה

הפחד אינו בעל הברית הטוב ביותר בעסקים. בכל מקרה, מוטב לנסות ולהתחיל מערכת יחסים מאשר לענות על ידי ספקות. אז גם במקרה של כישלון תהיה לך חוויה חדשה בתקשורת עם המין השני.

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 필드는 *로 표시됩니다

위로 스크롤