כיצד להגדיר את סיסמת ה- BIOS כדי להגן על המחשב

סיסמת הכניסה של Windows מונעת מבחוץ להיכנס לחשבון המשתמש. אבל זה לא מונע גישה להגדרות BIOS, שבו אתה יכול להזיק למחשב או פשוט לפתוח את הכניסה של Windows. כדי להגן על ההתקן מבעיות אלה, התקן סיסמה נוספת ב- BIOS. זה ייקח לך כמה דקות.

קודם כל אתה צריך להיכנס לתפריט ה- BIOS. כדי לעשות זאת, בשניות הראשונות של הפעלת המחשב, לחץ על עד להופעת ההגדרות, על מקש מיוחד. זה יכול להיות F1, F2, F8 או מחיקה – בהתאם ליצרן לוח האם. בדרך כלל מוצג המפתח הרצוי בתחתית המסך בעת הפעלת המחשב.

ואז למצוא את ההגדרות עם המילה סיסמה. הפריסה והפריסה של מחיצות ה- BIOS שונות במחשבים שונים, לכן עליך למצוא את האפשרויות הדרושות בעצמך. לרוב, ניתן לשנות את הסיסמה במקטע אבטחה. אולי, במחשב מותקן לא ה- BIOS הקלאסי, אבל גרפי פגז UEFI. במקרה זה, האלגוריתם של פעולות לא יהיה שונה.

כאשר אתה מגדיר הגדרה עם שם כמו הגדרת ה- BIOS, השתמש בה כדי להגדיר את הסיסמה. המערכת תבקש את זה אם מישהו מנסה להיכנס ל- BIOS.

סיסמה עבור BIOS: קלט סיסמה
httpshiriskumar.blogspot.com

רשום סיסמה חדשה במקום כלשהו כדי לא לשכוח, או לזכור אותה היטב.

גרסת ה- BIOS שלך יכולה לתמוך לא באחד, אלא בשני סוגים של סיסמאות. במקרה זה, תראה את ההגדרות עם המילים User Password (סיסמת משתמש) ו- Password Administrator (סיסמת מנהל מערכת) ותוכלו לציין כל אחת מהן.

סיסמת ה- BIOS: שני סוגים של סיסמאות

אם תתקין סיסמת מנהל מערכת, המערכת תבקש את הסיסמה רק בעת כניסה לתפריט BIOS. בחר באפשרות זו אם אינך רוצה שאנשים לא מורשים ישנו את ההגדרות.

אם תתקין את User Password, בקשת הסיסמה תופיע תמיד עם הפעלת המחשב (אל תבלבל אותו עם סיסמת ההתחברות של Windows). אפשרות זו לא רק מגינה על הגדרות ה- BIOS, אלא גם אינה מאפשרת לתוקפים להשתמש בכונני הבזק כדי לאפס את סיסמת Windows ולהתקין מחדש את מערכת ההפעלה. השתמש סיסמת משתמש אם אתה חושש התערבויות כאלה.

בעת הגדרת הסיסמה, חפשו את הפריט Save and Exit (שמירה ויציאה) בתפריט BIOS (בדרך כלל התחיל עם מקש F10) כדי לשמור את השינויים ולהפעיל מחדש את המחשב. אם בעתיד אתה רוצה להשבית את ההגנה, שוב למצוא את הגדרות הסיסמה ולהשאיר מחרוזת ריקה במקום שילוב חדש.

  אמנות ארוטית shibari: איך ולמה לקשור את השותף שלך

סיסמת ה- BIOS אינה מבטיחה אבטחה מוחלטת, אך מסבכת באופן משמעותי פריצה. כדי לאפס את ההגנה הזו, חולה המבקש יצטרך לפתוח את התיק ולחפור בתוך המחשב.

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 필드는 *로 표시됩니다

Scroll to Top