איך להיות הורים cunnilingus: 5 עצות פשוטות

קונילינגוס נחשב ללא ספק לאחד המעשים המיניים המורכבים ביותר. נראה שהסטריאוטיפ הזה בא מאחד – על המורכבות ועל “המסתורין” של איברי המין הנשיים. העצה שלהלן תפריך את הדעה האבסורדית הזאת.

אני אוסיף כי איאן קרנר, מחבר הספר “היא באה ראשונה”: המדריך של האדם החושב לעידוד אישה, עזר לי בבריאתם. אני מחשיב את זה אחד המדריכים הטובים ביותר, אשר עוסק בכל היבט של cunnilingus ומספק חבורה של טכניקות.

אבל בואו סוף סוף להגיע להוראות.

1. תנו לשותף להירגע

נשים רבות לחוות אי נוחות במהלך cunnilingus. עבור אחדים, הוא קשור למכלולים על הריח והטעם שלו או בביטחון ב”כיעור “של איברי המין שלו. אחרים חוששים שגבר לא אוהב לעשות זאת. אחרים עדיין לא אוהבים להיות באור הזרקורים ולא יכולים להירגע. ככלל, אישה מתייחסת באופן גס לגוף שלה, כך העיניים שלך, האף והפה באזור רגיש ופגיע ביותר של הסיבה שלה לפחות התנגדות קלה.

כמובן שאי אפשר לשנות בבת אחת את המודעות העצמית של השותף. אבל אתה יכול לעזור לה להירגע. Körner אומר כי במובנים רבים ההצלחה תהיה תלויה התפיסה שלך של מין אוראלי.

אחת התפיסות המוטעות העיקריות בנוגע לקוקלינגוס היא שזה לא נעים כמו מעשה מיני חודר. עובדה: עבור מספר עצום של נשים הכל בדיוק ההפך.

לכן, תן לנערה להבין שאתה רציני לגבי התהליך, כי בשבילך זה לא הקדמה “החלק העיקרי” וזה באמת הופך אותך.

בפרק שכותרתו “קנילינגוס מניפסט”, קורנר מצטט שלוש הנחות שיש ללמוד על ידי גבר כדי ליהנות מהתהליך יחד עם בן זוג:

  1. במהלך הקוקלינג, אתה שוכח את עצמך: עכשיו ההנאה שלך תלוי בהנאה שלה.
  2. אתה לא ממהר: זה מגיע כל הזמן בעולם. ואתה רוצה ליהנות מכל רגע.
  3. הריח שלה מרגש, הטעם שלה מדהים. והם שניהם חלק מהטבע היפה.

הראה כי השותף שלך יפה ואתה אוהב לעשות cunnilingus

אם אתה יכול להראות את השותף שלך כי הכל בדיוק את הדרך בשבילך, אתה תהיה בין אוהבי סופר מעטים.

2. הכן את השותף שלך ואת עצמך להנאה ארוכה.

ההקדמה לקוקלינגוס היא דרך נוספת להירגע ולרגש את הילדה. חוץ מזה זה פשוט הכרחי: הדגדגן הוא רגיש מדי, לוקח את זה נדנוד הוא לא הפתרון הטוב ביותר. אז לבלות את הזמן שלך מתנשקים, מחבקת, נוגעת, מספרת על הפנטזיות שלך. ורק כאשר אישה היא נרגשת מספיק, ללכת אל איברי המין. אבל גם שם אין צורך למהר: להתחיל עם תנועות האור של הלשון למעלה ולמטה.

קח בחשבון: גם לאחר הכנה כזו, השותף יגיע אורגזמה בממוצע של 20 דקות. אז לטפל בנוחות שלך.

ודא שהגוף נמצא במצב נוח ונוח. נסו להניח את השפתיים ואת הלשון בזווית של 45 מעלות, ולא 90 כך שיהיה לכם קל יותר. כדי לעשות זאת, להתמודד עם החניכיים בגוף של השותף, ואת הראש – לתוך הרגל שלה. כדי לאפשר זאת, רגליה צריכות להיות קרובות זו לזו.

אם אתה לא אוהב לעשות cunnilingus שוכב, אתה יכול לכרוע ליד המיטה. אבל, בכל דרך שתבחר, ודא כי אתה נוח ואתה מוכן לבצע את כל הפעילויות ללא חיפזון.

3. להתמחות בטכניקה הבסיסית

חוק חשוב נוסף: בזמן הקוקלינג, עדיף להיות עדין ושיטתי, ולא גס ולא צפוי. זה אומר שאתה צריך למצוא דרך השותף שלך אוהב לדבוק בה.

קורנר מציעה את הטכניקות הבסיסיות הבאות:

  1. לאחר ההכנה, להתמקד ליקוק אזור ההלחמה הקדמי (המקום ישירות מעל הראש של הדגדגן, שבו המעבדה מצטרף). מדי פעם, ללטף את הדגדגן עם הלשון ואת האצבע.
  2. עם התרגשות גוברת, לחדור לתוך הנרתיק: תחילה עם הלשון, ואז עם אחת או שתי אצבעות. אבל לא הדדי. עדיף ללחוץ את האצבעות על הקיר הקדמי של הנרתיק שבו G צריך להיות ממוקם, ולהמשיך לעורר את הדגדגן עם הלשון.
  3. עם ידך החופשית, טפחו על החזה, הבטן ושאר האזורים הארוגניים של השותף.

שיטה זו יכולה לשמש כנקודת התחלה. עם זאת, לא לשכוח כי לכל אישה יש העדפות משלה. אחד אוהב גירוי סימולטני אוראלי וידני, אחרים לא. כמה מהר להגיע לאורגזמה, כאשר הדגדגן הוא ליקק, אחרים – כאשר הם למצוץ. שים לב לנערה כדי להבין מה מביא לה הנאה רבה יותר. ואפילו טוב יותר – לשאול ישירות: היא בהחלט יודעת.

4. ושוב: לשים לב לספייק הקדמי

הדבקת שפתיים קדמית היא אזור שלעתים קרובות מתעלמים ממנו בגלל הקרבה הפושעת שלו לכל הדגדגן הידוע. Körner גם טוען כי הלחץ על אזור זה מגרה את הגוף של הדגדגן הפנימי (כן, הראש הוא רק קצה הקרחון).

הוא מציע להשתמש בשיטה הבאה: לחץ על השפה העליונה או מסטיק על המקום מעל ברדס הדגדגן וללקק את האזור סביב הדגדגן. אם הפה שלך בזווית של 45 מעלות לגוף של אישה, לצייר חיוך של אלביס פרסלי – זה המיקום של השפתיים יקל על התהליך.

איך לעשות cunnilingus: לתאר את החיוך של אלביס פרסלי
טפטים

5. היכונו לאורגזמה

כאשר השותף מתקרב לסיום, Körner מייעץ הידוק רגליה להדק את הגירוי.

אבל הדבר החשוב יותר שאתה צריך ללמוד הוא: לא לשנות את הקצב ואת דרך הגירוי (אלא אם כן השותף מבקש אחרת).

עבור רוב הנשים, ליטוף יציב הוא המפתח העיקרי לאורגזמה. לכן, אותה שיטה, אל תשנה אותו. אחרת, אתה מסתכן להישאר בחדר השינה עם בחורה מתוסכלת.

ואת טיפ אחרון: זכור כי הדגדגן הוא רגיש מאוד אחרי אורגזמה. תן לשותף הפסקה לאחר שייקוק לפני שעבר על פעילויות חדשות. וכמובן, אל תשכחו לספר לה איך חיבבתם הכל, ובירכו את עצמכם על עבודה טובה!