כיצד לקרוא ספרים בחינם ב- Android וב- iOS

כיצד לקרוא ספרות קלאסית בחינם

שירותי ספרים גדולים לא רק להפיץ ספרים תמורת כסף, אלא גם לספק גישה חופשית וחוקית יצירות של קלאסיקות. כדי להתחיל לקרוא, פשוט להתקין את היישום הנכון על הטלפון החכם שלך ולמצוא את הספר אתה מעוניין בספרייה שלה. לאחר הורדתו למכשיר, באפשרותך לקרוא מבלי להתחבר לאינטרנט.

לשירותך יש יישומים בין פלטפורמות של שירותים כגון Bookmate, “LithRes” (“קרא ספרים באינטרנט”) ו- MyBook. על פי מידע רשמי, הספריות שלהם יש 50,000, 32,000 ו 27,000 טקסטים חופשיים, בהתאמה.

Bookmate ו- MyBook מאפשרים לך לקרוא ספרים רק בתוכניות שלך. על רקע זה, “ליטר” יש יתרון. אז, אתה יכול לבחור ספר ביישום “לקרוא ספרים באינטרנט” ולייצא אותו לכל תוכנית צד שלישי לקריאה. כמעט כל ספר על “ליטר” זמין במספר פורמטים: FB2, ePub, PDF ועוד.

איך לקרוא את שאר הספרים בחינם

יש לך עניין לא רק בקלאסיקה, אתה יכול לקרוא בחינם טקסטים אחרים.

1. ביישום “קרא בחינם” ב- Android

זהו יישום נוסף של החברה “ליטר”, אבל זמין רק על פלטפורמת אנדרואיד. אם לשפוט לפי התיאור, קטלוג התוכנית מכילה יותר מ -50 000 ספרים בחינם, ביניהם יש בדיוני מודרני ולא בדיוני. ב “קרא בחינם” תמצאו גם את הטקסטים של סופרים מקומיים ואת התרגומים של עמיתיהם מחו”ל.

טקסטים מונטיזציה בשל הופעות של פרסום. אז להיות מוכנים כי המודעות מעצבן יסיח את דעתך מן הספרים. אבל אם אתה מאסטר במונחים של ריכוז, אז אתה יכול לתת את התוכנית הזדמנות. ובכל זאת, זה מאפשר לך לקרוא ספרים בחינם, ויתרה מזאת, מבחינה משפטית.

  איך ועל מה לדבר עם בחורה, אם אילוץ מעכב

עם זאת, אנו מציינים כי מבחר של היישום חסר טקסטים פופולריים רבים, כי אתה יכול לקנות בחנויות מחובר או לקבל מן הקטלוגים שילם שילם, “ליטר” ו MyBook.

2. באמצעות שירות “Flibusta” ב- Android ו- iOS

“פליבוסטה” היא ספריית הפיראטים הגדולה ביותר. הורדת ספרים ממסד הנתונים שלה, אתה שולל את המחבר של הפרס על העבודה הקשה שלו.

עם זאת, בעזרת “פליבוסטה” אתה יכול לקבל טקסטים שלא ניתן לקנות בכלל (למשל, כי אף אחד לא הבעלים של הזכויות להם באזור שלנו כרגע). ביסודו של דבר, אלה הם ספרים ישנים שאינם מודפסים על נייר והם אינם זמינים במכירות דיגיטליות.

כדי להוריד את הטקסט מהספרייה, אתה יכול ללכת לאתר שלה, למצוא את הספר הרצוי באמצעות טופס החיפוש ולהשתמש הקישור להורדה בכל הפורמטים הזמינים. אבל האתר הפרויקט נחסם לעתים קרובות. כדי לעקוף את ההגבלות, יהיה עליך להשתמש VPN או מיוחד מברק BOT. זה מספיק עבור Bot לשלוח את הכותרת של הספר ובחר את הפורמט עבור העלאת הקובץ בהודעה הבאה.

כיצד לקרוא ספרים בחינם ב- Android וב- iOS כיצד לקרוא ספרים בחינם ב- Android וב- iOS

לאחר הורדת הספר באמצעות בוט או אתר אינטרנט, ניתן לפתוח אותו בכל קורא מותקן (לדוגמה, ב- eBoox בין פלטפורמות, iBooks עבור iOS או ירח + Reader עבור אנדרואיד) התומך בפורמט שתבחר.

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 필드는 *로 표시됩니다

Scroll to Top