12 עובדות שעליך לדעת על הגדלת שפתיים

1. השפתיים לא משאבות בסיליקון ובבוטוקס

ליתר דיוק, לא לשאוב בוטוקס. חומר זה יש מטרות אחרות: הוא משמש להקפיא סיבי שריר. סיליקון בשפתיים הוא אפשרי, אבל זה כמעט לא בשימוש, כי ההשפעה של סיליקון או חומרי מילוי שומן שתלים קשה לנבא. ייתכנו עיוותים, למשל.

עכשיו כדי להגדיל את השפתיים להשתמש מילוי על בסיס חומצה היאלורונית.

מאז חומצה היאלורונית היא בגוף האדם, זה חומר בטוח למדי: אלה חומרי מילוי לעתים נדירות יש תגובות אלרגיות, קל למינוח וקל להסיר.

ישנם מספר מותגים מוכרים כבטוחים: Restylane, Juvederm, Belotero. רשימה מלאה של FDA אישר תופסי ניתן למצוא כאן. הקפד לראות אם יש תרופה זמינה לך במרפאה ברשימה זו.

כל אחד ממלאים אלה יש מוזרויות משלה של היישום. הבחירה של אמצעי הוא דנו טוב יותר עם הרופא.

2. ההשפעה של חומצה היאלורונית היא זמנית

חומצה היאלורונית מתמוססת, ולכן ההשפעה של הגדלת השפתיים נמשכת בין מספר חודשים לשישה חודשים. זה תלוי בסוג המילוי, ועל המאפיינים האישיים.

3. גברים יכולים להיות גם

מילוי לא רק להפוך את השפתיים שמנמן וחושני. הם עוזרים לתקן את הטופס ולמנוע חוסר איזון. ומי אמר שגברים לא רוצים שיהיה שפתיים נפוחות?

4. זה עדיין יהיה השפתיים שלך

אל תצפו כי מילוי יגרום השפתיים כמו הכוכב האהוב עליך. כן, בעזרת חומצה היאלורונית, אתה יכול לשנות את עוצמת הקול ואת הצורה, אבל לא יותר. ואף על פי אפקט יהיה מורגש מיד, לא מצפה שאתה לא מזהה חברים.

שפתיים augmentation לא יגרום לך אנג 'לינה ג' ולי

5. זה כמעט לא כואב, אבל מוחשי

לפני הזריקה, הרופא מחיל הרדמה על השפתיים ועל העור סביבם. בהתאם למאפיינים האישיים, הרגישות משתנה: מישהו מרגיש רק עקצוץ קל, מישהו לא נוח. לאחר הזריקה כדי להפחית נפיחות לכפות קרח, זה גם עוזר להיפטר תחושות לא נעימות.

כמה ימים לאחר ההזרקה, הרגישות של השפתיים יכול להיות מופחת.

6. יש להכין את הנוהל

זו לא התערבות לא מזיקה כמו שזה נראה. לפני ההליך, אתה לא יכול לקחת תרופות המשפיעות על קרישה או לדלל דם (כולל ויטמינים וויטמין E), לשתות אלכוהול, עשן.

7. יש התוויות נגד

אתה לא יכול למלא את השפתיים עם חומרי מילוי אם יש לך סוכרת, מחלות אוטואימוניות, בעיות עם קרישת דם או החמרה של הרפס.

8. יש תופעות לוואי

זריקה כזו היא התערבות כירורגית שיכולה להפוך לתוצאות בלתי רצויות. לאחר הזריקה, תמיד תהיה בצקת, אבל זה יתקיים בעוד כמה ימים. צרות אחרות:

  • חבורות.
  • קונוסים.
  • דפורמציה של השפתיים.
  • אדמומיות.
  • זיהום, אשר נכנס למקום של הזרקת.
  • אלרגיה.

9. לקחת עניין רב הוא מסוכן

חבל שאף אחד לא שומר על הסטטיסטיקה של הבנות שישבו כדי להגדיל את השפתיים.

עם זאת, כל מי שיש לו Instagram לא צריך נתונים סטטיסטיים. בין אם כי תופסי צריך להיות מתעדכן כל הזמן, או כי הטוב ביותר הוא האויב של טוב, אבל זה אפילו אפשרי ללכת רחוק מדי עם השפתיים.

כדי לחבב את הגדלת השפתיים מסוכן

רק במקרה: אם אתה הולך קוסמטיקאית, להתחיל עם מינימום. אם אתה רוצה יותר, לך שוב. אבל עדיף לחשוב על כמה שבועות נוספים, כאילו אתה באמת צריך את זה.

ובמיוחד לא לנסות עם ההליך הראשון כדי להגדיל את השפתיים כמה פעמים, לא למתוח את הרקמה.

10. אם אתה לא אוהב את זה, אתה יכול לשחק בחזרה

אם אתה משתמש מילוי חומצה היאלורונית והחליט כי אתה לא אוהב את סוג חדש של השפתיים, ואז קוסמטיקאית יכול לתקן את זה. חומצה היאלורונית נבקעת על ידי אנזים מיוחד. ואם אתה עושה זריקה עם זה, השפתיים שלך יהיה blown מהר יותר מאשר שישה חודשים: כמעט מיד לאחר ההזרקה.

11. זה לא זול.

העלות של הליך אחד משתנה בהתאם למרפאה, מילוי כמות החומר. אתה צריך להתמקד בכמות של 500-2000 דולר.

12. את הזריקות צריך להיעשות על ידי רופא

לכן אל תהסס לבקש את רישיון המרפאה ומסמכים על החינוך המקצועי של הרופא. ואל תגדיל את השפתיים שלך פשוט במכוני יופי, אמון בידיים של לא מומחים, כי אתה מסכן את הפנים שלך.

קרא גם:

  • כיצד להגדיל את השדיים: 12 תשובות לשאלות המרגשות ביותר →
  • שאיבת שומן: לרדת במשקל בעצמך או לעשות ניתוח? →
  • 7 טריקים עבור אלה שרוצים להגדיל את העיניים שלהם →
Loading...