אמנות ארוטית shibari: איך ולמה לקשור את השותף שלך

מה זה שיבארי?

אומנות שיבארי מקורה בטכניקות הלחימה היפניות של ג’וצ’ו ג’וגסו. מטרתם היתה לא רק לשתק את השבוי, אלא גם כדי להדגיש את מעמדו החברתי – שכן שיטות שונות של קשירה שימשו. עם תום המלחמות עברו טכניקות השעבוד לחיים רגילים: השבויים הוחלפו על ידי נשים, והתהליך עצמו הוערך ליופיו של הרתמה.

עכשיו שיברי הוא קודם כל המיומנות של תחבושת חבל אסתטי, לא נטול נכסים מדיטטיביים. ובוודאי, יש לו גוונים ארוטיים: שיברי יכול לשמש כדי לתקן שותף (לעתים קרובות יותר, אבל לא בהכרח אישה). בנוסף, אלמנטים חסון יחידים יכולים להשפיע על אזורי הארוגני שלה.

כיצד ליישם את הטכניקה הזו בחייך האישיים, כולם מחליטים על עצמו. העיקר לזכור: בראש ובראשונה, תשוקה הדדית, במיוחד בהתחלה, זהירות. כל השאר תלוי במידה רבה בדמיון שלך.

מה זה שיבארי?
tumblr.com

כיצד לבחור חבלים עבור shibari

חומרים

החבלים הם משני סוגים: טבעיים וסינתטיים. אלה הם יותר ללבוש עמידים, אבל עדיין לא האפשרות הטובה ביותר: הם מחזיקים את הקשר גרוע יותר יכול להשאיר כוויות על העור.

עם חבלים עשויים מחומרים טבעיים, הכל גם לא כל כך פשוט. כותנה – הכי רך, אבל זה מה יכול להיות בעיה עבור אוהדי הריגוש. חבלים פשתן גם רך, אבל לפעמים הם יכולים להכיל תכלילים מוצקים שיכולים להזיק לעור.

קלאסיקות של הז ‘אנר הם חבלים יוטה. הם רכים למדי, כדי לא לגרום לפציעות, אבל גם גס בינוני, כך אדם מרגיש קיבעון.

חבלים עבור shibari יכול להיות עשוי מחומרים טבעיים אחרים. בצע את הבחירה שלך על בסיס הרגשות שלך ואת הרגשות של השותף. וגם לקנות חבלים מעובדים בחנויות מיוחדות.

גודל, אורך, כמות

כדי לא להתבלבל במגוון גדלים, ראשית, בחר חבלים עובי בינוני: 6-8 מ”מ. אפשרויות רזה לא ייראה כל כך יפה לקרוס לתוך הגוף. עם עבודה עבה יותר קשה, והם משמשים לעתים קרובות יותר כדי להפיץ עומס חזק (למשל, כאשר מושעה, וזה בהחלט לא הצעד הראשון בשיבארי).

  סימנים של הריון זה יכול ולא ניתן לסמוך

באשר אורך, שני מטר שלושה חבלים נוח לקשור ידיים ורגליים. חבלים של 8-12 מטר אורך משמשים חזה הירך straps, וכן חתכים ארוכים יותר יש צורך לקשור את כל הגוף.

מספר החבלים תלוי באורך (ככלל, יותר, פחות צורך) ואת מספר הקשרים ואת הידוק של חסון. במילים פשוטות, אתה יכול לקשור קשר אחד עם חבל אחד קצר. אבל אם אתה רוצה ליצור דפוס מורכב, זה ייקח שניים או שלושה, או אפילו יותר.

עם אילו אלמנטים להתחיל

האלמנטים הבסיסיים של שיברי הם הכריכה של הזרועות, הרגליים, החזה וקיבוע של כל הגוף. עדיף להתחיל עם משהו פשוט, באמצעות מדריכים או הדמיון שלך. בסופו של דבר, שיברי הוא אמנות, הטכניקה המחייבת היחידה לא קיימת.

קישור הידיים של “קשר”

הצומת הזה הוא אמין למדי ולא להדק לבד, מה שמקטין את הסיכון של פגיעה בשוגג. עדיף להתחיל איתו.

מקפלים את החבל בחצי ומחברים אותו לקשר, כפי שמוצג בתמונה. לדחוף את מפרקי השותף לתוך החור שבו באמצע אצבעות טבעת ממוקמים, ולהתאים את המתח לולאה. את החבל יש ללחוץ בחוזקה על הידיים, אך לא לגרום לכאב.

אלמנטים של שיברי: קשר
onona.ru

לאבטח את הלולאה עם כמה קשרים פשוטים. הם צריכים לשכב שטוח, ללא חפיפות.

אלמנטים של שיברי: קשר
onona.ru

באופן דומה, אתה יכול לקשור פרק אחד או לקשור את הידיים מאחורי הגב.

כריכת רגליים

קשרו את החבל עד הקרסול שוכב על הגב של הקשר שותף “ארכוב”.

אלמנטים של שיבארי: רגליים קשורות
tihiy-omut.ucoz.ru

שאל את השותף לכופף את הברך ככל האפשר בברך, אתה עדיין יכול להזיז אותו כמה סנטימטרים על ידי מאמץ מאמץ. החבל הוא כרוך סביב החלק החיצוני של הירך, ואז לאורך הפנימי, בחזרה אל הקרסול.

אלמנטים של שיבארי: רגליים קשורות
tihiy-omut.ucoz.ru

עכשיו, להעביר את החבל תחת השקר כבר פונה מאחורי הקשרים לתקן את הקרסול קשורה. לעשות עוד סיבוב סביב הרגל, אבל בכיוון ההפוך. עליו להניח בעדינות על הסליל הראשון באותו המתח.

  כיצד ליצור תמונת ISO

אלמנטים של שיבארי: רגליים קשורות
tihiy-omut.ucoz.ru

כמו במקרה הקודם, להעביר את החבל תחת השקר כבר להפוך ולשנות את הכיוון שוב. הפנייה הבאה ממוקמת לכיוון מרכז הירך ועם מתח נמוך מעט. החבל שוב עושה סיבוב, מגיע לתחילת הסליל, עובר תחתיה ומתנהל בכיוון ההפוך.

אלמנטים של שיבארי: רגליים קשורות
tihiy-omut.ucoz.ru

בצע סיבוב חדש מעל הקודם, קרוב אליו ועם אותו מתח. בנקודה של הטיה, להעביר את החבל תחת התור הקודם. ואז לאבטח אותו עם הקשר ולקחת אותו.

אלמנטים של שיבארי: רגליים קשורות
tihiy-omut.ucoz.ru

עכשיו אילם למשוך את שתי הפניות התחתון של החבל מתוך החלק הפנימי של הירך כדי להדק את הרגל.

אלמנטים של שיבארי: רגליים קשורות
tihiy-omut.ucoz.ru

השלב האחרון: להעביר את החבל בין הירך לרגל התחתונה, לעטוף את הסלילים התחתון למשוך אותו בחזרה עם משיכה קלה. אבטח את החבל עם קשר. הרתמה מוכנה.

אלמנטים של שיבארי: רגליים קשורות
tihiy-omut.ucoz.ru

באתר זה מפורטות הוראות מפורטות כיצד לבצע סוגים אחרים של צמתים ורצועות שונות. כמו כן, ניתן למצוא מערכי וידאו מעניינים בערוץ YouTube זה.

אמצעי זהירות

בעיות אפשריות

נזק עצבי הוא אחד הנפגעים הנפוצים ביותר. לא פחות מסוכן לסחוט את כלי. לכן, אם לאדם יש בעיות עם עצבים או כלי (או נטייה להם), כדאי לחשוב שוב לפני תרגול שיבארי.

כך או כך, יש נקודות שצריך לטפל בהן בזהירות מיוחדת:

  1. עצב רדיאלי על החלק החיצוני של הזרוע בין שרירי הזרוע והשריר הדלתי. עדיף לשים חבלים מתחת לאזור זה.
  2. מקלעת הברך בבית השחי. עדיף לא להשתמש באזור זה בכלל.
  3. הצוואר. אזור זה אסר גם: אתה יכול לעורר חנק בחנק.
  4. פרקי הידיים. יש צורך לאגד ללא לחץ עודף, כדי לא לפגוע בעצבים.
  5. עורק הירך הוא כ 10 ס”מ מתחת לאזור המפשעה. זה לא צריך להיות הדוק מדי עם חבלים וקשרים.

סוכרת, אסטמה, בעיות במפרקים או בלחץ – כל זה גם יכול להיות התווית נגד שיבארי. ובכן, או, לפחות, על מחלות אלה יש לדווח מראש.

  איך לעשות מתנות ב -23 בפברואר במו ידיך: 10 רעיונות מקוריים

תקשורת

תקשורת היא תנאי חשוב לכל פעולה הכרוכה בהגבלת התנועה. ראשית, על השותפים לדון תחילה במה שהם רוצים ולפעול לפי ההסכמים האלה. אמון הוא הבסיס של כל פרקטיקות כאלה.

שנית, בתהליך הכניעה המחייבת (זה שאליו הם נקשרים) יש לתת משוב: איזו תנוחה ומידת הקיבוע מותרת, האם נוצר כאב, כמה ניתן לסבול אותו.

הכאב חייב להיות מדווח מיד, ולא מחכה עד שהוא הופך להיות בלתי נסבל.

בנוסף, האדם המשויך לא יכול להישאר לבד. לאחר הפגישה שיברי צריך להישאר קרוב השותף, לתמוך בו, במידת הצורך. לאחר מחייב, אנשים יכולים לקבל מגוון של תגובות פסיכולוגיות.

דברים נחוצים

  1. מספריים לחתוך חבל במקרה חירום.
  2. עזרת עזרה ראשונה אם נדרש סיוע רפואי.
  3. חלוק או שמיכה לזרוק אותו על השותף לאחר הפגישה.
  4. אספקה ​​קטנה של מים ואוכל: תהליך הכריכה יכול להתעכב, ואחרי זה כיבוד טוב.

האם shibari במצב טוב של המוח והגוף. מראש, לספק את כל הצרכים הבסיסיים. ואל תשתו אלכוהול או סמים (לפני, במהלך, או יותר טוב ואחרי).

בשאר, לנסות להסתמך על זהירות שלך, הרכבת יותר ופשוט ליהנות.

댓글 달기

이메일 주소는 공개되지 않습니다. 필수 필드는 *로 표시됩니다

위로 스크롤